Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@lakiman bardzo dobrze choć zawsze można się do czegoś doczepić ;) np. kiedy jest zbliżenie na strój bramkarza Lecha to zieleń tak jakby rozpływała się jaskrawo w stronę żółci. Widać to np na powtórce strzału Muciego ok 29min 30sekundy. Albo to po prostu urok mojego leda ze średniej półki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lakiman napisał(a):

Dzięki. Rozważam opcję tylko korzystania z apki i do końca nie wiem jaka byłaby różnica w jakości sat a online.

Na pewno będzie różnica w kanałach - na korzyść SAT rzecz jasna (mam tu na myśli ich ilość w CANAL+Online). Dlatego póki co nie decyduje się na rezygnacje z satelity, pomimo że już się zastanawiałem nad przejściem do oferty CANAL+Online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05bardziej chodzi mi o to, że tylko z apki bezpośrednio bym korzystał. A kanały są i na sat I w apce praktycznie te same. 

Czy dużo " stracę" na jakości paczki C+.?

Na razie nie korzystałem jeszcze z C+ 4K przez internet.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebagit napisał(a):

Taka cena powinna być na stałe. Opłata 30 zł... to nie jest tyle warte. Za 12,50 mam Sky Showtime, 50 zł na rok Amazon Prime Video. To jest jakiś 15 zł na miesiąc, a filmy seriale. Oferta jest znacznie lepsza.

 

Dlatego co chwilę robią promocję na ten pakiet, bo pewnie sami są świadomi jego wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na rok pakiet za 180 zł kilka miesięcy temu. I.... oferta jest coraz gorszą. Wcześniej przez dłuższy czas opłacałem co miesiąc abonament, od promocji do promocji. Zawsze było trochę ciekawych filmów. Ale od kilku miesięcy to dramat. Jak znajdę dla siebie dwa filmy na miesiąc to maks. Jak się nic nie zmieni to skończy się pakiet i żegnam się z C+. Obecnie C+ stracił prawie wszystkie wytwórnie. Słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, a na nic lepszego się niestety nie zapowiada.

 

Filmy, które są w ramówce są mało znane, przeciętne, a czasami to w ogóle gnioty do kwadratu. Wstyd tak promować się na stację / serwis premium, a mieć ramówkę na poziomie rynsztoku filmowego. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o ofercie filmowej to prawie darmowy Amazon jest lepszy. Wiadomo, że Amazon zarabia na zakupach, a serwis VOD to rybka na wędce na klientów. Ale z drugiej strony nikt nie zmusza nikogo do zakupów. A oferta filmowa, szczególnie po zakupie MGM jest znacznie lepsza od C+. I filmy są dość szybko po kinie. Przykład to Skołowani. Jakieś 3 -4 miesiące po premierze kinowej.

Nie wypowiadam się o sporcie, bo mnie to nie interesuje. Nie mam wykupionego, a fanem sportu nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sebagit napisał(a):

Taka cena powinna być na stałe. Opłata 30 zł... to nie jest tyle warte. Za 12,50 mam Sky Showtime, 50 zł na rok Amazon Prime Video. To jest jakiś 15 zł na miesiąc, a filmy seriale. Oferta jest znacznie lepsza.

Dla Ciebie lepsza dla innego gorsza. Na Sky filmowo praktycznie nic nie ma ciekawego. Amazon to wilką zaleta jest jakość i cena. A oferta też taka sobie  ale wiadomo jaka cena. W abonamencie ten pakiet to chyba można dostać za 5-10zeta. A serwisy co podałeś to też zobowiązanie i co ciągłe za pierwszy bo stracisz zniżkę. Jak dla mnie to tylko w Netfix jest dużo treści i jest co oglądać. Reszta to słabizna dla wyciągnięcia kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Showtime, ma naprawdę dużo treści. Nowości mają ok 7-8 mięs po premierze kinowej ( przykład Kot w butach). Do tego jest sporo starszych produkcji. W końcu biblioteka Universal, Paramonunt, DreamWorks jest ogromna . Dla mnie to znacznie lepsza oferta nić C+. Im pozostały tylko produkcję europejskie i azjatyckie. A Amazon, to już całkowicie dają za darmo. Co to jest 49 zł na rok. A nowości filmowych jest tam też dużo, to dzięki bibliotece MGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czerstwy napisał(a):

a filmowo to bida z nędzą

Jedyna bida w tym serwisie to dźwięk 2.0. Oczywiście w oryginalnej wersji językowej jest w wielu produkcjach 5.1 ale to znowu trzeba napisy ogarniać. Wszystko ładnie i pięknie gdy ma się wzrok dobry ale jak już coś oglądam razem z rodziną to już jestem zmuszony do oglądania lektora z 2.0. To jest hańba żeby taki hit jak Maverick był tylko w 2.0 ale jak widać od startu serwisu nic w tym temacie się nie zmieniło oprócz zapytania w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sebagit napisał(a):

Sky Showtime, ma naprawdę dużo treści. Nowości mają ok 7-8 mięs po premierze kinowej ( przykład Kot w butach). Do tego jest sporo starszych produkcji. W końcu biblioteka Universal, Paramonunt, DreamWorks jest ogromna . Dla mnie to znacznie lepsza oferta nić C+. Im pozostały tylko produkcję europejskie i azjatyckie. A Amazon, to już całkowicie dają za darmo. Co to jest 49 zł na rok. A nowości filmowych jest tam też dużo, to dzięki bibliotece MGM.

Biblioteka, ilościowo na dziś, SkyShowtime - 784 i ciągłe rotacje, wręcz hurtowe, 168 pozycji jest oznaczonych do usunięcia za kilka dni. Canal+Online - 4458 tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość a jakość w C+ masz dużo programów z C+ domo itd. Nie są to filmy i seriale tylko programy o aranżacji wnętrz czy kulinarne. Z nowości filmowo serialowych nie ma nic ciekawego. Pisałem kiedyś było sporo ciekawych premier. Nie mówiąc już o dawnych latach przełom wieków... Gdy był C+ czarny, niebieski i żółty. Ostatnie miesiące to jest dramat. Nie ma nic ciekawego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...