Skocz do zawartości

ME 2008


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mad85 Mi się zdaje że na tym forum w tym dziale SPORT nikt nie może wyrazić swojej opinii bo od razu jest krytykowany przez Ciebie :evil: O wszystko się czepiasz, o wszystko masz pretensję do swoich forumowiczów. Oczywiście masz prawo do wyrażania swoich poglądów tak jak wszyscy na tym forum, ale Ty musisz zawsze komuś dogryźć bo Twoim zdaniem Ty wiesz najlepiej ze wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz napisał:

jak bysmy zagrali dobrze to i ten karny nic by Austryjakom nie pomógł. Beznadzieja. Słabo emeryt przygotował naszych kopaczy.

 

 

Jop - ciota wiślacka.

 

 

Moim zdaniem takie wypowiedzi forumowicza o statusie mod weteran są niedopuszczalne. Szkoda słów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mecz bardzo fajny. Holendrzy po raz kolejny mają imponujący start ale czy to nie za wcześnie? Pamietam Euro 2000 i dobry początek a potem z meczu na mecz coraz gorzej. Ja na pewno będe kibicował Rumuną bo to taki czarny koń tych mistrzostw. Grupa smierci faktycznie jest grupą śmierci i poziomem piłkarskim nie zawodzi.

 

A wracajać do nas. Kosa bo smieszą mnie lamenty czy to w gazetach czy to na forach itd ludzi którzy zwalają wine na Webba zapominając tym czasem, że nasz gol był ze spalonego co by się stało jakby nie zaliczył nam tego gola? Może wtedy byśmy przegrali ten mecz? Oczywiście w Polsce pamieta się o tym 2 bo jeśli sędzia wypaczył wynik to raczej t a 1 a nie 2. Tak samo oceny, że zagraliśmy dobry mecz. Jak można zagrać dobry mecz nie istaniejąc pierwsza połowę i dac strzelic sobie gola w końcówce i będą ewidentni wolniejszymi od Austiaków. Należy się wziąć za siebie, uderzyć w pierś przeanalizowac popełnione błedy (de facto po raz 3) i posarać się je wyeliminować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie rozumiem dlaczego niektórzy winią sędziego. Zawsze były błędy, są i będą w sędziowaniu. Jeśli nasza drużyna chciałaby zaistnieć na takiej imprezie jak ME 2008 to z taką drużyną jak Austria musi wygrywać co najmniej 2:0 lub np. 3:1. Gdyby Polska prowadziła 2:0 to i karny nic by nie zmienił. Zresztą to sędzia ,,czekał" aż nasi zdobędą drugiego gola (bo karnego podyktował w doliczonym czasie gry) i byłoby po meczu. :lol2: Karny wtedy dla Austrii nie odebrałby nam zwycięstwa.

To już nie ta drużyna co w eliminacjach, co nie znaczy, że przestaję im kibicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad85 napisał

A wracajać do nas. Kosa bo smieszą mnie lamenty czy to w gazetach czy to na forach itd ludzi którzy zwalają wine na Webba zapominając tym czasem, że nasz gol był ze spalonego co by się stało jakby nie zaliczył nam tego gola? Może wtedy byśmy przegrali ten mecz? Oczywiście w Polsce pamieta się o tym 2 bo jeśli sędzia wypaczył wynik to raczej t a 1 a nie 2. Tak samo oceny, że zagraliśmy dobry mecz. Jak można zagrać dobry mecz nie istaniejąc pierwsza połowę i dac strzelic sobie gola w końcówce i będą ewidentni wolniejszymi od Austiaków. Należy się wziąć za siebie, uderzyć w pierś przeanalizowac popełnione błedy (de facto po raz 3) i posarać się je wyeliminować.
I tu się z Tobą jak najbardziej zgadzam.Należy dodać ponadto,że mógł wcześniej przyznać Austriakom karnego a przed tym "dyskusyjnym" karnym przecież uprzedzał zawodników i nasz niestety nie posłuchał.Paradoksalnie sytuacja wg. mnie jest nawet lepsza niż jak byśmy wygrali bo Austria będzie z Niemcami ostro walczyć/gdyż ma o co, tak samo ma jeszcze szanse na wyjście z grupy/a Chorwacja pewna awansu nie musi grać na maksa i w najlepszym składzie.Może ktoś powiedzieć że Anglikom też nie popuściła ale to jest turniej i za kilka dni grają ćwierćfinał.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto oglądał dziś studio po meczu Rosja - Grecja mógł usłyszeć zdanie, że mecze z udziałem Polaków są nahgorsze. I taka jest prawda. Szwajcarzy odpadają jak 1 ale zaprezentowali się o niebo lepiej, Rosjanie to samo, Rumuni nie przegrali meczów z MS i wice MŚ nawet Grecy zaprezentowali się od nas lepiej. A u nas twierdzi się, że graliśmy dobre mecze troche to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie wszyscy, ja już półtora roku nie kopałem :D ale fakt jest taki że jest to dosyć obiektywne forum i rzadko kiedy ktoś pisze totalne bzdury :smile: Są np. fora gdzie wszyscy prześcigają się w obrażaniu Webba a tutaj spora grupa osób potrafi spojrzeć na te zdarzenia z jego udziałem obiektywnie. A w tym roku spróbuje znowu coś pograć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem napisać jescze i zarazem zamknąć temat Polski na Euro. A więc:

Po pierwsze: Oburzacie się na decyzje sędziego Webba o przyznaniu karnego, ale już nie na to, że uznał nam wcześniej gola, który padł ze spalonego

Po drugie: Kolejny raz narzekamy, jak to odnieśliśmy moralne zwycięstwo, tylko przeszkodził nam wstrętny sędzia.

Po trzecie: Gdybyśmy naprawdę byli dobrzy, to mielibyśmy nad Austrią bezpieczną przewagę i żaden karny nie byłby dla nas problemem.

To tyle do tematu Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mistrzostwa nadal trwają, a Polacy jeszcze szansę mają. :D

Jeśli sędzia ,,dobrze poprowadzi" mecz Austria - Niemcy :wink: a nasi wygrają kilkoma bramkami z ,,rezerwami" Chorwacji, to kto wie co jeszcze może się wydarzyć. :wink:

Czyżby rewanż za mecze eliminacyjne Polska - Portugalia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tych mistrzostwach kibicuje Hiszpanii przede wszystkim za piękny mecz ze Szwecja.

Tak dobrego widowiska sportowego nie widziałem dawno... Poruszając problem szans polakow to z Chorwacja wygramy , tyle ze nic nam to nie da, bo Niemcy rozgromią Austrię... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ja stawiam w tym roku na Holandię - w każdym detalu drużyna jest perfekcyjnie przygotowana. Pokazuje to m.in. ostatni mecz z Francją, wygrany przez Pomarańczowych 4-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

135.pngTurcja 3-2 Czechy 58837.png

Turan 75' Kahveci 87', 89' - Koller 32', Plasil 62'

 

Czesi jadą do domu. Od 0-2 do 3-2 - wielki podziw dla Turków. Trochę końcówka nerwowa, czerwona kartka dla Demirela za popchnięcie Kollera i żółta dla Barosa (rezerwa). Ale to Turcy zagrają w 1/4 finału ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale to Czesi i Portugalia miały wyjść a tu zonk Czesi nie wyszli, a wyszła Turcja. Trzeba powiedzieć, że przy drugiej bramce dla Turcji błąd popełnił Petr Cech. Chociaż zgadzam się, że Turcja to mocna ekipa tylko, że będzie grała z Chorwacją w ćwierćfinale, a Chorwaci to też dobry zespół. Czuje coś, że będzie niezły mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...