Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy wprost, CP nie jest zainteresowane kanałem Home TV i tyle w temacie. @PowerTV, patrzę na wasz kanał Home TV i stwierdzam, że z tą jakością na satelicie, która przypomina jakość Polonii 1, Tele 5 czy nawet Novela TV, nie macie startu do Domo+ czy HGTV. Jakość odstrasza. Tragedia.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj próbowałem pooglądać ten kanał z satelity na telewizorze 43 cale. I powiem szczerze, że tego niestety nie da się oglądać. Bez względu na to jak ciekawy kontent by tam emitowali, to jest to niemożliwe bez uszczerbku dla oczu, które mnie zaczęły boleć po ok. 5 minutach. Wręcz nie wiedziałem czy to, że cały obraz "pływa" jest winą kanału czy mi się coś w oczach już mieni. W takiej jakości nie oglądałbym nawet kanału filmowego emitującego premiery tydzień po premierze kinowej i nadającego FTA bez reklam. A co dopiero kanał typu home&garden.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to co się działo na Home TV, to przechodziło ludzkie pojęcie. Abstra[beep]ąc od jakości obrazu, to cały obraz drżał. Zupełnie jakby obraz miał złą kolejność pół obrazów w klatce i obraz cofał się po każdej klatce. Można było dostać oczopląsu od tego. Nie wiem czy było tak cały dzień, bo tego nie dało się oglądać.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem na ten kanał kilka sekund, żeby się przekonać, że  takiego obrazu o  g.... jakości nie da się oglądać.

Szkoda , że za pieniądze również mojego abonamentu operator dołacza tego rodzaju programy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
9 godzin temu, enski napisał:

Jest o co się czepiać. Słynne nowości dla TOP KIDS nie raz już potrafiono zapowiadać. W nieskończoność wręcz. Zapowiadane mityczne filmy i serialowe przy okazji przejęcia TVR nigdy tam się nie pojawiły. A to tylko pierwsze lepsze z brzegu przykłady.

Nowości przecież weszły w top Kids w czerwcu😂. Nie zawsze plany wypalają z różnych przyczyn biznesowych. 😁😄😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak szczerze pisząc to kanał Home TV ma chyba najgorszą jakość z wszystkich polskich kanałów obecnych na sat, i gorszą mają chyba tylko włoskie kanały telezakupowe. Jakość jest taka, że po prostu od patrzenia minutę na ten kanał bolą oczy. Czy nie da się tego nadawać w zwyczajnym SD 720x576? O HD nawet nie marzę...

Edytowane przez 5azik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 5azik napisał:

Tak szczerze pisząc to kanał Home TV ma chyba najgorszą jakość z wszystkich polskich kanałów obecnych na sat, i gorszą mają chyba tylko włoskie kanały telezakupowe. Jakość jest taka, że po prostu od patrzenia minutę na ten kanał bolą oczy. Czy nie da się tego nadawać w zwyczajnym SD 720x576? O HD nawet nie marzę...

Co jak co, ale o dziwo skacząc wczoraj po kanałach zauważyłem, że kanały MWE (Antena, TVC, Home TV, Power TV, Gold TV) wróciły do pełnego SD (720*576) z głupich parametrów typu 640*576.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 15.09.2021 o 14:33, PowerTV napisał:

Jakość Home TV na satelicie została niedawno podniesiona do góry, tym samym wszystkie nasze kanały SD nadają w takiej samej jakości z transpondera Canal+.

Mam wrażenie, iż po podniesieniu jakości do góry, zostały pozostawione same sobie i powoli staczają się na samo dno. Dzisiaj wyłowiłem dzięki EPG program "Ogrody marzeń".  Szkoda oczu !!! :facepalm: Jak można emitować w XXI wieku program w takiej jakości !!??!! :chair:Jakość jak w najgorszych kanałach włoskich. Ile tam było 0,5 Mbit/s ??? Dno, dno, dno !!!

 

Panie @PowerTV szybko nie zajrzę ponownie w ten talerz "zupy pikselowej", oj nie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...