Skocz do zawartości

Kanały nasa 4k i musem error!?


Tomasz1983
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dziś na kanałach nasa uhd i museum 4k mam czarny ekran z info abym zmienił ustawienia w dekoderze na 2160p. Gdy zminię słychać tylko głos i dalej wyświetla się ten monit. Jak w ustaw. zminię na 1080p to jest tam obraz. Moje pytanie, czy coś dziś w nc+ robią na sacie z tymi kanałami? Nie jest to wina mojego tv ani kabla hdmi;) bo sprawdzałem na innych urządzeniach. Czekam na info, dziękuję i pozdrawiam. Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, u mnie też działało od początku jak dodali do listy  te kanały, bo z hb13e nasa uhd chodzi normalnie, tylko coś z tym dekoderem jest coś chyba nie tak jak potrzeba, gdy wyłącze 2160p to te kanały w 1080p działają, rano włączyła mi się jakaś aktualizacja od nc+, szukało, szukało  ale nic nie pobrało, myślałem że nowy soft wysłali. Tv to lg55ub850v.

 

Teraz, Tomasz1983 napisał:

Witaj, u mnie też działało od początku jak dodali do listy  te kanały, bo z hb13e nasa uhd chodzi normalnie, tylko coś z tym dekoderem jest coś chyba nie tak jak potrzeba, gdy wyłącze 2160p to te kanały w 1080p działają, rano włączyła mi się jakaś aktualizacja od nc+, szukało, szukało  ale nic nie pobrało, myślałem że nowy soft wysłali. Tv to lg55ub850v.

 

A dekoder to od NC+ 4k.

Teraz, Tomasz1983 napisał:

Witaj, u mnie też działało od początku jak dodali do listy  te kanały, bo z hb13e nasa uhd chodzi normalnie, tylko coś z tym dekoderem jest coś chyba nie tak jak potrzeba, gdy wyłącze 2160p to te kanały w 1080p działają, rano włączyła mi się jakaś aktualizacja od nc+, szukało, szukało  ale nic nie pobrało, myślałem że nowy soft wysłali. Tv to lg55ub850v.

 

A dekoder to od NC+ 4k.

Mam tylko dźwięk na tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz1983 napisał:

Witam, od dziś na kanałach nasa uhd i museum 4k mam czarny ekran z info abym zmienił ustawienia w dekoderze na 2160p. Gdy zminię słychać tylko głos i dalej wyświetla się ten monit. Jak w ustaw. zminię na 1080p to jest tam obraz. Moje pytanie, czy coś dziś w nc+ robią na sacie z tymi kanałami? Nie jest to wina mojego tv ani kabla hdmi;) bo sprawdzałem na innych urządzeniach. Czekam na info, dziękuję i pozdrawiam. Tomasz.

 

 

3 minuty temu, Tomasz1983 napisał:

 

 

A dekoder to od NC+ 4k.

Mam tylko dźwięk na tych kanałach.

 

U mnie na Ultraboxie działa poprawnie.

Właśnie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nawet nie wiedziałeś, że masz dekoder 4K ustawiony w rozdzielczości HD. Dzisiejsza aktualizacja listy musiała dodać znacznik 4K dla tych stacji, bo wcześniej na pasku info nie było dla nich ikony 4K. Na ten znacznik zareagował dekoder i informuje Cię, że oglądasz kanał 4K ale rozdzielczość masz HD. Jeśli nie możesz zmienić, to albo masz zły kabel HDMI lub twój TV nie obsługuje HDMI 2.0. Spróbuj na innym kablu lub na innym wejściu HDMI w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marekma telewizor HD z tego co napisał więc nie ma ustawionej wyższej rozdzielczości.Ja równie na telewizorze HD dzisiaj miałem komunikat o konieczności podłączenia telewizora 4K. Komunikat jest nałożony na obraz. Po chwili znika i więcej się nie pojawił. Ewidentnie dodano jakiś znacznik w przekazie, bo wcześniej komunikatu nigdy nie było.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...