Skocz do zawartości

arkbogumil01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam przez @GONET.TV :P więc raczej AntenaHD z funkcji catch-up. Akurat są odcinki, których nie oglądałem na Playerze więc nawet mi się podobają. 

 

Przyznam, że nie rozumiałem Twojej koncepcji @PowerTV na te niezależne emisje MnS w Filmaxie i TVC w innym tempie względem Anteny HD, ale zaczynam w tym widzieć sens.

Może spróbujecie na Filmaxie także w sobotę i niedzielę? Te 5 odcinków tygodniowo sprawia, że akcja się ślimaczy ;) A fajnie by było móc obejrzeć ulubiony serial w weekendowe popołudnie (bez presji, że to premiera i coś się przegapi).

 

Prośba do abonentów Vectry - wrzuci ktoś zapka MNS z Filmax 4K z Vectra TV Online?  Moda oczywiście nie jest w 4K, ale chciałbym zobaczyć czy wygląda to trochę lepiej niż na Playerze 🤡

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PowerTV napisał:

Kto ogląda Modę na Sukces w Filmaxie? :)

 

Dopóki nie będzie EPG w MUX-L3 nie oglądam  Filmaxa, w Multimedii Filmax jest zakodowany ponieważ dostępny jest dla osób z umową z Vectrą. Dla tego kanału nie ma sensu zmieniać umowy na droższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Filmax to obecnie największe rozczarowanie MWE, chyba nawet dla samego nadawcy. Kabarety to niby tylko wypełniacz koncesji, a stanowią dużą część dziennej ramówki. Oferta filmowa zapewne wzbudziłaby moje zainteresowanie, ale sądzą po słabej pozycji takich filmów w ramówce Antena HD można dojść do wniosku, że Filmax ogólnie nie jest wartościowym kanałem dla widzów, co zapewne zauważyło też część operatorów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neo_patryk napisał:

Oferta filmowa zapewne wzbudziłaby moje zainteresowanie, ale sądzą po słabej pozycji takich filmów w ramówce Antena HD można dojść do wniosku, że Filmax ogólnie nie jest wartościowym kanałem dla widzów, co zapewne zauważyło też część operatorów.

Jednak z podobną ofertą filmową są kanały od Red Carpet (także klasyka) i one są dodawane przez operatorów, czyli muszą być oglądane. Różnica jednak polega na tym, że np. odcinki Bonanzy na Filmaxie są obcięte o scenę początkową + czołówkę (z 50 min na odcinek skrócone na 45 minut), o formacie nienaturalnym nie wspominając. Te same odcinki na Red Carpet są pełne, ze sceną przed czołówką i w prawidłowym formacie. Część filmów na Filmaxie jest z napisami na sztywno i bez lektora (przykładowo jeden z filmów Sherclocka Holmesa). Na Red Carpet te same filmy są emitowane w różnych okresach i z napisami, i tylko z lektorem. Czyli krótko: widz dostaje lepszy produkt finalny z tymi samymi pozycjami.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV Dlaczego kanał Filmax 4K nie będzie już dostępny w Vectra?, czy tylko przez 2 miesiące kiedy będzie w jego miejscu TVP 4K? I czy to spowoduje wycofanie kanału z Jambox którego właścicielem jest Vectra? Jambox ma telewizje IPTV wiec chyba nie ma potrzeby usuwać jednego kanału żeby zrobić miejsce drugiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mtv napisał:

@PowerTV Dlaczego kanał Filmax 4K nie będzie już dostępny w Vectra?,

 

1.jpg

 

 

Wrócił do Online Vecta. Pisałem o tutaj:

W dniu 14.06.2021 o 23:11, kingofsouth napisał:

Filmax 4K powrócił do Online 😂

Bitrate (10Mb/s) 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...