Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mój modem Cisco EPC3212 głupieje i zrzuca prędkość linka z routerem z 1000Mbit/s na 100 Mbit/s (pali się pomarańczowa diodka zamiast zielonej). Modem jest już u mnie kilka dobrych lat i się zastanawiam czy to jego wina?

 

Inea zdalnie w jego konfiguracji może ustawić na sztywno prędkość połączenia?

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mało osób ma ale choćbym miał możliwość to nie wezmę bo nie widzę potrzeby posiadania łącza szybszego niż 250Mb/s. Mało jest serwerów obsługujących takie prędkości, oczywiście jeśli chodzi o ściąganie. Jeśli chodzi o upload to jak najbardziej miło by było mieć Up 100Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kanały TV kryją się pod R4 i R5, gdzie jest dodana polska ścieżka dźwiękowa w przeciwieństwie do R1, R2, R3, gdzie ścieżki brak?

 

 

Podejrzewam że kanały FOX COMEDY, FOX COMEDY HD to są chyba jedyne kanały które nie są dostępne w INEI a mają je abonenci dawni Tesatu.

Są ta dwie ścieżki dźwiękowe Polska i Angielska. 

 

Na R1, R2, R3 (Blue Hustler, Private TV, C MUSIC TV) jest tylko Angielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy necie 500 plik 1GB ściągam po kablu z predkoscią ok 40Mb/s , ale plik 10GB juz z prędkością 15Mb/s na początku jest mega szybko ok 40-50Mb/s ale po chwili spada właśnie do 15Mb/s 

 

Sprawdzalem predkosci juz na wszelakich testach i gdy bezposrednio LAN podlaczam do GPONa to mam MAX predkość , ale gdy tylko podlacze wg schematu do routera TP-LINK od INEA to predkosc jest neta tylko 350-380Mb/s , złozyłem reklamacje i koles powiedzial ze chyba cos nie tak skoro po GPON leci PEŁNA PREDKOSC a po routerze nie choc powinna , tak karta sieciowa w laptopie obsluguje net 1Gb , kabel mam tez obslugujacy takie predkosci ... 

 

Kto ma GPON niech sprawdzi predkosc bezposrednio od GPON i zobaczycie czy predkosc jest jeszcze wyzsza , ktos tu z Was wkleił  screena ze ma juz net 1Gb ale predkosc ok 800Mb/s ... fakt jest szybko ale powinno byc pełne maximum ok 950-980Mbs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...