Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

Na razie interesuje mnie pakiet C+  i HBO / HBO GO . :-) 55 zł

Mam nadzieję ,  że cena nie zmieni się do grudnia ;-)

*10 zł  chętnie dopłacę.."kiedyś" za C+ 4K.

Jakość Eleven jest tragiczna,  do tego systematycznie tracą prawa i brak Eleven ( niby) 4K.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
9 minut temu, kamil2505 napisał:

Na dole w "często zadawane pytania" pojawiła się informacja, że od czerwca 2021 aplikacja będzie dostępna z systemem Tizen - tv Samsung.

To może jest też szansa na treści 4K. 😬

Podobno, że opóźnienie wynikające z jej wydaniem miało być spowodowane odpowiednim ( jak najlepszym)dopracowaniem🙃

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oceniam zmiany na minus. Wczoraj, jak dowiedziałem się o tym w salonie, to zaproponowano mi ten voucher. Propozycja niby korzystna, ale po co mam płacić za sport, którego nie oglądam? Potrzebuję tylko C+, Ale Kino, Planete, Kuchnię i Domo, ale bez stacji sportowych z ich portfolio.

 

Tak więc na chwilę obecną zadowolę się Netfliksem, DVD i DVB-T :)

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie zrozumieliście oferty jaką PC+ ma dla klienta niezależnego, co jest dosyć częste jak nie jest się abo PC+. My już się zdążyliśmy przyzwyczaić do zmian wprowadzanych przez naszego operatora. Wiemy , że przeważnie nie są one takie jakie sobie wymarzyliśmy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy mając aktywny pakiet promocyjny FILM za 35 zł i z niego rezygnując, będzie można kupić nowy pakiet w promocyjnej cenie za 20 zł? Czy to tylko oferta dla nowych?

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Może kanały TVP Sport, Sportklub itp. będą w pakiecie Fun&News emoji846.png

 

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Może kanały TVP Sport, Sportklub itp. będą w pakiecie Fun&News emoji846.png

Mogliby powielać niektóre kanały z wyższych pakietów do pakietu Fun&News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem dowiedzieć się na czacie z konsultantem jakie kanały są dostępne w pakiecie Fun&info. Byłem przełączany pomiędzy trzema konsultantami. Nikt nie wie.

To jest jakiś żart. 

Pani mi powiedziała dodatkowo, że Filmbox znajdę w pakiecie filmowym, a Sportklub i TVP Sport w sportowym. Mówię,  że tych pakietów nie ma. 

Nie potrafiła mi odpowiedzieć gdzie są. :)

Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przez twittera też nie potrafili ustalić. Brak słów to mało powiedziane, dlatego już mnie to śmieszy tylko ;) Dowiedziałem się tylko to, co wcześniej przypuszczałem. Dopóki nie anuluję subskrypcji to dalej mogę używać starej paczki w kolejnych miesiącach, jak anuluję to będą dostępne już tylko nowe.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lakiman napisał:

To może jest też szansa na treści 4K.

Zapytałem o to przez portal abonenta. Oto odpowiedź: 

"obecnie nie mamy informacji na ten temat. O wszystkich nowościach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook. Zachęcamy do ich bieżącego śledzenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze jakieś trzy miesiące temu korzystałem z usługi, to w tym pakiecie znajdowało się sporo kanałów. Muzyczne (w tym np. MTV 80s) od 4 Fun tv do tym podobnych, informacyjne (TVN 24, TVP Info, TV Biznes, zagraniczne stacje), serialowe (Foxy w tym Fox Play, AXN, Polsat Comedy Central, zwykły Comedy Central), kanały filmowe jak TNT, czy Paramount, w tym Paramount Play itp...), jak obecnie wygląda oferta, nie mam pojęcia, ale zapewne nie ma różnicy. Z tego co widzę, pakiet z kanałami z animacjami został połączony z owym pakietem.

Edytowane przez Solderowy123
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...