Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ramos napisał:

Dzięki za pomoc ale nie pomogło. Teraz wyświetla UPES _159.

To zainstaluj wcześniejsze wersje.

4 godziny temu, Mihalek napisał:

Niestety ze względu na ostatnie pogorszenie się jakości obrazu live (odbierałem słabe SD zamiast Full HD) musiałem zrezygnować z tej usługi. Szkoda trochę, bo sama usługa przed zmianami miała bardzo dużo zalet i była bardzo wygodna w użytkowaniu 😐

Tym ruchem C+ raczej klientów sobie nie przyswoi i raczej nikt specjalnie nie będzie wydawać dodatkowej kasy na nowszy sprzęt, który autoryzuje operator. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

4 miesiące Canal+ za 99 zł. Płatność Blik lub przelew. Można dobrać pakiety dodatkowe.

https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet?sc_intcmp=MYCWEB:HEADER:OFFER

Pakiety dodatkowe też na 4 miesiące. Wszystko płatność jednorazowa. Np. C+ z PSP i Eleven wychodzi 159 zł za 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
59 minut temu, tyrla napisał:

Kończy się faza grupowa LM na PSP to gdzieś te kanały muszą wcisnąć emoji1.png

Cena pakietów dodatkowych jest ta sama co była. W promocji jest tylko C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj odpowiedź z działu obsługi klienta Canal+, cyt:

 

"Witaj, w związku ze zgłaszanym problemem informuje, że został on zweryfikowany na kilku urządzeniach i nie zaobserwowaliśmy zgłaszanej sytuacji. Problem z wyborem jakości obrazu może być związany ze specyfikacją urządzenia, która nie jest w stanie uzyskać wyższej jakości. Zachęcam do korzystania z naszej strony internetowej https://pl.canalplus.com/pomoc/telewizja-przez-internet.??Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania."

 

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 08:39, biguslogus napisał:

Dzisiaj mam widoczne 4 dodatkowe kanaly testowe w apce

 

https://ibb.co/5WyWg4R

W tej chwili na jednym kanale leci mecz LaLigi2 a na drugim Ligue1, oba mecze są bez komentarza. A na dwóch pozostałych leci Ice Speedway jeden z komentarzem a drugi to kamera z parku maszyn.

Edytowane przez endriuno1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...