Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem ostatnio u rodziny w Poznaniu i zauważyłem, że na większości kanałów, które choć pokazują, że nadają dźwięk DD, to go nie nadają (np. TVP1, TVP2, TVN itd.). Wyjątkiem była paczka C+. Korzystają z dwóch dekoderów: ADB z nagrywarką i Technisat bez - sytuacja taka sama na obydwu. Pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu na tych kanałach był DD. Czy coś się zmieniło, czy ze sprzętem coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło, czy ze sprzętem coś nie tak?

INEA jest nie tak:)

 

Od prawie trzech lat nie potrafią dodać do TVP 1/2 HD dodatkowych ścieżek audio. Wystarczy za okno wystawić kawałek kabelka i z DVB-T obierać w/w kanały w DD z lektorem lub bez...  a INEA nie potrafi.

 

Od ponad miesiąca (!) na DOMO+ HD mają skopaną ścieżkę audio - polska jest ok, dodatkowa (czyli często angielska) to cisza lub błąd ich dekodera....

Ot! Drobna usterka i pracują nad nią! I co? I nic....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze problemy życiowe mnie rozbrajają. Godzin w dobie brakuje by obejrzeć te wszystkie kanały. Cebulowo.

nie chodzi o to by je wszystkie ogladac przez 24h , ale o to by inea zadbala o to by byl wybor , tak wiem wszedzie sa powtorki i reklamy ,dla przykladu - lubie kanaly BBC , inea wyrzucila z oferty bbc lifestyle , a ponadto bbc brit i bbc earth nadaja juz tylko w HD , a inea parszywie je upscaluje do sd , dla mnie klienta to [beep]ka zagrywka ze operator dba o swoja kieszen by byla pelna zamiast o klienta , takim podejsciem to oni moga ale mnie pocalowac w ... :) wspolczuje tylko reszcie klietow ktorzy serio nie moga zamontowac anteny sat i sa skazani na ich oferte tv . Tv ma byc rozrywka ale w inei jest jej marna kopia i to za smiesznie pieniadze . Za wysokie oczywiscie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam od INEA kartę sim do mobilnego internetu modem zakupiony w własnym zakresie (model HUAWEI E3372)

Iternet mobilny do Inea bazuje głównie na nadajnikach sieci PLAY i tylko wtedy działa LTE.

Jesto możliwość połączenia się z innymi sieciami w ramach roamingu krajowego (Orange, T-Mobil, Plus) ale tylko w technoligi 3g/hdspa

 

Oto wynik testu na zasięgu LTE PLAY (sam modem bez dodatkowych anten)

4879107265.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ostatnio podłączyli mi inee w domu, dostałem modem Alcatela L-241W-S

I tak jak po kablu mam wszystko pięknie(100mega), tak po wifi połowę łącza osiągam tylko jak stoję koło urządzenia,

Jedna ściana i odległość max ~2m od urządzenia i prędkość spada do 3mb pobierania i 5mb wysyłania

http://www.speedtest.net/my-result/4884434491

Pliki pobiera raz 30kb/s raz 80, raz 300 a raz 800, ale raczej trzyma się dolnej granicy.

 

Gdy podłącze po kablu do drugiego modemu wifi to odrazu mam:

http://www.speedtest.net/my-result/4884503100

 

Te rutery są takie do [beep], czy mój ma jakąś wade?

 

 

Druga sprawa.

Czy jest gdzieś lista kanałów inei z pozycjiami ich?

Edytowane przez zumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety umieszczenie listy z częstotliwościami kanałów przerasta mozliwości "inteligentów" INEI, przez jakiś czas była w postaci pdf na stronie, lecz nie wiedząc dlaczego została usunęta. Jednym słowem ten opertor to totalnie niewydolna firma nie potrafiąca poradzic sobie z czymś tak banalnym jak lista. Nie mówiąc o innych problemach, internetowo-tv-programowych.

 

Skorzystaj z listy kanałó, które udostępnia kolega michalx1974, poszukaj na forum i kliknij na ink, który umoeszcza na swoim profilu.

Edytowane przez andi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak trywialnej informacji również nie uzyskasz u tego śmiesznego operatora.

Przyzwyczajaj się, że inea potrafi li tylko wystawiać faktury i egzekwować płatności. Nie zawsze uczciwie, ale z reguły skutecznie.

I to wszystko na co mozesz liczyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięuję wszystkim za pomoc.

A ktoś zna pryczynę problemu z urządzeniem?

Witajcie

Ostatnio podłączyli mi inee w domu, dostałem modem Alcatela L-241W-S

I tak jak po kablu mam wszystko pięknie(100mega), tak po wifi połowę łącza osiągam tylko jak stoję koło urządzenia,

Jedna ściana i odległość max ~2m od urządzenia i prędkość spada do 3mb pobierania i 5mb wysyłania

http://www.speedtest.net/my-result/4884434491

Pliki pobiera raz 30kb/s raz 80, raz 300 a raz 800, ale raczej trzyma się dolnej granicy.

 

Gdy podłącze po kablu do drugiego modemu wifi to odrazu mam:

http://www.speedtest.net/my-result/4884503100

 

Te rutery są takie do [beep], czy mój ma jakąś wade?

 

 

Druga sprawa.

Czy jest gdzieś lista kanałów inei z pozycjiami ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...