Skocz do zawartości

Serie A


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fiorentina najmłodszą drużyną w stawce:

 

DkJQSEZW4AEKeJP.jpg

 

Milan już chyba oficjalnie zrywa z łatką staruszków i przyszywa ją Juventusowi. Choć Juve i tak odmłodniał w porównaniu do poprzedniego sezonu gdzie ta średnia wieku chyba nawet przekraczała 29 lat...

 

 

...i jeszcze jedna ciekawa grafika. Przedstawiająca najlepiej zarabiających piłkarzy w Serie A:

 

DjsyrcnW4AEb2kZ.jpg

 

Za kilka tygodni zweryfikuje to wszystko jeszcze La Gazzetta dello Sport. 

 

Pytanie jak to dokładnie jest z tą pensją CR7. Zrobiłem sobie szybki research i z moich źródeł wynika, że tu chodzi o pensję netto. Tak jak w przypadku pozostałych graczy na tej grafice. Jeśli naprawdę tak to się przedstawia to Ronaldo brutto zarobi... 55-60 mln euro. Higuain około 18 baniek. Dybala około 14 itd. itd. 

 

Trochę dziwi brak w tym gronie Icardiego. 

 

Jeśli Pjanic zostanie to on również powinien znaleźć się na tej grafice. Wierząc włoskim mediom to wskoczy na czwarte miejsce tego zestawienia. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości bym w to zagrał, bo nigdy nie bawiłem się w żadne fantasy i prawdę mówiąc nawet nie wiem o co w tym biega, a słyszałem o tej zabawie już nie raz i nie dwa  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości bym w to zagrał, bo nigdy nie bawiłem się w żadne fantasy i prawdę mówiąc nawet nie wiem o co w tym biega, a słyszałem o tej zabawie już nie raz i nie dwa  :wink:

Robisz drużynę,masz określony budżet i musisz skompletować swoją kadrę.Z jednego klubu możesz mieć tylko 3 graczy.Zawodnicy są wycenieni na podstawie statystyk np Icardi kosztuje 15 a taki Niang 4.5. Kiedy masz już kadrę ,wybierasz swoją jedenastkę na pierwszą kolejkę ,uwzględniając kto z kim gra.Potem mecze się odbywają a twój zespół punktuje- bramkarz i obroñcy za czyste konto ,napastnik czy pomocnik za gole czy asysty itd.Ustawiasz też kapitana,który punktuje podwójnie.Ustawiasz taktykę,preferencje obrona czy atak .Potem wszystkie punkty są liczone i tworzą się rankingi-masz swoje miejsce na liście głównej ,wśród swojej narodowości czy fanów klubu. Co kolejkę możesz zrobić jeden transfer i zmiany z ławki.Ewentualnie ile chcesz ale za każdy transfer odejmują Ci 2pkt od przyszłego zysku.

 

 

 

Dla mnie jest to świetna zabawa.Polecam.

 

Na pierwszą kolejkę wymodziłem taki team - Handanović -Cancelo R.Rodriguez Vrsalijko Sandro - Papu Gomez( C ) Calhanoglu D Costa Under - Dzeko Higuain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek dużo strzelał też w sparingach i to właśnie głównie ekipom z niższych lig, nie tylko włoskich. 

 

Z kolei w Udine niespodzianka. 

 

 

//

 

Tak się trenuje bramkarzy w Bologni...

 

https://twitter.com/msceducation/status/1024622834499375105

 

...przypominam, że od tego sezonu numerem jeden w tym klubie ma być Łukasz Skorupski. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj formę Piątek, a już za tydzień powtórz to z Milanem. Wtedy cała Europa o Tobie usłyszy :D

Nie trzeba chyba pompować, ale zanosi się na najbardziej wyrównaną walkę o .... 2 miejsce :P Także na najbardziej ''Polski'' sezon w Serie A.

 

Kogo tam mamy:

Szczęsny - podstawa Juventusu.

Milik i Zieliński - raczej podstawa Napoli, a już na pewno wejścia z ławki.

Skorupski - podstawa Bolonii. Teoretyczna jedynka to wiekowy bramkarz.

Piątek - popis strzelecki powinien zapewnić mu (przynajmniej na początku) podstawowy skład Genoi. Jeśli nie, to myślę że z Milan na pewno się pojawi.

Salamon - przychodzi jako wzmocnienie, ale nie wiem czy od razu dostanie się do podstawy Frosinoni.

Cionek - podstawa SPAL.

Drągowski - raczej solidna ławka Fiorentiny.

Stępiński - ławka z częstymi wejściami Chievo.

Jaroszyński - podstawa Chievo.

Marcjanik - nie wiem czy coś zagra w Empoli.

Reca - ławka Atalanty.

Bereszyński - podstawa Sampdorii.

Linetty - raczej podstawa Sampy.

Kownacki - walka z Caprarim o podstawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na finiszu mercato uda się sprowadzić jeszcze jakichś Polaków. 

 

Dla wielu klubów z Serie A Polacy często stanowią "okazję" jak w przypadku Genoi i Piątka, ale bywa też, że robią za opcję D, E, F itd. Nasi rodacy są stosunkowo tani, a przez to łatwo dostępni i kiedy okienko transferowe zaczyna powoli się zamykać, a włoskim klubom zaczyna palić się grunt pod nogami wówczas mogą skierować swój wzrok na Ekstraklasę. 

 

PS. Po raz pierwszy w historii piłkarz Genoi strzela 4 gole w meczu Pucharu Włoch.

 

 

//

 

Nowe logo Serie A:

 

 

 

DkFUaNSWsAEqqgj.jpg

 

 

Stare było lepsze  :twisted:

 

 

//

 

Dziś tradycyjny mecz Juventusu nieopodal rezydencji rodziny Agnellich w malowniczej miejscowości Villar Perosa:

 

http://www.sportmediaset.mediaset.it/video/calcio/juventus/juve-a-villar-perosa_96264-2018.shtml

https://twitter.com/juvefcdotcom/status/1028623327693352961

 

Tak, tak dziś nieformalny debiut Cristiano Ronaldo  :wink:

 

Chociaż organizatorzy niepokoją się ile ten mecz właściwie może potrwać. W ostatnich latach kończył się grubo przed czasem, bo kibice wbiegali na murawę nie mogąc doczekać się fantów, zdjęć z piłkarzami i autografów. W związku z debiutem CR7 dziś ten rekord czasowy może zostać jeszcze bardziej wyśrubowany.   

 

//edit:

 

Ronaldo i już mamy 1-0  :D !!!


https://www.youtube.com/watch?v=SN1RjMXnoxA

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę o tym napisać, bo mnie aż świerzbi. 

 

Pamiętacie jak kilka lat temu weszlo nazwało Superpuchar Włoch parodią tylko dlatego, że mecz odbył się w Chinach? Klakierzy Stanowskiego nie zostawili wówczas na tym spotkaniu suchej nitki. 

 

Wczoraj Superpuchar Hiszpanii odbył się w... Maroku, ale retoryka weszlo była już zupełnie inna. Zamiast o parodii mogliśmy przeczytać m.in. o tym że "Barcelona rozpoczyna sezon z pucharem, a Messi z historycznym rekordem". Mecz wspaniały, bramki piękne, ani słowa o Tangerze, Maroku, Afryce, daktylach, muzułmanach... wszystko w należytym porządku. Innymi słowy według weszlaków Szanghaj to parodia, a Tanger to prestiż xDDD

 

Tak właśnie Stanowski i jego p.r.z.y.d.u.p.a.s.y. zakrzywiają rzeczywistość. Tak właśnie manipulują muppetami, którzy odwiedzają ich portal. 

 

Nie wiem jak wy, ale pluję na takie dwulicowe dziennikarstwo i nie dziwcie się, że nazywam Stanowskiego "sportowym odpowiednikiem" Tomasza Lisa, i nie dziwcie się, że teksty z weszlo stawiam na równi z konfabulacją czyt. nie traktuję ich poważnie, nie traktuję ich jako fachowe. Gdy ktoś się w mojej obecności na nie powołuje to z góry uważam taką personę za niepoważną.

 

Swoją drogą jako fan Serie A czuję satysfakcję, że Włosi znowu mieli rację, że przed wieloma laty wytyczyli kierunek, który po wielu latach staje się dziś powszechnym trendem. Szerzej odniosłem się do tego tutaj...

https://forum.satkurier.pl/topic/3593-serie-a/page-5

...i tutaj na stronie:

https://forum.satkurier.pl/topic/3593-serie-a/page-17

 

 

A propos Afryki to dziś kluby z Mediolanu mają na medikalach Balde Keitę z Monaco i Bakayoko z Chelsea. Za chwilę oficjalne komunikaty. Wtedy dowiemy się nieco więcej. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

Chievo - Juve 17:55

Lazio - Napoli 20:25

 

Niedziela:

Torino - Roma 17:55

Sassuolo - Inter 20:25

Milan - Genoa 20:25

Sampdoria - Fiorentina 20:25

 

Poniedziałek:

Atalanta - Frosinone

 

 

 

Po sprawdzeniu składów, dopiero zdecyduję, który mecz oglądać w niedzielny wieczór. Ale za to ta sobota :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram się niesamowicie  :jupi:

 

Właściwie co rok przed każdym kolejnym sezonem powtarzam, że ten będzie niezwykły, niesamowity, lepszy od poprzednich i naprawdę ciężko mi zerwać z tradycją wypowiadania tych słów. Nie po tym co się wydarzało w tym okienku.  

 

Wiadomo, że faworytem numer 1 do Scudetto jest Juventus, ale wskazanie drużyn, które zajmą pozostałe miejsca wydaje się już bardzo trudne.

 

Roma narobiła mnóstwo transferów i tak naprawdę dopiero w praniu dowiemy się czy ten i tamten piłkarz się sprawdzi. Gdybym miał polegać na własnym przeczuciu to powiedziałbym, że Monchi trochę dał ciała, że osłabił wyjściową jedenastkę, ale gdy sobie przypomnę co było rok temu to wtedy myślałem podobnie, a Roma nieoczekiwanie awansowała do półfinału LM mając realną szansę nawet na finał. Dlatego tym razem nie będę dzielił skóry na niedźwiedziu (a właściwie wilczycy  :wink: ) i po prostu wstrzymam się od głosu. 

 

Napoli póki co zawodzi. Miały być wielkie nazwiska, miał być nawet Ronaldo (  :wink: ), tymczasem klub z południa Italii ma ogromny problem z zatrudnieniem... trzeciego bramkarza i zamiast czytać o takich nazwiskach jak Cavani czy Di Maria to od od tygodni media przekrzykują się czy Mignolet czy Ospina czy Ochoa czy jeszcze ktoś. Oj żeby się Napoli nie przeliczyło, bo może być jeszcze tak, że aktualny wicemistrz kraju za rok nie załapie się do TOP4. Gdy zatrudnia się trenera tej klasy co Ancelotti to wypadałoby też nieco wzmocnić/odświeżyć kadrę w myśl zasady nowa miotła, nowe porządki. Tym bardziej, że filozofia Ancelottiego bardzo różni się od tego co wyznawał Sarri. Pamiętajmy też, że z czołówki drużyn tylko Napoli zmieniło szkoleniowca. 

 

Jestem natomiast pod wrażeniem jak zbroi się Inter. Mediolańczycy przeprowadzili mnóstwo wartościowych transferów, które właściwie już teraz można określić wzmocnieniami, bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że taki Vrsaljko czy Nainggolan okażą się flopami. Gdyby nie to, że Nerazzuri rywalizują również w wymagających rozgrywkach LM powiedziałbym nawet, że mogą rzucić rękawicę Juventusowi. Nie sądzę jednak, że ta kadra (choć już bardzo dobra) podoła na trzech frontach. Kadra jest bardzo dobra, ale wciąż niekompletna. Brakuje mi tam na przykład rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia (choćby takiego jak Modric  :wink: ). Ławka rezerwowych również mogłaby być lepsza. Póki co typuję realną walkę o wicemistrzostwo.

 

Postawa Milanu to dla mnie jeden wielki znak zapytania, Rossoneri wkroczą w sezon z bardzo nierówną jedenastką. W której nie brakuje piłkarzy, którzy spokojnie odnaleźliby się w najlepszych klubach, ale są też młodzi piłkarze oraz tacy, dla których Milan to za wysokie progi. Kluczowe będzie więc tutaj odnalezienie odpowiedniego balansu, wykrystalizowania jakiegoś kręgosłupa w tej drużynie. Tylko czy Gattuso to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu? Cóż Milaniści mogą żałować, że to jednak nie Conte. Ja osobiście do Gattuso wciąż nie mam zaufania. Ten sezon powinien go zweryfikować.

 

Lazio? Myślę, że tak jak w poprzednich sezonach będzie kręcić się wokół TOP4. Jeśli Sergej nigdzie się nie ruszy to absolutnie nie skreślałbym klubu ze stolicy. Stracili De Vrija i Andersona, ale znaleźli dość solidne zamienniki i kilku innych ciekawych graczy. Moim zdaniem są +/- Ani znacząco się nie osłabili, ani znacząco nie wzmocnili. De Vrij to oczywiście czołówka ligi, ale na Andersona nie zawsze można było liczyć w ostatnim czasie. Bardzo chimeryczny piłkarz. Coś jak Cuadrado, gdzie zdecydowanie zbyt wiele zależy od jego dyspozycji dnia. 

 

Gdzieś za plecami tej wielkiej szóstki czai się jeszcze ta siódma - młodziutka Fiorentina, która nie jednemu może uprzykrzyć sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny nie będę. Będzie to ktoś z grona:

 

Chievo

Empoli

Frosinone

SPAL

Parma

 

(kolejność przypadkowa)

 

Trudno na tym etapie dokładnie wytypować te trzy czerwone latarnie, bo wbrew pozorom włoscy beniaminkowie nie żałują grosza w tym okienku...

 

https://twitter.com/Bluegrenades/status/1027862712603357185

 

...i te różnice nie są zbyt duże jak się tak popatrzy na poszczególne kadry.   

 

 

Mnie bardziej zastanawia, które drużyny w końcu wyleczą się ze swoich problemów, a takowych było w ostatnich sezonach kilka: Genoa, Udinese, Bologna... 2 z 3 zmieniło swoich szkoleniowców. Udinese zdecydowało się na mało znanego Hiszpana Julio Velazqueza. Bologna odkurzyła starszego z braci Inzaghich. Jednak problemy tych ekip są bardziej systemowe coś jak w Hamburgu, gdzie zawodzi nie tyle trener co cały ten management. Jeśli nic się pod tym względem nie zmieni to podczas tego sezonu również któreś z tych trzech ekip może doprowadzić swoich kibiców do szewskiej pasji.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota:

Chievo - Juve 17:55

Lazio - Napoli 20:25

 

Niedziela:

Torino - Roma 17:55

Sassuolo - Inter 20:25

Milan - Genoa 20:25

Sampdoria - Fiorentina 20:25

 

Poniedziałek:

Atalanta - Frosinone

 

 

 

Po sprawdzeniu składów, dopiero zdecyduję, który mecz oglądać w niedzielny wieczór. Ale za to ta sobota :popcorn:

Problem z wyborem meczów prawdopodobnie sam się rozwiąże. W związku z tragedią jaka rozegrała się w Genui mecze z udziałem klubów z tego miasta mają zostać przełożone na inny termin. 

 

W tych wyjątkowo przykrych okolicznościach fani Serie A zapewne obejrzą więcej meczów na żywo. W tej kolejce miało zostać wyemitowanych siedem meczów, które widać w rozpisce @MartinFC

 

Teoretycznie więc istnieje szansa na transmisje live z dziewięciu meczów. Siedmiu teraz i dwóch zaległych wkrótce, a jak będzie to zobaczymy. 

 

BTW.

 

Dkpu6FOXgAIkyJ3.jpg

 

https://twitter.com/cristina731024/status/1029362697123577856

https://twitter.com/darek_gut/status/1029424594007072768

https://twitter.com/DominikMucha/status/1029331219459309568

 

Obrońca Genoi, Domenico Cristico ujawnił, że wraz z rodziną przekraczał most zaledwie 10 minut przed tragedią. W chwili katastrofy przez wiadukt autostrady A10 przejeżdżało około 30 samochodów i trzy ciężarówki. Większość pojazdów zostało zmiażdżonych. 

 

//

 

 

Transfery z ostatnich dni...

 

22px-Flag_of_France.svg.png Steven N’Zonzi (Sevilla FC) | AS ROMA (26,65 mln €)

22px-Flag_of_France.svg.png Kévin Malcuit (LOSC Lille) | SSC NAPOLI (12,00 mln €)

22px-Flag_of_France.svg.png Tiemoué Bakayoko (Chelsea FC) | AC MILAN (wypożyczenie: 5,00 mln €)

22px-Flag_of_Senegal.svg.png Keita Baldé (AS Monaco) | FC INTERNAZIONALE (wypożyczenie: 5,00 mln €)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Andrea Favilli (Juventus FC) | GENOA CFC (wypożyczenie: 5,00 mln €)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Roberto Inglese (SSC Napoli) | PARMA CALCIO (wypożyczenie: 3,00 mln €)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Federico Barba (Sporting Gijón) | CHIEVOVERONA (3,00 mln €)

22px-Flag_of_Sweden.svg.png Albin Ekdal (HSV Hamburg) | UC SAMPDORIA (2,20 mln €)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Alberto Grassi (SSC Napoli) | PARMA CALCIO (wypożyczenie: 2,00 mln €)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Manuel Locatelli (AC Milan) | SASSUOLO CALCIO (wypożyczenie: 2,00 mln €)

22px-Flag_of_Nigeria.svg.png Joel Obi (Torino FC) | CHIEVOVERONA (2,00 mln €)

22px-Flag_of_Nigeria.svg.png Ola Aina (Chelsea FC) | TORINO FC (wypożyczenie)

20px-Flag_of_Switzerland.svg.png Edimilson Fernandes (West Ham) | ACF FIORENTINA (wypożyczenie)

22px-Flag_of_Argentina.svg.png Lisandro López (SL Benfica) | GENOA CFC (wypożyczenie) 

22px-Flag_of_Italy.svg.png Luca Rossettini (Genoa CFC) | CHIEVOVERONA (wypożyczenie)

22px-Flag_of_Poland.svg.png Bartosz Salamon (SPAL 2013) | FROSINONE CALCIO (wypożyczenie)

22px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png Rai Vloet (FC Chiasso) | FROSINONE CALCIO (wypożyczenie)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Luca Antonelli (AC Milan) | EMPOLI FC (bez odstępnego)

 

 

...mercato we Włoszech potrwa jeszcze tylko 2 dni. 

 

 

//

 

Mam jeszcze dwie wiadomości związane z Venezia FC.

 

Zacznę od dobrej. Klub z Wenecji szykuje nowy stadion...

http://stadiony.net/aktualnosci/2018/08/nowy_projekt_wielka_przyszlosc_weneckiej_pilki

 

DkgOIjAWsAcv90u.jpg

 

...zła wiadomość jest taka, że niestety nie powstanie on na miejscu starego obiektu  :sad:

 

 

//

 

W takich strojach zagra w tym sezonie "trójka z Sampdorii":

 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej kolejki raczej nie odwołają, ale pewności brak. Szkoda by było, bo oczekiwanie długie.

Jak zmienią mecze, to w sumie zerknę sobie na wstęp do meczu Parma - Udinese. Stary dobry znajomy wraca do Serie A. Oby się utrzymali w lidze.

 

Do spadku typuję:

a) Ci, których bym nie chciał w Serie A - Chievo, Frosinone, Empoli.

B) Ci, którzy mają realne szanse na spadek -  SPAL, Udinese. + ww

 

 

Lista polaków w Serie A powiększy się o Łukasza Teodorczyka? Jeśli miałby zostać rezerwowym Lazio, to byłby to krok do przodu. Jeśli rezerwowym Udinese to raczej pozostanie w miejscu, o ile nie krok w tył. Ale tak czy siak lepiej go widzieć w Serie A niż odsunięty w Anderlechcie, czy rezerwowym w lidze tureckiej.

Zapowiadał się R. Kurzawa, z swoimi wrzutkami, mógłby zrobić furore w takim Torino, Fiorentinie, Atalancie czy Sassuolo.

 

 

Przed meczami sobotnimi i niedzielnymi zapowiadane jest studio w Eleven. Najpewniej takie zestawy będa na mecze:

Święcicki - Kapica

Dumanowski - Guziak

Kowalski - Chabiniak/Zieliński

Mitrut - Czachowski.

I oczywiście wymiksowane z róznych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed meczami sobotnimi i niedzielnymi zapowiadane jest studio w Eleven. Najpewniej takie zestawy będa na mecze:

Święcicki - Kapica

Dumanowski - Guziak

Kowalski - Chabiniak/Zieliński

Mitrut - Czachowski.

I oczywiście wymiksowane z róznych powodów.

Oby tylko nie ten były weszlak o wyglądzie gimnazjalisty, który po transferze CR7 bardzo niepokojąco i podejrzanie zainteresował się ligą włoską.

 

Tak, tak... tą samą ligą włoską, którą notabene nie raz i nie dwa opluwał. Pamiętam zwłaszcza taki jego śmieszny argument dotyczący Maxi Lopeza (tego samego, który grał w Barcelonie i któremu Icardi odbił (dzieci) i kobietę).

 

Mawiał on, że skoro Argentyńczyk strzela we Włoszech to on tej ligi nie może uznawać za poważną... i co się zaraz potem wydarzyło? Bramki Lopeza walnie przyczyniły się do wyrzucenia za burtę europejskich pucharów klubu z ulubionej ligi ex-weszlaka:

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/history/season=2015/matches/round=2000588/match=2014576/events/

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/history/season=2015/matches/round=2000588/match=2014592/index.html

 

Zatkało kakao. 

 

Czyli coś a'la Hajto, który komentując Bundesligę w Eurosporcie 2 potrafił długimi minutami maltretować słownie jakiegoś piłkarza po czym ten piłkarz zaraz potem zostawał bohaterem meczu  :D a propos to tak poza konkursem to ostatnio sobie przypomniałem o Pedro Geromelu, z którego Hajto wręcz szydził, którego ośmieszał, obrażał na wizji. Wiecie w jaki sposób sobie przypomniałem o byłym piłkarzu 1.FC Koln? A no w taki, że został powołany na Mistrzostwa Świata w Rosji przez selekcjonera reprezentacji Brazylii  :wink:

 

Taki mamy klimat. Taki mamy futbol. Takich mamy ekspertów i komentatorów  :twisted:

 

 

//

 

Już tylko 20 godzin pozostało do zamknięcia okienka transferowego we Włoszech. Dzisiejsze transfery:

 

22px-Flag_of_Brazil.svg.png Marlon (FC Barcelona) | SASSUOLO CALCIO (6,00 mln €)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Mirko Valdifiori (Torino FC) | SPAL 2013 (1,00 mln €)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Kevin Bonifazi (Torino FC) | SPAL 2013 (wypożyczenie)

22px-Flag_of_Brazil.svg.png Danilo (Udinese Calcio) | BOLOGNA FC (wypożyczenie)

22px-Flag_of_Italy.svg.png Francesco Zampano (Delfino Pescara) | FROSINONE CALCIO (wypożyczenie) 

22px-Flag_of_Costa_Rica.svg.png Joel Campbell (Arsenal FC) | FROSINONE CALCIO (?) 

 

Dziennikarze Corriere dello Sport nie mogąc się doczekać ocenili ruchy transferowe włoskich klubów już kilka dni temu:

 

Juventus - 10

Inter - 9

Milan - 8

Roma - 7.5

Fiorentina - 7.5

Napoli - 7

Lazio - 7

 

 

 

DkdvW81XsAAI72N.jpg

 

 

Dzisiaj na TT latało info, że być może całą kolejkę przełożą.

Bzdury to były. Już wczoraj pojawił się oficjalny komunikat na stronie Lega Serie A, że kolejka wystartuje. Pod znakiem zapytania stały tylko te dwa mecze o których pisałem tutaj...

https://forum.satkurier.pl/topic/3593-serie-a/?p=1402813

...i rzeczywiście zostały one przełożone.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Urban jakoś ostatnio coś tam wspominał, że bodaj Bundesliga miała podobną liczbę jakoś na początku XXI wieku. 

 

 

//

 

Klavan, Soriano, Teodorczyk, Laxalt, Castillejo, Rigoni, Gervinho, Ospina, Lazaar, Djidji, Lulinha, Ardaiz, Ekong... wszyscy mają zostać dziś potwierdzeni i to wcale nie musi być koniec. AS Roma do ostatnich godzin będzie próbowała ściągnąć skrzydłowego / bocznego napastnika. 

 

Prawdziwą sensacją byłby transfer Sergeja, o którego ponoć mocno zabiega... AC Milan, ale to już raczej pobożne życzenia.  

 

 

//

 

Zarobki trenerów w zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonie włoskiej Serie A:

 

 

 

DktfO4UXoAE7Rbp.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...