Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lipel napisał:

Dodam, że oglądałbym przez Xiaomi mi box, ktoś tak ogląda i może się wypowiedzieć jak z działaniem canal+ na tym urządzeniu?

Działa bez problemu. Choć są osoby co narzekały, że muli itd. No ale jak na urządzeniu napcha się aplikacji full,  to będzie mulić. Przecież pamięć nie jest z gumy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykupieniem opcji canal+. Zaznaczyłem wszystkie pakiety oprócz Netflixa. Cena wyszła 90 zł, po czym w momencie płatności zmieniła się na 45 zł. Pomyślałem, że to promocja i zapłaciłem. Teraz mam jednak aktywne wszystkie dodatkowe pakiety, oprócz Canal+ i oczywiście Netflixa. Próba aktywacji Canal+ kończy się błędem. Konsument przyjął tylko zgłoszenie i na tym koniec. Miał ktoś z Was podobny problem i może wie jak go rozwiązać lub wie gdzie uderzyć, by sprawę rozwiązać szybko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Speaker201 napisał:

Czy działa u was w przeglądarce edge najwyższa jakość live tv 8mb\s bo u mnie od paru dni ma problem z załadowaniem telewizji a jak już się włączy to w słabej jakości.

Nie ładuje mi się ostatnio na Edge'u. Czy jest jakaś przeglądarka co wspiera Videwine L1 w C+ Online co MS?

Edytowane przez Simi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie oglądać filmów i materiałów vod w aplikacji na Android TV (box Play Now) i w telefonie z Andkiem. Odtwarza maksymalnie 2 minuty i materiał zacina się. Kręci się kółko i koniec. 

Na pewno nie jest to związane z łączem internetowym, w innych aplikacjach filmy idą bez żadnych problemów (Netflix, HBO GO, Player, YouTube).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Speaker201 W microsoft edge na windows 11 nie ma problemu w oglądaniu live tv na maksymalnej jakości full hd - 4k - testowane 20min na meczu Termalika - Legia. Jeśli chodzi o aplikację na smart tv to 2x zaciął mi się 2 odcinek serialu "Valide" ale naduszenie strzałki w lewo na pilocie czyli cofnięcie o ok 10sek wstecz rozwiązywało problem odtwarzania. Live tv nie zacięło mi się przez 10min na canal+sport na tv przy ustawieniu 8mb/s przez google chromecast. Live tv nie zacięło mi się przez kilkanaście minut w aplikacji c+ na androidzie na lg velvet 5g. @swordfish Nie mam android tv żeby sprawdzić ale kolega co ma samsung tizen nie miał problemów z live tv. Napisz jaki film/serial nie działa Ci na androidzie to sprawdzę czy u mnie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy wyskakiwały mi na "Świnia" i na "Łapu capu".

Dawałem na cofanie, ale aplikacja nie reagowała. Po wyjściu z materiału i ponownym jego włączeniu po 1-2 minutach pojawia się znowu czerwone kółko; przestaje odtwarzać. Na smartfonie z Androidem po minucie odtwarzania pojawia się błąd "UPES_115".

Z live tv nie mam problemów. Materiałów vod nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish "Świnia" przez 10min nie zacięła mi się na smartfonie w jakości fhd 6mb/s. 8mb/s nie mam opcji wyboru żeby sprawdzić. Mam androida 11. Kiedyś jak mi błędy wyskakiwały to pomogło odinstalowanie aplikacji razem z usunięciem danych z telefonu i opróżnieniem cache w opcjach aplikacji telefonu. Ponowna instalacja rozwiązała ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pełną jakość w chrome i edge, odłącz wszystkie zewnętrzne ekrany (Hdmi i VGA). Wtedy będzie dostępna pełna jakość HD. Nawet gdy ekran zewnętrzny jest wyłączony, Jakość będzie 360p

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...