Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, faust napisał:

 

Ale oni mają [beep] - dzwonię ponownie a konsultant Inea, że mogę w każdej chwili przejść na 300/30 i że poprzedni konsultant wprowadził mnie w błąd :D

Bo konsultant chciał dla Ciebie lepiej dlatego warto było by poczekać ten jeden miesiąc, przegrałeś sprawę tak szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdą coś czuje w kierunku Orange, czyli dekoder podłączony do łącza internetowego. Dla tzw. „Kowalskiego” pozostawią dekodery SD i masę zdublowanych kanałów, a jak będzie chciał przejść na ich „nowość” będzie musiał dobrać do pakietu TV zapewne pakiet internetowy. Niech kombinują jak chcą, TV satelitarnej  nigdy i tak nie przeskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, którzy klienci mają możliwość testów, szkoda, że nie ja ;)

a swoją drogą, to dobrze, że coś robią, ale niech nie zapominają o pozostałych 99%. którzy chcieliby mieć dobry odbiór HD większości kanałów.

A z tym informowaniem na mediach social, to myślę, że najszybszym jest forum satkuriera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, shark napisał:

Pójdą coś czuje w kierunku Orange, czyli dekoder podłączony do łącza internetowego. Dla tzw. „Kowalskiego” pozostawią dekodery SD i masę zdublowanych kanałów, a jak będzie chciał przejść na ich „nowość” będzie musiał dobrać do pakietu TV zapewne pakiet internetowy. Niech kombinują jak chcą, TV satelitarnej  nigdy i tak nie przeskoczą.

W Orange IPTV oraz w Inea IPTV TV jest całkowicie niezależne od internetu. Osobny VLAN + do tego multicast i odseparowanie logiczne i pewnie fizyczne od sieci internet. Do tego w tym przypadku nie ma rejestracji ppoe jak przy internecie. Technicznie możesz mieć TV bez neta.

 

Co do nowości to czyżby platforma unicastowa z nPVR i CatchUp TV ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy Inea w Poznaniu dekodery ma parowane z kartami ? Problem jest taki że w mieszkaniu wynajętym jest opłacany pakiet tv/internet ,tv przywieziony nowy własny a dekoder jest jakiś ze średniowiecza tylko na wyjście Euro - jakiś stary typ ,co za tym idzie nie da się podłączyć pod telewizor .Zastanawiam się jeśli jest nieparowany ( jaki tam jest system Conax ? ) to bym dokupił dekoder nowy własny i by latało . Obecni wynajmujący nic z tym nie załatwią ,bo co do wymiany,przedłużenia itd.potrzebna osoba ( właściciel mieszkania ) na którą jest umowa,a jej na miejscu nie ma .

Edytowane przez HANS 22/SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HANS 22/SAT napisał:

Problem jest taki że w mieszkaniu wynajętym jest opłacany pakiet tv/internet ,tv przywieziony nowy własny a dekoder jest jakiś ze średniowiecza tylko na wyjście Euro - jakiś stary typ ,co za tym idzie nie da się podłączyć pod telewizor

a możesz napisać, odczytać jaki to typ dekodera?

Edytowane przez leckow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Falcon napisał:

Daj spokój - niech się zajmą rzeczami poważniejszymi, postulowanymi tu od dawna, a nie dodawaniem czy usuwaniem niepolskojęzycznych kanałów nabijających tylko cyfrę ilości kanałów.

Łatwiejszego zadania już nie ma, jak dodawanie do oferty kanałów TV niepolskojęzycznych, nadawanych przez satelitę dodatkowo FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2018 o 13:01, leckow napisał:

a możesz napisać, odczytać jaki to typ dekodera?

Fizycznie mnie tam teraz nie ma ale wieczorem będę wiedział,za wiele modeli to chyba nie mieli a ten ewidentnie z kilka lat ma ,i co najgorsze tylko wyjście Euro .Umowa na właściciela -więc lokatorzy którzy wynajmują sami nic nie mogą zrobić .Gdyby nie było parowane ,dokupiło by się jakiś tani dekoder i po sprawie .Obecnie będą musieli za to płacić a korzystać się nie da .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, HANS 22/SAT napisał:

Fizycznie mnie tam teraz nie ma ale wieczorem będę wiedział,za wiele modeli to chyba nie mieli a ten ewidentnie z kilka lat ma ,i co najgorsze tylko wyjście Euro .Umowa na właściciela -więc lokatorzy którzy wynajmują sami nic nie mogą zrobić .Gdyby nie było parowane ,dokupiło by się jakiś tani dekoder i po sprawie .Obecnie będą musieli za to płacić a korzystać się nie da .

Wydaje mi się że masz starego technisata, wymiana sprzętu kosztuje 25 zł, można zrobić to kurierem nawet jeżeli nie jesteś właścicielem, potrzebujesz jedynie upoważnienia na piśmie od osoby na którą widnieją usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...