Skocz do zawartości

MTV Unlimited


GrzegorzTS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z MTV Unlimited najczęściej oglądam VH1Euro (całkiem ciekawa playlista) i MTV Music24 (robią go w Holandii). VH1 Classic - za dużo Boyzone i innych bzdetów z chłopcami, kanał stał się zbyt brytyjski, choć zawsze lubiłem ten rynek muzyczny. MTV Dance/Hits/Rocks to kilkadziesiąt klipów w kółko z ostrą cenzurą i cięciem. Czy warto płacić? Trudno powiedzieć. Ja płacę chyba z sentymentu do MTV i przyzwyczajenia;).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ofertę prepaid to się opłaca, można posłuchać muzyki a nie reklam, nie ma durnych programów na antenie, typu reality show, a takich kanałów typowo muzycznych u nas brakuje.

Świetnym uzupełnieniem prepaid były by jeszcze kanały muzyczne, które są w CanalSat. :wink:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Udało się ale doładowanie tej karty to istna droga przez mękę.

Trzy dni walczyłem z wpisywaniem durnego kodu ze zdrapki poprzez www i niestety bez efektu ciągle "no access". Ostatni dzień walki wyglądał następująco tuner 24h na kanale MTV Hits ja co kilka godzin wpisuje te dane niestety po całym dniu nadal brak uprawnień.

Koszmar !!!! Jak to teraz wygląda

Ostatecznie musiałem pisać do nich podałem kod nr karty i po 10 minutach grało.

PS. W poniedziałek rekatywowałem kartę HD+ po 3 minutach od wpłaty karta grała ponownie. Nadanie uprawnień na RTL HD trwało dosłownie minutę.

Edytowane przez zuchnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako że kanały MTV uciekły mi ostatnio z platformy Tricolor TV a i ramówka nieco poprawiła się postanowiłem wczoraj doładować kartę na kolejne 180 dni. 

Nic się nie zmieniło doładowanie ze strony możemy robić i milion razy :/ nie wejdzie trzeba ponownie smarować do Technisat.

Określić to można jednym słowem - dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...