Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie za to spotkała niemiła niespodzianka , założyłem rodzicom osobne konto na @GONET.TV -  email ( inny niż mój ) , podpiąłem kartę płatniczą ojca również nie używaną w tym serwisie by również jako " 1 " raz mieli abonament za 1zł , konto było zakładane na innym laptopie itp. ale w tej samej sieci wifi itp.

I klapa - system zweryfikował mnie, że już wykorzystałem swoją PROMOCJE pierwszy raz za 1zł i nie przepuścił płatności ... @GONET.TV jak to weryfikujecie , ta sama sieć wifi , numery sn itp dane które wysyła sieć , lokalizacja . Nie miałem zamiaru naciągnąć Was na darmowy abonament za 1 zł , ale skoro twierdzicie iż tak jest - słaby start by pozyskać nowego użytkownika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie można podpinać karty do półlegalnej usługi. Ja zapłaciłem ten 1 zł jednorazowym tokenem Apple Pay i problem z głowy. Jest jeszcze do wyboru Google Pay. Tymi metodami należy płacić. Chociaż ja zrezygnowałem po jednym dniu, bo aplikacja jest kompletnie nieużywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, patryszq napisał:

A mnie za to spotkała niemiła niespodzianka , założyłem rodzicom osobne konto na @GONET.TV -  email ( inny niż mój ) , podpiąłem kartę płatniczą ojca również nie używaną w tym serwisie by również jako " 1 " raz mieli abonament za 1zł , konto było zakładane na innym laptopie itp. ale w tej samej sieci wifi itp.

I klapa - system zweryfikował mnie, że już wykorzystałem swoją PROMOCJE pierwszy raz za 1zł i nie przepuścił płatności ... @GONET.TV jak to weryfikujecie , ta sama sieć wifi , numery sn itp dane które wysyła sieć , lokalizacja . Nie miałem zamiaru naciągnąć Was na darmowy abonament za 1 zł , ale skoro twierdzicie iż tak jest - słaby start by pozyskać nowego użytkownika 

Załóż konto na innej sieci, choćby mobilnej i na innym urządzeniu. A później oglądaj już na Wi-Fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie można podpinać karty do półlegalnej usługi. Ja zapłaciłem ten 1 zł jednorazowym tokenem Apple Pay i problem z głowy. Jest jeszcze do wyboru Google Pay. Tymi metodami należy płacić.

 

59 minut temu, patryszq napisał:

@Wodnik Szuwarek jakieś dowody za twierdzenie , że to usługa która jest " pół legalna " czy jakby natchnęło ( zaparło ) Cię przy porannej kawie :)

 

55 minut temu, Tomo21 napisał:

W ogóle nie ma czegoś takiego jak "pół legalne". Albo coś jest legalne albo nie.

 

  

37 minut temu, vigoo napisał:

W tym problem, że nie ma takiej możliwości, choć powinna być. Pozostaje tylko e-mail z prośbą/groźbą.

 

Jeżeli aplikacja stosuje takie metody, jak brak możliwości odpięcia karty z konta, to można ją nazwać "półlegalną". Sądzę że innym określeniem o podobnym znaczeniu będzie "szemrana".

Przykro mi ze względu na operatora, który jak wiemy czyta ten temat i nawet się wypowiada. Może to ich zmobilizuje do zmian na lepsze.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają uwagi, obawy:

 

Jako GONET.TV widzimy tylko 4 ostatnie cyfry karty, którą klient podpina pod bramkę płatniczą.

Operator bramki płatniczej przetwarza dane karty i ma do niej dostęp.

Gonet.TV wie tylko że klient kartę podpiął, jak pisałem 4 ostatnie cyfry i info, czy dalej zgadza się na płatność czy nie.

 

Dotyczy to też wszędzie gdzie korzystacie ze Subskrypcji.  🙃 No myślę że pomogłem na tyle.SubskrypcjesubskrypcjeSubskrypcjesubskrypcje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GONET korzystałem w sumie trzy miesiące. To dużo biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Moim zdaniem nie widać tam chęci zmian na lepsze, choćby w kwestii samej aplikacji. Bo co z tego, jak oferta jest "ciekawa", kiedy aplikacja jest...denerwująca, żeby nie powiedzieć gorzej. Na tv Samsung z tego roku i Tizenie nie działa mi wcale, a na androidzie zdarza się, że tnie niesamowicie. Cena w porównaniu do tego za co się płaci jest kosmiczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiriKiri Tu nie chodzi o obawy, tylko o kwestię RODO. Na Twoje żądane każdy operator powinien usuwać Twoje dane, a za takie są uznawane dane Twojej karty.

Tak czyni HBO GO, Player, TVN 24 GO, Canal + Online - te znam osobiście z użycia więc mogę coś napisać.

Karta jest przypisana do Twojego systemu płatności w momencie rejestracji konta, zatem ktoś potencjalnie może z niej skorzystać uruchamiając jednym kliknięciem subskrypcje i nie ma znaczenia ile cyfr widzi operator.

 

Tu coś dla przykładu

https://whatsnext.pl/wlasnie-wlamano-mi-sie-na-konto-netflix-co-w-takim-wypadku-zrobic/

 

Tak samo powinno być z możliwością usunięcia konta. System powinien to umożliwiać maksymalnie kilkoma kliknięciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jednak dobrze zrobiłem nie biorąc na testy usługi.

Jednemu nie działa apka na android tv, drugiemu tnie niemiłosiernie...

A jeszcze cena niekoniecznie odzwierciedla zawartość  i trzeba liczyć się z potencjalnymi problemami z apką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

@KiriKiri Tu nie chodzi o obawy, tylko o kwestię RODO. Na Twoje żądane każdy operator powinien usuwać Twoje dane, a za takie są uznawane dane Twojej karty.

Tak czyni HBO GO, Player, TVN 24 GO, Canal + Online - te znam osobiście z użycia więc mogę coś napisać.

 

To ja do powyższej listy dodam jeszcze Iplę. Na tym portalu jak się wejdzie w dane karty płatniczej jest przycisk "Usuń kartę", więc zakładam że wybór tej opcji czyści informacje o karcie z serwerów portalu analogicznie jak wymienione przez Ciebie. Istnieje również opcja "Usuń konto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, patryszq napisał:

A mnie za to spotkała niemiła niespodzianka , założyłem rodzicom osobne konto na @GONET.TV -  email ( inny niż mój ) , podpiąłem kartę płatniczą ojca również nie używaną w tym serwisie by również jako " 1 " raz mieli abonament za 1zł , konto było zakładane na innym laptopie itp. ale w tej samej sieci wifi itp.

I klapa - system zweryfikował mnie, że już wykorzystałem swoją PROMOCJE pierwszy raz za 1zł i nie przepuścił płatności ... @GONET.TV jak to weryfikujecie , ta sama sieć wifi , numery sn itp dane które wysyła sieć , lokalizacja . Nie miałem zamiaru naciągnąć Was na darmowy abonament za 1 zł , ale skoro twierdzicie iż tak jest - słaby start by pozyskać nowego użytkownika 

 

Na kompie to wystarczy wyczyścić ciastka, na tv bierze ip. Wifi nie ma nic wspólnego. 

 

Jak macie pretensje o karty gdzie wyjaśniło wam jak to jest w gonet to piszcie do GONET a nie dłubać i nabijać sobie postów. 🤦

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Jak macie pretensje o karty gdzie wyjaśniło wam jak to jest w gonet to piszcie do GONET a nie dłubać i nabijać sobie postów.

Nie Ty będziesz decydował o czym mamy tu pisać. Nie podoba się, to nie czytaj.
Zawsze możesz też skasować konto, akurat na tym forum jest taka możliwość, w przeciwieństwie do Gonet

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...