Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś również zauważył, że od jakiegoś czasu wszystkie usługi Google [poczta, mapy, dysk, youtube] łapią zawieszki[...]

Potwierdzam w sieci City-Net też występuje ten problem. DNS-y googlowskie i inne - to samo. Problem występuje czasami, nie stale. Odświeżanie strony czasem w ogóle nie pomaga. Inne serwisy (również poprzez DNS-y Google) działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shark,

 

nie wydaje ci się jednak że to nie wina naszej INEI???

 

Nikt z nas nie chciałby dopłacać po 30 zł za te dwa kanały a z tego co wiem przynajmniej od UPC takich pieniędzy Eleven żąda.

 

Nie dziwne więc, że wielcy operatorzy tych kanałów nie mają.

A kto ci to o UPC powiedział? Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to wiesz ale z mojego doświadczenia zawodowego to płaci się od tzw. gniazda. Czyli Inea dogaduje się z Elevenem że za każde gniazdo z tym pakietem płaci ileś tam % dla Elevenu. Z tym że cała akcja marketingowa, sprzedaż tego pakietu spoczywa na operatorze kablowym. Druga sprawa to przeszkody techniczne. Dodanie dwóch kanałów w bardzo mocno zróżnicowanej sieci jest dość trudne.( wolne częstotliwości) Dlatego tym mniejszym łatwiej dodać te kanały a tym dużym trudniej. Ot co urok kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie obraź się, ale trochę bzdury piszesz. Dla takich kanałów, które chciałoby mnóstwo użytkowników miejsce zawsze się znajdzie, zawsze jest to kwestia dogadania się z nadawcą. Nawet gdyby to byłyby sprawy techniczne to trwałoby to kilka dni, tygodni a nie miesięcy.

 

Jest tak jak pisze gigablue, nie znam kwot, ale Eleven żąda kosmicznych pieniędzy od dużych nadawców. Wiadomo, że player.pl będzie tańszy, bo streaming zawsze jest tańszy. W nc+ też jest taniej, pewnie dlatego, że nc+ ponosi koszty utrzymania na satce. Z kolei obecność w małych kablówkach to przynajmniej dla mnie element ich strategii nacisku. Taka WTvK czy E&W to w skali kraju bardzo mały udział klientów, więc mogą sobie pozwolić na sprzedaż tych kanałów po kosztach, jednocześnie duzi gracze jak Inea czy UPC będą pod presją, bo konkurencja posiada te kanały a oni nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shark,

 

nie wydaje ci się jednak że to nie wina naszej INEI???

 

Nikt z nas nie chciałby dopłacać po 30 zł za te dwa kanały a z tego co wiem przynajmniej od UPC takich pieniędzy Eleven żąda.

 

Nie dziwne więc, że wielcy operatorzy tych kanałów nie mają.

Wina tak jak sugerujesz może być proporcjonalna pomiedzy Inea, a Eleven. Natomiast ja jako klient mam umowę z Ineą, której płace co miesiąć i wymagam od niej dołączenia kanałów Eleven. A Inea ma obowiązek płacenia Eleven, ale czy chce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

jestem więcej nż pewien, że lada chwila pojawi się Eleven w INEI, a tak naprawdę kartą przetargową było Granfe Derbi, Eleven chciał na tym zarobic a sieci kablowe (te duże, zrzeszone w PIKE) nie chciały ustapic i stąd ta sytuacja. Zauważcie, że żaden liczący się operator nie dodał Eleven do swojej oferty, to była jednym słowem zmowa..... że albo Eleven ustąpi albo nie, a my abonenci będący szczęśiwie bądz nie w zasięgu dużych "graczy" na tym straciliśmy.

Powiem szczerze, że mi osobiście wisi czy to dodadzą czy nie. Bardziej liczę na warościowe kanały w wersji HD (BBC Earth, Brit) Discovery Science....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co tu duzo gadac , dobrze wiemy ze nasza żalosna kablowka jest jedna z najbardziej hejtowanych , znienawidzonych i zalosnych nie wspominajac drogich ... przypomnijcie sobie czasy CANAL + SPORT 2 - ile lat inea obiecywala ten kanal , ponad 2 lata czekaliscie ... wstyd to malo powiedziane , pozniej jedna z wiekszych WTOP medialnych smierdzaca noworoczna PETARDA w ktorej wycofanych zostalo ponad 20 kanalow tlumaczac sie ze INEA wie lepiej co klient chce ogldac i miec w ofercie ... mnie jest po prostu brak slow na to co serwuja i jaka maja oferte ... jestem szczesliwym posiadaczem NC+ , to co bym chcial miec w inei kosztowaloby mnie 250 zl , w nc+ mam za 115 !! !! !! tyle w temacie i juz

Edytowane przez papryk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryk,

 

SUPER HD PVR 99.90 jak dobrze wynegocjujesz to dostaniesz taniej;)

Multiroom HD też jeśli dobrze popracujesz to też dostaniesz za darmo nawet 2 sztuki;)

 

CANAL+ PRESTIGE 59.90

HBO MAX 25

CINEMAX 10zł

 

razem: 195zł... a da się nawet taniej;)

 

zestaw na dłuuuuugie zimowe wieczory w sam raz. Z multiroomem cena kozak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...