Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Peja88 napisał(a):
Czyżby nie było żadnej promocji  

Jest ale tylko dla nowych z YouTube

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus

Prawa sportowe. Zauważ,  że pakiet filmy i seriale nie drożeje, a jak wiadomo, wielbiciel sportu nie żałuje na kopaną w tv. Dlatego C+ wydoji.

Zawsze można wziąć ofertę od innego operatora, skoro tak drogo.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Eleven Sports z Polsat Sport Premium kosztował 15 zł, a dzisiaj jak sprawdziłem na stronie Canal plus widnieje cena 20 zł (zatem jednak jest podwyżka o 5 zł) chociaż jak czytam dzisiejsze artykuły pojawia się informacja "cena bez zmian).

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo 05.01.2023 wykorzystałem voucher z H&M na Pakiet Canal+ online za 20 zł/mies. przez 12 miesięcy do którego dobrałem Pakiet Netflix Plan Premium za 47 zł oraz właśnie Pakiet Eleven Sports z Polsat Sport Premium za 15 zł (w tej kwocie pobierana jest cały czas co miesiąc opłata za ten pakiet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia podwyżka była 6.09.2022 za C+ Sport i Film z 45 zł na 49 zł.

Teraz z 49 zł na 54 zł. Czyli w przyszłym roku szykujmy się na 60 zł. 

Wygrani są wierni fani C+ Online, którzy nie zrezygnowali z pakietu za 45 zł. Mają nadal gwarancję ceny.

Ekstraklasa rzeczywiście jest droższa i wszystko wskazuje, że w tym sezonie bez wybranych meczów na ogólnodostępnych kanałach TVP. Fanem kopanej był Kurski. Matyszkowicz chętniej da transmisje z opery i z filharmoni niż ze stadionu. Ekstraklasa znowu stanie się elitarna dla płacących subskrypcje. Nie będzie "darmoszki" w naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rotalplus napisał(a):

Treści coraz mniej a opłaty coraz wyższe. Co takiego nowego nabył C+ że podnosi cenę i to o 10%?

A inflacja ominęła prawa sportowe? Chyba nie. Poza tym Ekstraklasa będzie drożała dosłownie z roku na rok, bo takie są warunki nowego przetargu.

Jak komuś naprawdę zależy na sporcie to znacznie korzystniejsza jest oferta tv-sat niż on-line. 

 

42 minuty temu, swordfish napisał(a):

Ekstraklasa znowu stanie się elitarna dla płacących subskrypcje. Nie będzie "darmoszki" w naziemnej.

Ekstraklasa w TVP była tylko dla "niedzielnego" kibica.  Ten, kto śledzi te rozgrywki to i tak musi mieć pakiet C+. Co mi po Ekstraklasie w TVP jak mecz swojej drużyny zobaczę raz, dwa razy albo i wcale przez cały sezon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, k05 napisał(a):

Jak komuś naprawdę zależy na sporcie to znacznie korzystniejsza jest oferta tv-sat niż on-line. 

Czy ja wiem? To zależy, jak chce się mieć wszystko do dzielenia z kimś to lepiej wypadają jakieś kablówki z streamingiem online, gdzie Canal+ można mieć np. na pięciu urządzeniach łącznie.

 

https://satkurier.pl/news/229330/1-kolejka-pko-bp-ekstraklasy-w-sezonie-202324-plan-transmisji.html

Już piątkowy mecz nie będzie w 4K - oszczędności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...