Skocz do zawartości

Najgorszy kanał roku 2020


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - ATM Rozrywka
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - wPolsce.pl
3 - Najgorszy kanał filmowy - KinoTV
4 - Najgorszy kanał sportowy -TVP Sport
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Science
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Nickelodeon
7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - Netfilm
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polonia1
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Bielsko
2 - Najgorsze radio polskie w internecie -brak
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) -brak
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym -nie słucham
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania -Radio Bielsko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - TV Republika
3 - Najgorszy kanał filmowy - Polsat Film
4 - Najgorszy kanał sportowy - TVP Sport
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - National Geographic
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Nickelodeon
7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV Live
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - TVP VOD
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Novelas
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Info

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - brak
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) - brak
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF FM
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Rekord

 

Edytowane przez Jax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - TV Republika
3 - Najgorszy kanał filmowy - Polsat Film
4 - Najgorszy kanał sportowy - SportKlub
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Planete
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Nickeledon
7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV 
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - Ipla
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Dokument
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - ATM Rozrywka 

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - Brak
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) - brak
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Plus
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Lublin

Edytowane przez Beks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - TVN24 BIS
3 - Najgorszy kanał filmowy - Polsat Film
4 - Najgorszy kanał sportowy - (nie oglądam)
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Boomerang
7 - Najgorszy kanał muzyczny - 4Fun Dance
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Cinemax
9 - Najgorszy serwis VOD - Ipla
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Filmax (jeśli chodzi o przyszłość), TVC (jeśli o teraźniejszość)
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - TVN24
3 - Najgorszy kanał filmowy - KinoTV
4 - Najgorszy kanał sportowy - Sportklub
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - TopKids
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Nuta TV
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - Player
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Studiomed
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny – TVP Info
3 - Najgorszy kanał filmowy – Kino TV
4 - Najgorszy kanał sportowy - ?
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy – Polsat Doku
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - ?
7 - Najgorszy kanał muzyczny – MTV90s
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - ?
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TLC
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -  E! Entertainment

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania – RMF-FM
2 - Najgorsze radio polskie w internecie – Radio Fama
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) – Radio Nowy Świat
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym – RMF-Maxxx
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania – Radio Weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN (za powtórki tych samych filmów oraz za denne programy typu "Kuchenne Rewolucje" czy "Ukryta Prawda"),

2. Najgorszy kanał informacyjny - nie mam zdania,

3. Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka (same paradokumenty i starocie),

4. Najgorszy kanał sportowy - nie mam zdania,

5. Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (kanał ten powinien zmienić teraz nazwę na Lombard tv),

6. Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network (oprócz Gumballa i Kici Rożek ten kanał nie ma już od dawna nic ciekawego do zaoferowania),

7. Najgorszy kanał muzyczny - i tu ciężko jest wybierać, ponieważ każdy kanał z muzyką gra to samo, często nawet zdarza się, iż np. Eska i 4Fun Tv puszczą tę samą piosenkę jednocześnie w tym samym czasie, ale jeżeli już miałabym coś spośród nich wybrać to na pewno Polsat Music,

8. Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox,

9. Najgorszy serwis VOD - Ipla,

10. Kanał, który nie powinien się pojawić w mojej platformie - TV Okazje,

11. Kanał, który powinien zostać zlikwidowany w pierwszej kolejności - Studiomed Tv

 

 

 

 

RADIO:

1. Najgorsze radio emitowane w moim miejscu zamieszkania - RMF FM,

2. Najgorsze radio internetowe - (nie słucham radia w internecie, więc nie mam zdania),

3. Najgorsze polskie radio internetowe - to samo, co przy drugiej pozycji,

4. Najgorsze radio emitowane w systemie satelitarnym - RMF FM,

5. Najgorsze lokalne radio z polski - nie mam zdania

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - TVP Info
3 - Najgorszy kanał filmowy - Novela TV
4 - Najgorszy kanał sportowy - -
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Disco Polo Music
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox
9 - Najgorszy serwis VOD - -
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Info
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Info

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Nowa TV (Nie tylko najgorszy, a też najrzadziej przeze mnie oglądany)
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - Polsat News 2 (Niusowa Playlista)
3 - Najgorszy kanał filmowy - Polsat Comedy Central Extra
4 - Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Adventure HD
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - ex aequo Cartoon Network & Boomerang (ogólnie, nadawca tych kanałów)
7 - Najgorszy kanał muzyczny - ESKA TV Extra
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Polsat Sport Premium
9 - Najgorszy serwis VOD - Netflix (oferta serwisu nie powala)
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - kanały od Michała Winnickiego/MWE
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVC

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - Radio WAWA (marnowanie potencjału formatu na rzecz disco polo)
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) - Halo Radio (za to co odwala Redaktor K. Wątły + propaganda i szczujnia)
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - wstrzymuje się
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Impuls 97.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV4
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - Superstacja
3 - Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4 - Najgorszy kanał sportowy - nie ma
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - History
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Teletoon+
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Disco Polo Music
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
9 - Najgorszy serwis VOD - nie ma
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - nie ma
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - nie ma

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Wawa
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - Radio Wawa
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) - nie ma
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - nie ma
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Wawa Toruń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVC
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - Polsat News 2
3 - Najgorszy kanał filmowy - TNT
4 - Najgorszy kanał sportowy - Eleven Sports 4
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Nieckelodeon
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Eska TV Extra
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Polsat Sport Premium
9 - Najgorszy serwis VOD - 
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - MTV 90s
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eska TV Ekstra

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF Maxx
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - RMF Maxx
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) - RMF Maxx
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF Maxx
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF Maxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowania czas zamknąć. Oto nadeszła wielkopomna chwila, by ogłosić wyniki naszego antyplebiscytu Najgorszy kanał roku 2020.

 

TELEWIZJA
1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN (6), TVP1 (5), Polonia 1 (5), Polsat (4), Polsat 2 (3), TV Puls (2), TV4 (2), ATM Rozrywka (2), Puls 2 (1), WP (1), TVN7 (1), TVP3 (1), Nowa TV (1), TVC (1)
2 - Najgorszy niepubliczny kanał informacyjny - TV Republika (8 ), TVN24 (5), wPolsce.PL (5), Superstacja (2), Polsat News 2 (2), Biznes 24 (1), Polsat News (1), TVN24 BIS (1); głosy nieważne (6)
3 - Najgorszy kanał filmowy - Paramount Channel (5), Polsat Film (5), Kino TV (5), TVN Fabuła (2), Novela TV (2), Canal+ Premium (2), Polsat Seriale (2), Filmbox (1), 13 Ulica (1), Epic Drama (1), Comedy Central (1), Filmbox Family (1), Sci Fi (1), Stopklatka (1), Polsat Comedy Central Extra (1), TNT (1); głos nieważny (1)
4 - Najgorszy kanał sportowy - Sportklub (6), TVP Sport (5), Extreme Sports (4), Polsat Sport Fight (2), Fightklub (2), Eleven Sports 4 (1), Golf Channel (1), Polsat Sport (1), Fightbox (1), Motowizja (1); głosy nieważne (2)
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery (6), History (6), Adventure (4), Water Planet (3), Discovery Science (2), TVP Dokument (2), National Geographic (2), ID (1), DTX (1), Polsat Viasat Nature (1), Animal Planet (1), CI Polsat (1), CBS Reality (1), Planete+ (1), Polsat Doku (1)
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD (5), Cartoon Network (5), Nickelodeon (4), Boomerang (3), TeleTOON+ (3), Top Kids (2), TVP ABC (2), Disney Channel (1), Polsat Jim Jam (1); głos nieważny (1)
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV (4), Disco Polo Music (4), Nuta TV (4), Polsat Music (3), Eska TV Extra (3), MTV (3), MTV 90s (2), 4fun Dance (2), Eska TV (1), VOX Music TV (1), 4fun TV (1), TO!TV (1), Eska Rock TV (1), MTV Live (1); głos nieważny (1)
8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (26), Polsat Sport Premium (2), Canal+ (1), HBO (1), Cinemax (1)
9 - Najgorszy serwis VOD - Player (6), Ipla (6), TVP VOD (6), Amazon Prime Video (2), Canal+ VOD (1), AppleTV+ (1), Netflix (1); głos nieważny (1)
10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TLC (2), Timeless Drama Channel (2), TV Trwam (2), TV Okazje (2), TVP Info (2), TVC (2), Polonia 1 (2), Tele 5 (2), Novelas+ (2), TVP Dokument (2), Studiomed TV (2), MTV 90s (2), Polo TV (1), Active Family (1), Polsat Sport (1), Sci Fi (1), Super TV (1); głosy nieważne (2)
11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam (6), TVP Info (6), ATM Rozrywka (4), Polonia 1 (3), TVC (3), Super Polsat (2), TV Okazje (2), HGTV (1), TVP Rozrywka (1), TTV (1), E! Entertainment (1), Studiomed (1), Eska TV Extra (1)

 

RADIO
1 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja (7), RMF FM (5), Trójka PR (2), Polskie Radio 24 (1), Radio Bielsko (1), Radio Wawa (1), RMF Maxxx (1)
2 - Najgorsze radio polskie w internecie - Czwórka PR (2), Tok FM (2), Radio Maryja (2), Radio Wawa (2), Radio Fama (1), RMF Maxxx (1)
3 - Najgorsze radio polskie wyłącznie internetowe (te inne niż DAB+ czy FM) - RMF ON (2), Radio Nowy Świat (2), Halo Radio (2), Newonce Radio (1); głosy nieważne (2)
4 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Trójka PR (2), RMF FM (2), RMF Maxxx (2), Radio Zet (1), Tok FM (1), Radio Maryja (1), Polskie Radio 24 (1), Radio Plus (1); wstrzymujący (1)
5 - Najgorsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Weekend (2), Radio Szczecin (1), Radio Parada (1), Radio Ostrowiec (1), Radio Bielsko (1), Radio Rekord (1), Radio Lublin (1), Radio Impuls 97,2 (1), Radio Wawa (1), RMF Maxxx (1); głosy nieważne (3)

 

Głosowało 35 naszych użytkowników. Na kolejną edycję naszego antyplebiscytu zapraszamy już za 11 miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...