Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście może problem z logowaniem polegający na braku możliwości wpisania danych ? Wczoraj przeszedłem z satelity na Online , wylogowalem się ze starego konta i próbuje zalogować na nowe na TV. Niestety kursor pilota jest nie widoczny a strzałki na pilocie nie przeskakują po alfabecie. Nie mogę nic wpisać. Nie jest to raczej problem tv bo inne aplikacje działają. Macie jakiś pomysl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie na LG kiedyś podobny przypadek. To jest jakiś problem aplikacji Z tego co pamietam u mnie nie były widoczne klawisze ze znakami specjalnymi a takowe mam w użyciu. Udało się jednak jakoś dostać do tych ukrytych klawiszy. Niestety nie pamietam w jaki sposób to zrobiłem. Ale na pewno jakimiś klawiszami pilota. Musisz pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiem o czym piszesz

Mam na Tv ściągniętą aplikacje Canal + i jak w nią wchodzę to pojawia się plansza z przyciskiem Zaloguj. Klikam i za chwilę pojawia się plansza z loginem i hasłem. I tutaj już nic nie mogę wpisać , czasami uda mi się przejść jedna literkę w bok a potem się wiesza 

:(

Dobra już rozumiem. Tak na LG thinq jest taki sam problem.

Edytowane przez Bonaventura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odpalić ekran logowania do aplikacji na tv, po czym bez jej zamykania przejdź np. na wejście hdmi. Zostaw tak kilka / kilkadziesiąt minut i wróć do aplikacji Canal+. Klawiatura po pewnym czasie powinna „ożyć”. Kiedyś wymyśliłem takie rozwiązanie i  poskutkowało u mnie i kilku innych użytkowników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma tam Dolby Digital. No teraz to i u mnie działa.

Sknocona jest też chyba nawigacja przy oglądaniu serialów w opcji odcinek po odcinku. Nie chce mi odtwarzać kolejnego odcinka jak kliknę w te ich miniokienka z linkiem co wyskakują w prawym górnym rogu. Zatrzymuje się na ekranie z oznaczeniem wiekowym i buforuje

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...