Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam nową umowę Canal + online z dekoderem. I właśnie zauważyłam obecność kanałów typu MTV 80, Club MTV. Jest to typowa umie na tv internetowa. Mam jeszcze taki dekoder z c+ online z ofertą satelitarną i tam nie ma tych kanałów. Ps. Wiem, że u nas nie ma całej paczki MTV. Czy tylko ja to zauważyłam, czy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2023 o 12:21, PWojciechowska napisał(a):

Od wczoraj mam nową umowę Canal + online z dekoderem. I właśnie zauważyłam obecność kanałów typu MTV 80, Club MTV. Jest to typowa umie na tv internetowa. Mam jeszcze taki dekoder z c+ online z ofertą satelitarną i tam nie ma tych kanałów. Ps. Wiem, że u nas nie ma całej paczki MTV. Czy tylko ja to zauważyłam, czy też tak macie?

Hej, 

ja mam z kolei Canal+ online już od dłuższego czasu, ale mam podobnie jak ty. Pakiet to Canal+ oraz Polsat Sport Premium i Eleven. Wczoraj nie miałem np. całej paczki MTV i ogólnie muzycznej, mam Info (TVN24, Polsat News, Polsat News 2 itd.) oraz inne jak np. BBC Brit itd., nawet są dwa EuroSport. W sumie mam teraz 208 (!) kanałów, 52 rzędy po 4 kanały.

I teraz ciekawostka, mam to tylko na Amazon FireStick 4K, ale przez przeglądarkę lub aplikację tylko standardowe kanały (paczka Canal+ i sportowe plus lokalne TVP).

Czy to jest jakaś czasowa promocja czy o co chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kiedyś pisał że jak się ma problemy z jakością w telefonie to żeby otworzył Canal plus przez przegladarke w telefonie. W moim przypadku jest tak że jak otworze przez chrome w telefonie to owszem obraz jest w full HD ale transmisja się tnie 🤣 a  druga kwestia, konsultant kazal mi ograniczyć jakość wideo podczas korzystania z sieci 🤣🤣🤣 oczywiście to nic nie dało. Ta opcja komuś kiedyś coś pomogła ? Bo dwa lata temu też mi to kazali robić 🤣

Edytowane przez Peja88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peja88ja to pisałem, właśnie sprawdziłem kilka minut tenisa i zero zawiechy ale sprawdzałem na 5G.

Screenshot-20231028-125537-Chrome.jpg

Wiem z grupy fb że są problemy na dynamicznym IP

A tak wygląda sytuacja o której piszesz

received-1397307564475208.jpg

Edytowane przez Gizior89
Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...