Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.12.2023 o 10:02, Lipel napisał(a):

Mam pytanie odnośnie meczów premiership, czemu potrzebne jest podawanie dodatkowych danych, by uzyskać dostęp do pełnej oferty?

Zbierają dane by dodać tych użytkowników Online jako abonentów Platformy Canal+. Możesz wpisać cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio, czy muszę zjeść coś, aby wiedzieć, że np. jest trujące. Albo, czy muszę zapalić papierosa, aby wiedzieć czy mi zaszkodzi? Po to jest nauka, moje przekonania itd. Oglądałem zwiastuny i mowa o świeczkach pod sądem, czy głosowaniu na PO pokazuje jasno, że to film tendencyjny. Nie chcę się na niego składać i nie będę tego robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat żeby wiedzieć czy film podoba się czy też nie, raczej należy go wcześniej obejrzeć 🤣
A ty nawet o filmie nie piszesz, tylko po zwiastunach oceniłeś czy coś jest kiczem. I nie ze względu na obraz, jakość tylko swoje subiektywne polityczne fanaberie. Chociaż w tym przypadku bardziej stawiałbym na słuchanie opinii innych podczas politycznej nagonki na film, bo było to potrzebne partii PiS, by wzbudzić emocje wyborców.

Jak sam napisałeś, filmu NIE wdziałeś, ale WIESZ, że jest kiczem. Prawda, że śmieszne? Oczywiście masz do tego prawo. Ale to nie wina oferty Caanal+ czy filmu, a twoich politycznych przekonań. Bo w filmie nie ma PO czy PiS, tylko jest ukazany problem migracyjny, poprzez zachowania migrantów jaki władz. Tylko trzeba to rozumieć, a nie ślepo wierzyć o inni powiedzieli o tym filmie, próbując zdobywać polityczny kapitał.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Tak na serio, czy muszę zjeść coś, aby wiedzieć, że np. jest trujące. Albo, czy muszę zapalić papierosa, aby wiedzieć czy mi zaszkodzi? Po to jest nauka, moje przekonania itd. Oglądałem zwiastuny i mowa o świeczkach pod sądem, czy głosowaniu na PO pokazuje jasno, że to film tendencyjny. Nie chcę się na niego składać i nie będę tego robił.

To, że coś jest trujące wiadomo, bo jest poparte jakimiś badaniami.

Ocena filmu jest indywidualna, więc najpierw należałoby go zobaczyć. 

Więc Twoje porównanie do niczego. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat żeby wiedzieć czy film podoba się czy też nie, raczej należy go wcześniej obejrzeć
A ty nawet o filmie nie piszesz, tylko po zwiastunach oceniłeś czy coś jest kiczem. I nie ze względu na obraz, jakość tylko swoje subiektywne polityczne fanaberie. Chociaż w tym przypadku bardziej stawiałbym na słuchanie opinii innych podczas politycznej nagonki na film, bo było to potrzebne partii PiS, by wzbudzić emocje wyborców.
Jak sam napisałeś, filmu NIE wdziałeś, ale WIESZ, że jest kiczem. Prawda, że śmieszne? Oczywiście masz do tego prawo. Ale to nie wina oferty Caanal+ czy filmu, a twoich politycznych przekonań. Bo w filmie nie ma PO czy PiS, tylko jest ukazany problem migracyjny, poprzez zachowania migrantów jaki władz. Tylko trzeba to rozumieć, a nie ślepo wierzyć o inni powiedzieli o tym filmie, próbując zdobywać polityczny kapitał.
Widziałem fragment o głosowaniu na PO i staniu pod sądem. I Stuhra. Pomagałem uchodźcom z Ukrainy, byłem w mieszkaniu gdzie kuzyn i inni użyczyli mieszkania czterem kobietom spod Charkowa. I nie wiem, czy te wstawki polityczne w czymkolwiek pomagają, czy to w sprawie uchodźców ukraińskich, czy syryjskich. Pomoc ludziom nie ma barw politycznych.

Daleko mi do "tylko świnie siedzą w kinie" w sprawie tego filmu, ale dla mnie takie wstawki polityczne są kiczowate.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Widziałem fragment o głosowaniu na PO i staniu pod sądem. I Stuhra.

 

Spoko. Jakiś tam fragment (nie po twojej myśli) i Stuhr (którego może nie lubisz) ucinają temat. Jak tak oglądasz i oceniasz filmy, to chyba nie ma o czym rozmawiać w sumie :)

 

22 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

I nie wiem, czy te wstawki polityczne w czymkolwiek pomagają, czy to w sprawie uchodźców ukraińskich, czy syryjskich. Pomoc ludziom nie ma barw politycznych.

 

Może gdybyś zobaczył cały film, to byś się dowiedział w jakim celu. Po drugie, to nie jest film dokumentalny, tylko bardziej ukazujący pewien problem (i Polacy w tym filmie nie są pokazani jako zło). Po trzecie, wokół granicy działy się złe też rzeczy ze strony władz, i nie ma to nic wspólnego z tym, czy ty z kuzynem komuś pomagałeś i czy Polacy organizowali zrywy. My jako naród lubimy piękne obrazki... by chwalono nas. Ale co z tego, że Polacy pomagali, jak w nich wciąż wiele nienawiści do drugiego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, muza_tv napisał(a):

Ale co z tego, że Polacy pomagali, jak w nich wciąż wiele nienawiści do drugiego człowieka.

Przestrzegasz to przez pryzmat obejrzenia filmu "Zielona granica" w tym serwisie? Przecież to jest naturalna ludzka cecha. Nie da się darzyć empatią ogólnie pojętych złoczyńców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Może gdybyś zobaczył cały film, to byś się dowiedział w jakim celu. Po drugie, to nie jest film dokumentalny, tylko bardziej ukazujący pewien problem (i Polacy w tym filmie nie są pokazani jako zło). Po trzecie, wokół granicy działy się złe też rzeczy ze strony władz, i nie ma to nic wspólnego z tym, czy ty z kuzynem komuś pomagałeś i czy Polacy organizowali zrywy. My jako naród lubimy piękne obrazki... by chwalono nas. Ale co z tego, że Polacy pomagali, jak w nich wciąż wiele nienawiści do drugiego człowieka.
Nigdzie się o tym nie wypowiadałem w ramach filmu (tylko o jednym, że dla mnie kiczowate jest, że pochwala się konkretną opcje polityczną w filmie). Po co niby to jest? A ze Stuhrem chodziło mi, że od czapy mówi o Marszu Niepodległości.

Moja miejscowość w bliższych okolicach słynie z tego, że są trzy grupy narodowościowo-etniczne i chyba tylko raz był [beep] z tego tytułu na ulicy. Można usłyszeć w miarę często inny język niż polski na ulicach.

Dlaczego Agnieszka Holland nie nagrała filmu o czasach powojennych w Polsce? Dlaczego pokutuje obraz propagandy radzieckiej o zmianie granic, że to było spoko. Tak jak zakończenie drugiej wojny światowej uznaje się za sukces mimo, że wojny nadal były, są i będą. Oczywiście ma prawo jako twórca, tak samo mam prawo za to skrytykować, bo jest wolność słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę Unlimited w Cinema City, filmu nie oglądałem i nie mam zamiaru nawet jak puszcza w C+. A wracając do oferty C+. Jest bardzo słabo, z końcem kwietnia kończy mi się subskrypcja i nie mam zamiaru przedłużać. Zobaczcie na HBO jak szybko filmy trafiają z kina l. Nawet SkyShowtime, w grudniu były premier kinowych hitów ( Super Mario). Ta zielona granica to powinna już być na antenie C+ i serwis online, a nie jakieś vouchery dla nowych. Filmu nie chce oglądać ale innym nie bronię. Jestem za wolnym wyborem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...