Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytanie ze zrozumieniem jest bardzo trudną sztuką. Napisałem jedynie, że dziś na oficjalnej stronie nadawcy świeciła informacja, że podczas LM będzie dostępny jeden stream. Ponieważ było to napisane w wielu miejscach, także w dokumentacji opisującej pakiet to taka po prostu miała być oferta. Nadawca zmienił zdanie? Świetnie. Bardzo mi się to podoba. Koniec dyskusji z mojej strony. 

  • Popieram 5
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy Canal+ od kilku dni pisali na grupie na FB że jest duże prawdopodobieństwo że LM będzie działa tylko na 1 urządzeniu jednocześnie, ponieważ jest taki zapis w regulaminie pakietu:

Zapis z regulaminu  § 2 pkt. 4:

”Usługodawca zastrzega sobie prawo do udostępniania w ramach Opcji  Dodatkowej Super Sport wydarzeń transmitowanych na żywo lub treści  audiowizualnych świadczonych w modelu na żądanie, do których dostęp w  ramach jednego Konta w Serwisie CANAL+ możliwy będzie na jednym  Urządzeniu."

 

Zupełnie przez przypadek takie same informacje pojawiły się w kilku miejscach w ofercie na stronie ;) 

Żeby zrobić taki błąd to najpierw musiałby go popełnić osoba która pisze regulamin, później Dyrketor / Manager który ten regulamin akceptuje a później jeszcze osoba która w różnych miejscach na stronie taką informację podała ;) 

Oczywiście, że czytają fora i opinie, robi tak każda firma która coś sprzedaje

 

Edytowane przez tnovak92
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, achilles09 napisał(a):

Myślisz że pracownicy C+ nie siedzą na takich forach, nie monitorują co się np. na portalach społecznościowych dzieje a klienci nie dzwonią na infolinie czy też nie zadają np. mailowo pytań?

 

A mimo tego, potrzebowali kontaktu bezpośrednio ze strony redakcji SatKurier, aby uwzględnić jednoznacznej odpowiedzi i rozwiać wszelkie wątpliwości. Poszło krótkie pytanie, przyszła szybka odpowiedź. Czy czegoś jeszcze nie wiecie? Czy coś dla Was jest jeszcze niezrozumiałe? Czy po prostu szukacie dziury w całym i chcecie się prymitywnie "dowartościować", że tylko Wy błędów nie robicie?

 

P.S. @Anita Kaźmierska - czy ma sens tutaj prowadzić dyskusję na temat zastępczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja posłuży do napisania artykułu na satkurier.pl."

Krzysiek1991 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

@Anita Kaźmierska Abstrahując od subskrypcji wg strony Canal+ ramówka godzinowa.

Cytat

Za wyjątkiem pierwszej i ósmej kolejki fazy ligowej spotkania będą rozgrywane we wtorki i środy. Po dwa mecze o godzinie 18:45 i siedem o 21:00. Inauguracyjna kolejka odbędzie się we wtorek, środę i czwartek, a każdego dnia odbędą się dwa spotkania o 18:45 i cztery o 21:00. W ostatniej ósmej kolejce (29 stycznia) wszystkie starcia rozegrane zostaną jednego dnia i o tej samej godzinie 21:00.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc cieszę się, że tuż przed zmianą przyklepałem roczny pakiet bez sportu za 19zł/mies. (228zł za rok). Teraz to podrożało a roczna płatność w ogóle zniknęła tylko będą co miesiąc kasować (opcja z zobowiązaniem lub bez).

 

Dziwi mnie natomiast to, że nie mogłem dodać kanałów Eleven za 10zł tak jak to można zrobić z wyższym pakietem. Trochę nielogiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 49 zł za pakiet Canal+. Gdybym chciał przejść na nowy pakiet Canal+ Super Sport musiałbym zapłacić 15 zł więcej czyli w sumie 64 zł miesięcznie. Nowa oferta miesięczna pakietu Canal+ Super Sport kosztuje 69 zł,  a ze zobowiązaniem 12 miesięcznym 65 zł.  Reasumując przechodząc na nowy pakiet zapłaciłbym 5 zł mniej miesięcznie niż nowi lub całe 1 zł mniej niż nowi ze zobowiązaniem rocznym (a ja ze zobowiązaniem miesięcznym mogę w każdymmomencie zakończyć subskrypcję).

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie potrzebują pakietu Super Sport jest jeszcze aktywna oferta TV BEZ ANTENY W CANAL+ ONLINE z umową na 24 mies.

 

29,00zł - CANAL+ SERIALE I FLMY + FUN&NEWS
54,00zł - CANAL+ + FUN&NEWS

 

Dodatkowo można dobrać:
25,00zł - HBO i Max Standardowy
10,00zł - FILMBOX

 

Opcje sportowe tylko w ramach pakietu CANAL+ + FUN&NEWS
10,00zł - Eleven Sports
20,00zł - Super Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy pakiecie 49 zł także oferują w szczegółach konta zaaktualizować na nowy za 15 zł więcej. Dlatego pytałem się parę stron wcześniej, czy nie jest to błąd, czy rzeczywiście użytkownicy ze starszymi pakietami, wystarczy, że zgodzą się na obciążenie za 15 zł więcej? 

Najkorzystniej wychodzi dla tych, którzy ciągną za 45 zł. Wtedy razem z LM zapłacą 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swordfish napisał(a):

Mam stary pakiet za 49 zł. U mnie wyskoczyła oferta, że mogę rozszerzyć o LM za dodatkowe 15 zł. Rozumiem, że to nie jest błąd. Posiadacze pakietów jeszcze starszych za 45 zł, również mają dopłatę do LM za 15 zł?

Ja mam pakiet C+ za 45 zł i również mam propozycję dopłaty 15 zł aby przejść na C+ z ligą mistrzów. Na razie nie wykupuję bo do startu fazy grupowej jeszcze chwilę ale pewnie się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, swordfish napisał(a):

U mnie przy pakiecie 49 zł także oferują w szczegółach konta zaaktualizować na nowy za 15 zł więcej. Dlatego pytałem się parę stron wcześniej, czy nie jest to błąd, czy rzeczywiście użytkownicy ze starszymi pakietami, wystarczy, że zgodzą się na obciążenie za 15 zł więcej? 

Najkorzystniej wychodzi dla tych, którzy ciągną za 45 zł. Wtedy razem z LM zapłacą 60 zł.

Ja właśnie tak mam. 

1 minutę temu, Marek99 napisał(a):

A czy będzie można z tego pakietu się wycofać i pozostać na dotychczasowej ofercie za 45zł-54zł? Czy to wybór w jedną stronę?

Raczej w jedną stronę. Jak się zdecydujesz to do starego już nie wrócisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają prawa na 3 sezony. Wzrost ceny zawsze jest jednokierunkowy niezależnie od ilości posiadanych praw. Oczywiście mam na myśli nowe umowy, bo przy przedłużeniu to już różnie bywa. Chociaż nie jest powiedziane, że i to się nie zmieni. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Wydaje się, że droga jednokierunkowa. Można najwyżej przejść na tańszy pakiet seriale i film, gdzie nie ma sportu.

 

Jak będzie wyglądała zmiana pakietu dla subskrybenta płacącego abonament bez zobowiązań - to znaczy w jaki sposób będzie można przejść na wyższy (lub niższy) pakiet? Czy np. będzie można zaznaczyć by po zakończeniu obecnego miesiąca nastąpiło automatyczne przejście na inny pakiet, czy pod koniec danego miesiąca trzeba będzie manualnie zakończyć subskrypcję i aktywować nowy pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie mój przypadek. Zupełnie nie rozumiem polityki tej firmy. Są pazerni do bólu a przez to tracą swój dobry wizerunek. 

59 minut temu, tyrla napisał(a):

Mam nadzieje że C+ pójdzie po rozum do głowy jak im się założenia na spełnią

Myślę, że to więcej niż pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę po urlopie, że grubo się zrobiło ;)
 

W dniu 6.08.2024 o 22:57, swordfish napisał(a):

Wydaje się, że droga jednokierunkowa.

Jest tu spory galimatias z 2tyg ;) jak dokupię LM i po miesiącu zrezygnuję to co? Nie będzie możliwości wzięcia c+online ze sportem bez LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gizior89 napisał(a):

jak dokupię LM i po miesiącu zrezygnuję to co? Nie będzie możliwości wzięcia c+online ze sportem bez LM?

Nie możesz wziąć pakietu bez LM bo już taki pakiet nie jest dostępny do kupienia. Albo nie rezygnujesz i korzystasz z pakietu bez Ligi Mistrzów albo przechodzisz na pakiet Super Sport z Ligą Mistrzów ale nie ma możliwości powrotu do poprzedniego pakietu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, leo-83 napisał(a):

Brak obecnie jakichkolwiek promocji na Canal+ Online?

W tej chwili może być tzw przeczekiwanie. Jeśli będzie mało abonentów to na pewno zaraz jakaś promka się pojawi, ale raczej nie będzie darmowych miesięcy. Co najwyżej można się spodziewać 3x45zł lub coś w ten deseń.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...