Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hojka ktoś kiedyś napisał że gonet.tv jest alternatywa dla nadawców o niskim zasięgu gdzie mają problem z przebiciem się o całej Polsce sat i kabel. 

Znalazłem takie i owakie kanały niszowe może nie wszystkie (nie piszę o wyższych bo to inny temat i każdy by chciał)

I tak w liście znalazły się: 


Q Polska
TV Regio - kanał pisał na fb że się skontaktuje z gonet.tv ale to czas pokaże. 
E-Sport TV
13tv
Ginx eSports TV
BabyFirst TV
Baby TV
Love TV


Bollywood HD - kanał nie taki zły ale zawsze coś by się zahaczyło o tej tematyce bo u nas tylko w koło polskie seriale i tasiemce. 
Trace Urban - ten kanał mógłby wrócić na większy zasięg po tym jak został potraktowany przez canal+
MixTape - kanał jak 2x2 wybić się nie może z zasięgiem i gdzieś tam sobie gra. 
Clubbing TV - kanał z dobrą muzyką inną niż wszystkie.
Outdoor Channel - kanał poświęcony wędkarstwu brak w polskich ofertach sat w ogóle coś dla koneserów wędki. 

BET ON JEZZ-kanał wiadomo znikł ale może by miał szanse.

 

Wiem napiszecie bo takie są podobne ale proszę pamiętać że kanały w rzeczywistości mają coś od siebie innego do zaoferowania, jakaś ramówka jest inna czego nie doznasz u konkurencji. 
Dlatego jest okazja dać szanse mniejszym by pokazali się większości.?

 

Myślę że mógłby tymi kanałami coś zawsze ugrać z wp.pl, jak wspomniałem wyżej markowe kanały to dajmy czas ima  mają zasięg i jak to jest to każdy wie, ale pomyślałem o takich kanałach co ze świecą szukać. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KiriKiri napisał:

Hojka ktoś kiedyś napisał że gonet.tv jest alternatywa dla nadawców o niskim zasięgu gdzie mają problem z przebiciem się o całej Polsce sat i kabel. 

Znalazłem takie i owakie kanały niszowe może nie wszystkie (nie piszę o wyższych bo to inny temat i każdy by chciał)

I tak w liście znalazły się: 


Q Polska
TV Regio - kanał pisał na fb że się skontaktuje z gonet.tv ale to czas pokaże. 
E-Sport TV
13tv
Ginx eSports TV
BabyFirst TV
Baby TV
Love TV


Bollywood HD - kanał nie taki zły ale zawsze coś by się zahaczyło o tej tematyce bo u nas tylko w koło polskie seriale i tasiemce. 
Trace Urban - ten kanał mógłby wrócić na większy zasięg po tym jak został potraktowany przez canal+
MixTape - kanał jak 2x2 wybić się nie może z zasięgiem i gdzieś tam sobie gra. 
Clubbing TV - kanał z dobrą muzyką inną niż wszystkie.
Outdoor Channel - kanał poświęcony wędkarstwu brak w polskich ofertach sat w ogóle coś dla koneserów wędki. 

BET ON JEZZ-kanał wiadomo znikł ale może by miał szanse.

 

Wiem napiszecie bo takie są podobne ale proszę pamiętać że kanały w rzeczywistości mają coś od siebie innego do zaoferowania, jakaś ramówka jest inna czego nie doznasz u konkurencji. 
Dlatego jest okazja dać szanse mniejszym by pokazali się większości.?

 

Myślę że mógłby tymi kanałami coś zawsze ugrać z wp.pl, jak wspomniałem wyżej markowe kanały to dajmy czas ima  mają zasięg i jak to jest to każdy wie, ale pomyślałem o takich kanałach co ze świecą szukać. 

W sumie gdyby GoNet.TV dołączył te kanały byłby apka konkurencyjna dla wp Pilot a mianowicie z róznarokoscia stacji ja tylko do tej listy dodał bym Gametoon HD i Docubox 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KiriKiri napisał:

Hojka ktoś kiedyś napisał że gonet.tv jest alternatywa dla nadawców o niskim zasięgu gdzie mają problem z przebiciem się o całej Polsce sat i kabel. 

Znalazłem takie i owakie kanały niszowe może nie wszystkie (nie piszę o wyższych bo to inny temat i każdy by chciał)

I tak w liście znalazły się: 


Q Polska
TV Regio - kanał pisał na fb że się skontaktuje z gonet.tv ale to czas pokaże. 
E-Sport TV
13tv
Ginx eSports TV
BabyFirst TV
Baby TV
Love TV


Bollywood HD - kanał nie taki zły ale zawsze coś by się zahaczyło o tej tematyce bo u nas tylko w koło polskie seriale i tasiemce. 
Trace Urban - ten kanał mógłby wrócić na większy zasięg po tym jak został potraktowany przez canal+
MixTape - kanał jak 2x2 wybić się nie może z zasięgiem i gdzieś tam sobie gra. 
Clubbing TV - kanał z dobrą muzyką inną niż wszystkie.
Outdoor Channel - kanał poświęcony wędkarstwu brak w polskich ofertach sat w ogóle coś dla koneserów wędki. 

BET ON JEZZ-kanał wiadomo znikł ale może by miał szanse.

 

Wiem napiszecie bo takie są podobne ale proszę pamiętać że kanały w rzeczywistości mają coś od siebie innego do zaoferowania, jakaś ramówka jest inna czego nie doznasz u konkurencji. 
Dlatego jest okazja dać szanse mniejszym by pokazali się większości.?

 

Myślę że mógłby tymi kanałami coś zawsze ugrać z wp.pl, jak wspomniałem wyżej markowe kanały to dajmy czas ima  mają zasięg i jak to jest to każdy wie, ale pomyślałem o takich kanałach co ze świecą szukać. 

Ogólnie cała paczka trace mogła by się pojawić. Co do kanałów się zgadzam bo nie ma ich nigdzie i można było by p[beep]rnąć pewna klientelę jako uzupełnienie canal+ bądź cyfrowy Polsat 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie wiem, czy w tej usłudze można zmieniać wersję językową i włączać napisy. Canal+ OTT potrafi na swoich kanałach C+ dopasowywać się do prefencji widza. Czy tu jest tak samo?

Kanały węgierskie czy czeskie wyglądałyby ciekawie, gdyby można było oglądać filmy w j. angielskim.

I jeszcze - jaki najwyższy dźwięk jest dostępny? 5.1 czy tylko 2.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał:

Kanały węgierskie czy czeskie wyglądałyby ciekawie, gdyby można było oglądać filmy w j. angielskim.

Po co się ograniczać do angielskich, od razu polskie :)

Skoro można  nadawać kanały przeznaczone na rynek czeski czy węgierski, to można je też przetłumaczyć chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie liczę na tłumaczenie polskie. Jeśli u nas TVP i TVN dają filmy zagraniczne w wersji oryginalnej z napisami, to podejrzewam, że podobnie robią nadawcy z sąsiednich krajów. Napisów w j. polskim nie spodziewam się.

Lepiej na pewno oglądać amerykańskich aktorów w oryginale niż z dubbingiem czeskim, słowackim lub węgierskim.

I właśnie - czy na kanale TVN podczas emisji filmów zagranicznych (np. w Superkinie) są napisy i język oryginalny w 5.1, tak jak jest w DVB-T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja żartowałem z napisami. 

Problemem są licencje. 

Ja też się zastanawiam na jakiej zasadzie kanały przeznaczone na konkretny rynek z licencją kupowaną na ten rynek mogą być pakietowane w usłudze internetowej legalnie do innego kraju. 

Może jakoś to jest rozwiązane prawnie, ale wówczas licencja na taki kanał na mój laicki rozum powinna kosztować więcej nadawcę kanału telewizyjnego. 

 

Zauważcie że nasze stacje telewizyjne tworzą specjalne kanały dla polonii za granicą. Nie emitują kanałów głównych, ano ze wzgl. na licencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

To jest apka wersji desktopowej.
Zazwyczaj apki na androida różnią się od tego co jest na laptopie. Wystarczy odpalic apki Netflixa , Amazona, HBO GO , Horizon GO, Canal+, Vectry z Google Play i zobaczyć o co mi chodzi default_wink.png

Przyjdą " hajsy " zrobią i aplikacje o jakiej wspominasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, szczepaniu napisał:

Ogólnie cała paczka trace mogła by się pojawić. Co do kanałów się zgadzam bo nie ma ich nigdzie i można było by p[beep]rnąć pewna klientelę jako uzupełnienie canal+ bądź cyfrowy Polsat 😁

 

Czyli jest sens by gonet.te kanały o niskim zasięgu dodawał do oferty tylko trzeba ich przekonać :( piszcie meil itp nie tylko o markowe z górnej półki a o niskim zasięgu co zawsze uzupełniło by braki luki u innych operatorów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zależne od nich, że nie trafiło do oferty, mają kłopoty z ich dodaniem.
 

Cytat
Drodzy użytkownicy, drogie użytkowniczki,
z powodów niezależnych od nas wciąż nie jesteśmy w stanie zacząć transmitować kanały VIASAT i Epic Drama.
Nad problemem wciąż pracujemy, o postępach oczywiście będziemy informować.

Cytat z facebook'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, niewybaczalne napisał:

To nie jest zależne od nich, że nie trafiło do oferty, mają kłopoty z ich dodaniem.

 

Niestety musimy odłożyć plany dodania tych stacji na czas nieokreślony.

 

Przez miesiąc po podpisaniu umowy nie udostępniono nam sygnału ani nie odpowiedziano na nasze zapytania w tej kwestii. 

Szkoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...