Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bjmuri, faktycznie masz być z czego dumny :lol2: . Dla mnie to kolejny kicz w stylu "umpa, umpa" z Rumunii, którego pełno na Esce i innych tego typu kanałach. Dla mnie ten kawałek praktycznie niczym nie różni się naszego dzisiejszego disco polo. Różnica jest tylko w języku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kolejny kicz w stylu "umpa, umpa" z Rumunii, którego pełno na Esce i innych tego typu kanałach. Dla mnie ten kawałek praktycznie niczym nie różni się naszego dzisiejszego disco polo. Różnica jest tylko w języku.

Ale to nie manele, większym kiczem jest Sandu Ciorba – „Dalibomba” (

), tego teledysku nie spotkamy jednak na Eska TV, i bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie manele, większym kiczem jest Sandu Ciorba – „Dalibomba” (
), tego teledysku nie spotkamy jednak na Eska TV, i bardzo dobrze.

 

 

Ja bym powiedział, że na razie. Wszak Eska TV lubi promować kicz w stylu Dan Balan, Inna i inne tego typu komercyjne dziadostwo, więc tylko patrzyć jak kawałki tego pokroju jak ten, który wymieniłeś wyżej tam zagoszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandu Ciorba i ich Dalibomba mieli swoją świetność w Polsce 1,5 roku temu i wtedy 4fun.tv to puszczał. Nie sądzę, żeby ESKA nagle zaczęła to puszczać.

O istnieniu piosenki „Dalibomba” Sandu Ciorby dowiedziałem się 23 maja tego roku oglądając na YouTube pewien film, w którym została ona użyta jako tło. Początkowo myślałem, że to jakaś piętnastoletnia meksykańska piosenka, której dawno nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 to chyba jasne, że chodziło mi o telewizje o profilu muzycznym :roll:

Jeżeli chodzi o takich "lepszych" polskich artystów (czyli nie Ewelina Lisowska, Dawid Kwiatkowski) to ESKA w zeszłym roku grała Edytę Bartosiewicz i "Rozbitkowie", dlatego pytam, o Górniak. Poza tym, już się zmienił prezenter ESKA.TV, nie ma Adriana, tylko taki gość co współprowadził EMA 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A NTC obierasz za pomocą jakiejś kablówki czy czerpiesz sygnał prosto z Chwaszczyna? :) Ja naziemną odbieram przez osiedlową kablówkę, a sam na Chełmie mieszkam, więc dźwięk tego kanału jest u mnie bez zarzutów.

z Vectry pobieram sygnał DVB-T

To musisz się z tym problemem do Vectry zgłosić, ja osobiście tego operatora odradzam i jak najbardziej wolę UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie grają "Your High" Górniak, ktoś widział ten teledysk gdzieś? (Oprócz Kino Polska Muzyka)

 

I dobrze, że tego nie grają, w radiach ogólnych też tego nie grają oprócz Radia ZET.

 

Poza tym, już się zmienił prezenter ESKA.TV, nie ma Adriana, tylko taki gość co współprowadził EMA 2014

Chodzi ci o Harasima?, przecież on prowadzi ESKA TV News reguralnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o takich "lepszych" polskich artystów (czyli nie Ewelina Lisowska, Dawid Kwiatkowski) to ESKA w zeszłym roku grała Edytę Bartosiewicz i "Rozbitkowie", dlatego pytam, o Górniak.

W Eska TV nie ma piosenek Meli Koteluk, Strachów na Lachy, Masali, Żywiołaka, Pawła Mykietyna, Agaty Zubel, 2Tm2,3, Luxtorpedy, Rasa Luty (prawdopodobnie), Agi Zaryan i innych równie dobrych muzyków, zatem wielka szkoda. Gdyby Eska TV miała większe zróżnicowanie gatunkowe, toby więcej było w niej nowej dobrej polskiej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESKI TV nie da się słuchac - jak leciała piosenka NEWMANA - Love me again to brzmiało to tragiczne w DVB-T

Kakofonia dźwięków a nadawca śpi...

 

U mnie w DVB-T jakość bardzo dobra.

^

Właśnie Harasima nie było, był współprezenter z gali EMA 2014.

Dlaczego "dobrze", że nie grają? Piosenka nie jest zła, jest dobra a ludziom się podoba, to dlaczego nie? Lepiej katować w kółko "świetną" Kasię Popowską i jej podróbę piosenki Imany?

Harasim prawie codziennie prowadzi ESKA TV News.

 

Jakoś nie widać, że się ludziom podoba. Nigdzie tego nie chcą grać poza ZET gdzie jakoś specjalnie ją wspierają.

Ja tam wolę Popowską,strasznie ta piosenka wpada w ucho i widać, że wielu ludziom się podoba i jest/była na pierwszym miejscu w wielu listach przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...