Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie dlaczego ESKA TV nie emituje gali ESKA Music Awards na swoim kanale, tylko zawsze na TVP2? :)

Nie zawsze na TVP2, bo to dopiero bodajże druga gala EMA na Dwójce. Od początku istnienia projektu transmisje przeprowadzał Polsat.

 

Mogliby nadawać równolegle na obu kanałach. ;)

A owszem. Też myślałem, ze na to wpadną, ale widocznie TVP2 wykupiła sobie prawa na wyłączność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby TVP2 dokładała się groszem do transmisji gali. Telewizja Polska jest producentem nadawanego sygnału, bo Eska sama w sobie nie jest w stanie zrealizować z rozmachem takiego przekazu. Poza tym dużo bardziej opłaca się nadawać EMA na antenie ogólnokrajowej, niż w "raczkującej" stacji z DVB-T. Może za kilka lat przeniosą galę na swoją antenę, choć nigdy nie wiadomo czy z niej nie zrezygnują z uwagi na spadającą z roku na rok oglądalność. Warto wspomnieć, że EMA transmitował kiedyś Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szczerze, nie oglądam tego kanału. Obecne przeboje nie przypadły mi do gustu, więc również nie oglądałbym 4fun czy Vivy. Jednak Eska wygrywa brakiem gier SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle z nowościami na ESKA TV.. Daje się to znieść.

Ale VIVA jest teraz porównywalnie na równi z Eską, przegrywa tylko tym, że nie emituje dużej ilości dobrych teledysków z wytwórni "My Music", z którą ESKA TV jak i inne stacje muzyczne blisko współpracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem jakiś klip na esce ze znaczkiem Armada.

(Ps. właśnie zauważyłem że ktoś już o tym pisał.)

 

Racja na Esce brak różnorodności ( wieczne" łubudubu")a się dziwię bo mogli by więcej wprowadzić muzyki z Eski Rock itd.

 

Te laski w Summer city są najlepsze ;) Kris jest mega słaby szef Eski Igor w News jest tez słaby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet z ostatno gdy z szwagrem oglądaliśmy Eskę TV i zobaczyliśmy Kris to tylko jedno słowo narzuca się na usta - [beep].

 

A ja od 17 lipca częściej oglądam VIVĘ niż ESKĘ TV, bo w VIVE nie ma tej monotonii co w ESKA TV i co najważniejsze w VIVE leci muzyka też z przed paru lat, najczęściej w VIVA DJ Night i Top 5 Best of VIVA, a w ESKA TV nuda.

 

@wojtekmedia2 i @Zxcvbnm, macie rację, najlepiej byłoby gdyby ESKA TV nadawała to samo co Radio Eska (coś w stylu Radio na Wizji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu w radiu potrafią puścić starsze klipy a na wizji wałkują tylko współczesne.

Bo zwyczajnie ich chyba nie mają. Skoro Eska nadaje od 2008 to raczej kupowali tylko klipy, które były top w tamtym czasie i kupują nowe na bieżąco do dziś (kupują czy dostają, nie wiem jak to działa).

 

Jeśli muszą kupować to wydaje mi się, że specjalnie nie będą wykładali funduszy na zakup starszych klipów z poczatków chociażby lat '00, żeby tylko nas zaspokoić.

 

VIVA ma tutaj tą przewagę, że takowe klipy posiada ponieważ działała w tamtych latach i siłą rzeczy klipy leżą u nich na półkach. A to że nie chcą ich emitować to już inna sprawa.

 

 

Co do prezenterek to Olka jeszcze przejdzie, ale Kaśka wydaje mi się mega sztuczna. Tak jakby tylko wyuczyła się swojej regułki i tylko miała ją wyklepać na wizji lub przeczytać. Zero luzu i takiej (jakby to nazwać) interakcji z widzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zwyczajnie ich chyba nie mają. Skoro Eska nadaje od 2008 to raczej kupowali tylko klipy, które były top w tamtym czasie i kupują nowe na bieżąco do dziś (kupują czy dostają, nie wiem jak to działa).

Nie ma nic za free :P

 

"No Doubt" ze słynną Gwen Stefani powrócił! Nowy klip (

) można spotkać w Eska TV i Rebel: TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...