Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, grreg2084 napisał:

Ze sportowych kanałów to najlepiej niech powalczą o Eurosport. 

Wątpię, żeby Eurosport pojawił się w czymś takim jak Gonet. Jednak trzeba dbać o ekspozycję kanału i o to na jakiej jakościowo platformie jest dostępny, a Gonet to technologiczna lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wielokrotnie, że to ustrojstwo źle chodzi na Samsungu ,to nikt mi nie wierzył. Wręcz sugerowali że moja wina, mam zły internet itp.

Teraz zrobili sobie "porozumienie "z Samsungiem  :D A aplikacja to dalej jedna z gorszych na Tizenie.

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, aplikacja Gonet na Android TV jest wyjątkowym badziewiem. Z niektórych funkcjonalności nie da się skorzystać. Aż dziw bierze, że przez tyle czasu nie próbowali jej poprawić na bardziej przyjazną. Obecna oferta w cenie 29 zł za miesiąc byłaby całkiem niezła, gdyby nie ta fatalna aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grreg2084 napisał:

Jakby komuś było dziś mało wrażeń po meczu Legia Warszawa - Spartak Moskwa oraz nie korzysta z Viaplay, to dzięki Gonet.tv na ČT4 Sport może zobaczyć mecz Union Berlin - Sparta Praga (mecz o drugie miejsce w grupie).

Leci też w Televio na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana dostałem maila o temacie "Zapłać za GONET.TV" :lol2:, w którym są zasmuceni, że od 15 dni im nie płacę. Marketing na najwyższym poziomie, nie ma co. Natomiast po południu faktycznie, tak jak @grreg2084 otrzymałem maila z 50% rabatem. Na razie nie zamierzam do nich wracać. Szkoda mi pieniędzy, bo i tak tego już kompletnie nie oglądałem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grreg2084 napisał:

Otrzymałem wiadomość e-mail od Gonet (inni zapewne też dostali). "Kuszą" rabatem 50% (bezskutecznie, gdyż ta aplikacja na Android TV nie jest warta moich męk).

Kiedyś już to pisałem. Niech udostępnią kanały w postaci list m3u. Ludzie chętniej skorzystają bo programy IPTV są proste w obsłudze i szybkie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to gdy korzystałem z ich oferty testowej za 1 zł na miesiąc, to nawet miałem ochotę co nieco pooglądać, ale ta ich dziwaczna aplikacja na Android TV dostarczyła mi motywacji na 3 dni. Nawet Televio ma to o wiele lepiej wykonane, dzięki czemu niedawno skusiłem się na ich pakiet FAMILY (akurat mam więcej czasu, więc będę mógł ponadrabiać niemałe zaległości filmowo-serialowe i nie tylko).

 

Jeśli Gonet poprawi swoją aplikację na Android TV, co może czasami skorzystam z ich oferty (zwłaszcza promocyjnej). Teraz to nie ma sensu. A tym bardziej dziwi mnie to, że oni jeszcze nie zrobili niczego, aby zastosować bardziej przyjazny układ pozycji w aplikacji na Android TV (nie oczekują cudów; wystarczy, że będzie ona po prostu funkcjonalna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bgmnt napisał:

Swoją drogą chyba nie bylo info w temacie, że wraz z dołączeniem kanałów Viacomu zniknęło kilka innych - Nuta, Gold TV, Power TV czy Biznes 24.

Stacje Viacomu są lepsze niż te z MWE. Ja tam się cieszę, że mogę oglądać np. następcę VH1 (MTV 00's) czy Vivy (Nick Music). Jednak brakuje mi tu MTV 90's (następcy MTV Rocks) {choć ten ma dołączyć w późniejszym terminie}, Club MTV, MTV Hits oraz następcy VH1 Classic (MTV 80's). Gold TV, Power TV i Nuta TV są dużo słabszymi stacjami niż te w/w..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że są słabsze, ale Nuta, Power i Gold to kanały FTA więc nie rozumiem po co je wyłączali. Miejsca na transponderach oszczędzać nie muszą ;).

Poza tym informacji o tym, że coś zniknęlo np. w artykule na Satkurierze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...