Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje. Z tego co zrozumiałem dzięki tłumaczowi to te kanały są na czeskich koncesjach. Ale ramówka chyba nie jest zbytnio urozmaicona...

 

Uważam to za dobre posunięcie. Następnym dobrym byłoby przywrócenie nadzorowania stacji do Warszawy i bazy klipów do Amsterdamu, która jest bogatsza i bardziej obszerna w nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do formularza: http://www.mtv-unlimited.de/index.php?page=mtvticket

Sposób wypełniania formularza aktywacji MTV Unlimited:

- Ticketnummer - dziesięciocyfrowy numer zdrapki (doładowanie na 6 lub 12 miesięcy),

- Seriennummer der Smartcard - numer seryjny karty Conax, znajduje się nad kodem kreskowym, pomijamy pierwsze dwie cyfry, oraz ostatnią po myślniku, czyli wpisujemy dokładnie 11 cyfr,

- Prüfziffer der Smartcard - numer kontrolny karty, jest to ostatnia cyfra z numeru seryjnego - ta pominięta wyżej, znajdująca się po myślniku,

- Anrede - Herr to Pan, Frau to Pani,

- Vorname - Imię,

- Nachname - Nazwisko,

- E-Mail-Adresse - adres e-mail, wymagane podanie poprawnego, gdyż będą tam przychodzić maile potwierdzające aktywację,

- pozostałe pola, tj. Straße / Hausnr. (ulica/numer domu), PLZ / Ort (kod pocztowy/miejscowość), Land (kraj, do wyboru tylko Niemcy, Austria lub Szwajcaria) i Telefon nie są wymagane i należy je pozostawić niewypełnione.

 

Przycisk Freischalten uruchamia proces aktywacji. W trakcie wprowadzania danych formularz na bieżąco sprawdza ich poprawność i jeśli wpiszemy błędny lub nieaktywny numer zdrapki lub karty - pojawi się czerwona chmurka informująca o błędnych danych. Jeśli dane są poprawne - chmurka będzie zielona. Nie wybieramy, jak kiedyś, długości doładowania - formularz sprawdza to automatycznie na bazie numeru zdrapki.

 

Po zatwierdzeniu aktywacji przez przycisk Freischalten pojawia się nowa strona z następującym komunikatem:

 

Das MTV unlimited-Paket wird demnachst fur sie freigeschaltet. Sie erhalten in Kurze eine Bestatigung per Mail an die angegebene Adresse.

 

Tłumaczenie: Pakiet MTV Unlimited zostanie wkrótce aktywowany. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie dostarczone potwierdzenie.

 

Na podany adres e-mail po chwili powinny przyjść kolejno dwie wiadomości. Pierwsza informująca o poprawności wprowadzonych danych i rozpoczęciu procesu aktywacji, natomiast druga - z potwierdzeniem pomyślnie przeprowadzonego procesu doładowania karty, podziękowaniem za wybór oferty i skrótową instrukcją aktywacji.

 

Aby karta została uruchomiona - należy poprawnie umieścić ją w czytniku kart dowolnego odbiornika lub modułu CAM obsługującego system Conax. Karta nie jest parowana. Następnie należy na odbiorniku wybrać kanał MTV Music 24 z tp. 78 (11,973 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK) i pozostawić na nim odbiornik do momentu pojawienia się obrazu. Zgodnie z informacjami w drugiej wiadomości e-mail powinno to nastąpić w ciągu ok. godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peter Parker, Dzięki ;)

 

no faktycznie sporo się zmieniło w sposobie aktywacji karty :) jutro przywiozą mi z satsklep.pl obie zamówione karty (nową kartę kodową i zdrapkę na 6 miesięcy) i jak mi się uda, to jutro, lub we wtorek, po półrocznej przerwie będę miał ponownie dostęp do oferty MTV Unlimited - a to wszystko dzięki usunięciu reklam z trzech podstawowych kanałów muzycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawa rzecz spotkała mńie dzisiaj. Aktywowałem pakiet MTV Unlimited na kolejne 180 dni i po wpisaniu wszelkich danych i aktywowaniu na stronie niemieckiej mtv-unlimited.de powinienem otrzymać dwa emaile, ale nie doczekałem się żadnego z nich. Pełen obaw o aktywację zadzwoniłem do sklepu, w którym kupiłem doładowanie i okazało się, że emaile zwrotne już nie dochodzą, a trzeba po prostu włączyć MTV Music24 i czekać na aktywację - tak też zrobiłem i kanały się aktywowały na kolejny okres. Napisałem o tym dlatego, żeby uspokoić ewentualnych nabywców kuponów z doładowaniami, aby nie martwili się, że po wypełnieniu w internecie blankietu aktywacyjnego nie doczekali się na emaile, ale przystąpili do włączenia kanałów w swoich odbiornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwna zmiana aktywacji. Ważne jednak, że wszystko działa jak powinno.

 

Mnie zastanawia dlaczego kanały dalej emitowane są w rozdzielczości 544x576, jakość wideo jest niestety kiepska jeśli chodzi o nadawanie w 16/9?. :?

 

Dobrze by było, gdyby kanały poszły śladem francuskich MTV dostępnych z Astry i przeszły na pełny PAL 720x576.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały MTV France widocznie stać żeby nadawać na pełnym PALU ,a brytyjczykom szkoda kasy ,zresztą oprócz tego że Francuskie MTV nadają na pełnym palu to chyba nawet mają większe bitrate ,tak jest u nas VIVA PL ma coś koło 4mb/s a MTV PL poniżej 3mb/s i różnicę znacząco widać ,nawet wydaje mi się że VH1 PL ma większe niż MTVPL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija miesiąc od startu MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks w wersjach International.

 

Od tego czasu kanały praktycznie stoją w miejscu. Playlista jest bardzo uboga, a do tego w kółko grane są te same utwory. Nie ważne jaką nazwę ma program, bowiem we wszystkich emitowane są dokładnie te same klipy.

 

Nowości w playlistach jest bardzo mało, w porównaniu chociażby z kanałami The Box, Kiss, Kerrang.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem kartę i kupon z kodem. Powiedzcie mi jak wygląda nowa karta. Czy to taka z logo Tevisat?

 

Tak wygląda nowa karta

 

kartamtvm1.jpg

 

W wersji Int, zdecydowanie za dużo powtórek, MTV powinno ograniczyć powtórki, a skupić się na piosenkach z Europejskich wytwórni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś inną i też działa. Brak na niej logo Tevistar. Przy napisie Technisat brak napisów wyszczególnionych na czerwono- zamiast nich jest * i opis informujący po niemiecku o odpowiedziach na pytania wraz z godzinami w których można dzwonić. von 8 bis 19.00 oraz koszcie 0,14 E za minutę w niemieckich sieciach. Przy czipie z prawej strony pisze: Technisat - Smart Card, i numer telefonu 0-180 5005 910 oder unter www.techniradio.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...