Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak strona musicboxtv.pl istniała, bo aktualnie jest cały czas w remoncie to podali ramówkę i programy. Wcześniej już napisałem mniej więcej co ma być. Jeżeli chodzi o start to nie wiadomo, aczkolwiek od 30 grudnia do 1 stycznia mieli pokazywać życzenia noworoczne od widzów pomiędzy teledyskami, ale nie wiadomo kiedy wystartują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach dostałem odpowiedź od strony na Facebooku stacji.
Data startu nie jest jeszcze potwierdzona, ale gdy już będzie - na FB pojawi się komunikat, a wraz z nim ramówka.
Prawdopodobnie sporo z ich planów się zmieniło, lub przesunęło w czasie, przez co teraz muszą planować start od nowa. Ze sformułowania odpowiedzi jaką dostałem można wywnioskować (teoria), że mają już jakaś datę startu przygotowaną, aczkolwiek nie zdradzą jej póki nie będą pewni, że wtedy kanał ruszy.
Mam nadzieję, że prędzej czy później to się stanie i nie będziemy musieli długo na to czekać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że Ty dopiero po 2 tygodniach dostałeś odp. na PW bo mi na bieżąco odp. po kliku godzinach a czasem kilkunastu ale dość szybko dostaje odp. Też mi odp. że nie mogą na razie podać daty startu kanału ale jak tylko już będą mogli to informacja będzie na ich profilu Facebooka.

Podejrzewam że czekają na koncesję od regulatora z któregoś kraju UE bo muszą ją mieć by nadawać na Polskę (Raczej wątpię by starali się na polską koncesje. Być może z Czech?) lub negocjują może miejsce na tp sat. Hotbird 13 East. lub negocjacje dot. wejścia na listę EPG któregoś z polskich operatorów platform satelitarnych?

Nie oszukujmy się ale start polskiej wersji Music Box tylko w kablu i WP Pilot za Music Box UA HD to kiepska dystrybucja kanału który ma zarabiać na reklamach z Polski i być skierowanym konkretnie do polskiego widza. Obecność na sat. zwiększy zasięg dla widzów tam gdzie kablówki nie sięgają albo mają słaby internet co uniemożliwia korzystanie z WP Pilot. wie coś od tym MWE dlatego wrzucił swój kanał Nuta TV w SD na sat. i dzięki temu są w ofercie Platformy Canal+ i Orange TV oraz u odbiorców FTA.

Start Music Box Polska w HD z sat. Hotbird 13 East. FTA to by była gratka dla polskiego widza :-) Normalnie jak start w 2000 roku VIVA polska! :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, aby platformy satelitarne były zainteresowane kolejnym kanałem muzycznym z aktualnymi hitami na czasie, biorąc pod uwagę, że sporo ich już jest. Także pewnie stacja skończy w kablu (i tu też pewnie w jakiś przeważnie mniejszych kablówkach) i WP Pilot. Podejrzałem ostatnio wersję ukraińską i szału dla mnie nie ma. Leci to samo co na Nuta TV, Eskach + rosyjskojęzyczne koszmarki.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bloo411 napisał:

Raczej wątpię, aby platformy satelitarne były zainteresowane kolejnym kanałem muzycznym z aktualnymi hitami na czasie, biorąc pod uwagę, że sporo ich już jest. Także pewnie stacja skończy w kablu (i tu też pewnie w jakiś przeważnie mniejszych kablówkach) i WP Pilot. Podejrzałem ostatnio wersję ukraińską i szału dla mnie nie ma. Leci to samo co na Nuta TV, Eskach + rosyjskojęzyczne koszmarki.

Panie i gustach się nie dyskutuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start kanalu Music Box Polska  22.01.2021 o 12.00 , wszystkie pytania w privat

 

Music box PL

22/01/2021

START kanala

12.00 SAME HITY

18.00 TOP DANCE CHART

19.00 SAME HITY

22.00 KAPSUŁA CZASY

23.00 SAME HITY

0.00 NIGHT EXPRESS

 

23/01/2021

6.00 BUDZIK

9.00 MADE IN 90'S

10.00 SAME HITY

15.00 KAPSUŁA CZASY

16.00 SAME HITY

19.00 RITMO

19.30 SAME HITY

22.00 CLUBZONE

0.00 NIGHT EXPRESS

 

24/01/2021

6.00 BUDZIK

9.00 MADE IN 90'S

10.00 SAME HITY

15.00 KAPSUŁA CZASY

16.00 SAME HITY

18.00 RITMO

18.30 SAME HITY

0.00 NIGHT EXPRESS

  • Dzięki 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie taka ciekawostka. Music Box Polska istniał od...2017 roku na Facebooku. Co ciekawe znalazłem post informujący o tym, że poszukują młodych osób a dokładnie studentów 2-ego i 3-ego roku. Ta akcja nazywała się "Rozpocznij karierę z MUZMAG". Więcej informacji https://www.facebook.com/musicboxpoland/photos/1414678025232648

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bloo411 napisał:

Ta ramówka pokazuje, że ta stacyjka będzie raczej kolejną szafą grającą. Także kolejny zbędny kanał muzyczny z hitami na czasie.

Mi też się podoba, a tobie jak widać każda muzyczna stacja ci przeskadza, widać cóż żadna nie trafia w twoje rzadkie gusta. Będzie druga Viva 🙂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

A co byś w takim razie chciał??? Jaki kanał muzyczny przypadłby ci do gustu???

Taki, który byłby skrzyżowaniem Radia 357 i Muzo FM. Kanał grającym ambitniej, mniej oklepane utwory. Niestety, ale kanałów grających to samo, jest już wystarczająco dużo. Dlatego jestem przeciwny uruchamianiu ciągle to nowych stacji TV, które niczego nie wnoszą i grają to samo, co inne już nadające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...