Skocz do zawartości

Jakiego kanału najbardziej Ci brakuje ?


Miro
 Udostępnij

Jakiego kanału najbardziej Ci brakuje ?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego kanału najbardziej Ci brakuje ?

    • RTL 7
      26
    • Nasza TV
      2
    • Super 1
      1
    • Polsat 2 (Sprzed 2000 roku)
      6
    • Polonia 1 (Za czasów Nicoli Grauso)
      4
    • TV Wisła
      2
    • TVP 3 Regionalna
      7


Rekomendowane odpowiedzi

RTL7 - bardzo chętnie zobaczyłbym jeszcze raz, z tym, że emisje z okresu wcześniejszego. Ten kanał miał coś w sobie ("duszę"). Nie to co dziś w TVN Siedem. Byłem młodszy i może te oglądanie, wtedy inaczej przyjmowałem. Ciekawe, czy dziś kanał ten, by mnie nie rozczarował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie zagłosowałem, ponieważ w ankiecie nie znalazł się żaden muzyczny kanał.

 

Brakuje mi kanału VH2 - kanał był w pakiecie Sky Digital. Prezentował alternatywne klimaty (przypominał troszeczkę MTV Two).

Na szczęście mam kilkadziesiąt klipów zachowanych w którejś ze szaf. :jupi:

 

Brakuje mi VH1 Germany - kanał nadawał analogowo na 19.2 East, w miejscu MTV Germany. Prezentował klipy z lat 60tych, 70tych, 80tych i 90tych.

 

Brakuje mi Onyx TV - kanał również nadawał w analogu. Przypominał dzisiejsze Deluxe Music.

 

Brakuje mi kanału MTV Extra - kanał nadawał dla Sky Digital i przez jakiś czas w Wizji TV. Prezentował różnorodne gatunki popularnej muzyki dla młodzieży (podobny do MTV Hits UK).

 

Brakuje mi kanału polskiego Tylko Muzyka. Prezentował nie tylko klipy, ale również filmy dokumentalne, fabularne (nawiązujące do tematu muzycznego), klasykę polskiej sceny muzycznej (Kora, Lombard, Kombi, Czesław Niemen...).

 

A najbardziej brakuje mi MTV Classic. Prezentował listę przebojów prowadzoną przez Pana Marka, prezentował audycję autorską "Hołdys Guru Limited" przez Pana Zbyszka - tak mi brakuje tego kanału... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wini_007 - takich kanałów jest mnóstwo.

 

Jeśli Ci brakuje takiego kanału to kup sobie kartę MTV i tam znajdziesz VH1 Classic Europe - wykonawców takich jakich wymieniłeś

będziesz miał pod dostatkiem. Możesz też sprowadzić tuner z Niemiec na pakiet Premiere w którym znajduje się kanał Hit 24 z podobną muzyką.

Jeśli Ciebie nie stać na opłacanie abonamentu to wyszukaj Deluxe Music (Astra 1), Bliss (Astra 2) - tam znajdziesz również wymienionych przez Ciebie wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...