Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o Puls2, który  wypadł z oferty, może nie był " legalnie" dostępny? ;-)

Niezbyt dobrze to wygląda,że w każdej chwili może jakiś  kanał lub kanały zostać usunięte.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszym szczegółem tego całego boom jest to, iż kanał z godziny na godzinę może przestać nadawać , opłata za dany okres poszła , potencjalny użytkownik nie ma podstaw by się pieklić i dąsać że mu zniknął kanał, gdyż regulamin usługi jest tak " ułożony " iż dba o interes @GONET.TV a nie " miesięcznego " użytkownika który wykupi subskrypcję  . Tu raczej trzeba być tego bardzo świadomym skoro takie podmianki i lawirowanie ofertą się dzieje ostatnimi czasy ,  oczywiście nie mam na celu tu atakować czy być wrogo nastawionym do całego przedsięwzięcia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem testowo na miesiąć za 29 zł i już wiem, że po raz ostatni. Na łączu 50 mbit/s nie da się tego oglądać, tnie i buforuje non stop. Próbowałem obejrzeć Ligę Mistrzów na TVP1 HD, magazyn na CT4 Sport i kilka innych. Cały czas 3 sekundy leci, 10 sekund stoi i to bez względu na porę. Podobnie jest na aplikacji zainstalowanej na MiBox od Xiaomi, podobnie na telefonie jak i komputerze stacjonarnym z netem po kablu.

 

YouTube w 4K na tym necie śmiga na nim bez problemu, a IPLA z Elevenami i pakietem Polsat Sport zacina się od święta... raz na mecz na 2 sekundy ;) 

Edytowane przez tkmtkm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie kwestia samej prędkości, ale słabych punktów styku. Podobny problem był u któregoś dostawcy internetu z usługą C+ OTT.

 

13 godzin temu, tkmtkm napisał:

Wykupiłem testowo na miesiąć za 29 zł i już wiem, że po raz ostatni. Na łączu 50 mbit/s nie da się tego oglądać, tnie i buforuje non stop.

Spróbuj zrobić hot-spota w telefonie i sprawdzić na mobilnym internecie, czy problem zacinania ustąpi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tkmtkm napisał:

Na łączu 50 mbit/s nie da się tego oglądać, tnie i buforuje non stop.

Najwidoczniej masz problem z dostawcą Internetu , ja usługę testowałem na każdym wszelakim łączu od najwolniejszego wifi po łącze kablowe 1Gb , poprzez lte , 3G itp , zero buforowania zacięć czy STOPów 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2021 o 10:15, GONET.TV napisał:

 

Jak już pisaliśmy, obraz kafelek nie może być standardowym i "pierwszym" w usłudze, która oferuje oglądanie archiwalnych materiałów. Tylko z widokiem EPG użytkownik może wybrać materiały już emitowane.

 

Wszystko wróciło w trochę innej formie, ale za to teraz można samodzielnie ustawić kolejność kafelek w tym widoku. :) 

 

To nie tak, że ja nie słucham. To tak, że nie jestem osobą decyzyjną... Gdyby zależało to wyłącznie ode mnie, wiele rzeczy wyglądałoby inaczej, co chyba jest dla każdego jasne.

 

Mamy takie czasy że wszystko da się tak zrobić że wybory danej opcji podpiąć tak by wszystko grało tak samo archiwalnych materiałów. Takie tłumaczenie wynika że nigdy nie będzie nowej apki lub dobrej poprawy bo tylko takim tłumaczeniem będzie krycie, inni mogą wy nie? hmm a technicy chyba są tak słabi i leniwi ($?) że szkoda tego wszystkiego zostawić bez zmian i rozwijania na lepsze. Bo to nie jest wytłumaczenie a omijanie poprawek i ulepszeń. Tak to odbieram. ;-/ 

 

Powinna powstać ankieta na temat samej aplikacji co zmienić co wprowadzić itp. Możliwe że wtedy coś by ruszyło. 🤔 A tak to nadal będzie słyszane ze apka taka i taka tam archaiczna bałagan itp.

 

Dlatego pisałem dać w menu wybór chcesz widok epg klik zaznaczasz chcesz sam widok kafelek klik sam wybierasz off/on. Dla opcji kafelek zawsze przekierowanie można stworzyć ikonką. 

 

Ale tylko dłubać możemy bo dla nas jest to proste i tak by było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiriKiri

52 minuty temu, KiriKiri napisał:

Mamy takie czasy że wszystko da się tak zrobić że wybory danej opcji podpiąć tak by wszystko grało tak samo archiwalnych materiałów.

Kasa panie, kasa jest jedynym ograniczeniem dla "wszystko da się zrobić". Nie oceniam tego konkretnego przypadku, ale z jakiegoś powodu operator na razie nie robi zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem... ale jest hooo lat tam na rynku, niby nie przeszkadza brak zmian, ale musi być zmiana u nas, a jak u nas, to i wszędzie pewnie, ale wątpię w to. 

 

Chciało by się przyjemnie korzystać, ale nie da się, no nie da się.. 😳😢

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że liczyłem na niszowy kanał DIZI ze względu na słabą dostępność. A kanał Romance TV na szeroki zasięg.

No, ale cóż, może nas Gonet zaskoczy i poza niemieckimi telenowelami w Romance TV, włączy także kanał w tureckimi telenowelami DIZI?

 

Bądźmy szczerzy, oferta jest atrakcyjna także dla starszego widza, a nie jest problemem nauczyć seniora używania aplikacji w celu korzystania z tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Bollywood HD i DIZI te dwa kanały są bardzo atrakcyjne i odróżniają się bo każdy ma swoje gatunki. Są warte uwagi i z pewnością zainteresują oko u nie jedynego fakt oba kanały z zasięgiem mizernym to szansa dla GONET. Bo w kablu czy na sat o dużym zasięgu pomarzyć.

 

Ciekawe dwa kanały do zgarnięcia. 

Edytowane przez KiriKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale powiedzmy sobie że jest ciekawie w GONET. Póki co mamy kanał Eurochannel HD który nastawiony jest na europejskie produkcje. Mamy wspomniany Romance TV HD nastawiony na produkcje niemieckie. Mamy Kino Polska HD nastawiony na polskie produkcje. Novela TV HD nastawiona na latynoamerykańskie produkcje.

Więc fajnie by było gdyby pomyślano o Bollywood HD nastawiony na produkcje indyjskiego przemysłu filmowego czy DIZI nastawiony na produkcje tureckie. W tym wszystkim brakuje porządnego kanału z produkcją rosyjską np. TV 1000 Russkoe Kino czy FilmBox Russia (dostępny np.w Szwajcarii czy Francji). Brakuje także stacji z produkcjami azjatyckimi (ale tu to już myślę że GONET mógłby się wykazać i coś zaproponować)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wojny magazynowe pokazywane na H1 a powtórki na H2 winny sprawić , by te dwa kanały połączyć w jeden sensowny z fajna ramówką,  jak wtedy gdy powstawał . Ale cóż , fajnie @GONET.TV że się rozwijacie i ni z gruchy ni z pietruchy zaskakujecie dodaniem kolejnej nowości do ofert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...