Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
ciekawe czy zapowiadana przez ITI(n) [...]

Przez kogo przepraszam? Przytocz mi oficjalny komunikat ITI Neovision lub telewizji n mówiący cokolwiek o Eska TV HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż telewizja nowej generacji n w najbliższym czasie obok Viacom Blink! planuje włączyć w skład swoich pakietów kanał Eska TV HD oraz nową stację HD od Discovery Networks - prawdopodobnie będzie nią Discovery World HD. Szczegóły mają zostać zdradzone podczas sierpniowej konferencji prasowej, na której nadawca poda również informację nt. pozyskania praw do Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej oraz filmów tworzonych przez 20th Fox Century.

 

Dodatkowo telewizja nowej generacji n przedstawi szczegóły dotyczące kanałów oferowanych przez TP/Orange, które pojawią się w n. Dodatkowo n chce przekazać informacje na temat popularności kanałów Polsatu w ofercie platformy. Wiadomość pochodzi z serwisu http://www.dvbnews.pl

 

Wystarczy wpisac w google, ale jak wynika z komunikatu są to NIEOFICJALNE informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W tym roku w Esce bedzie Sunrise Festival który odbedzie sie już za kilka dni.Ciekawi mnie czy cos pokażą w Eska Tv wczoraj widziałem jakis filmik w Esce tv w którym były złaczane filmy z SUNRISE 2008 i 2009 denerwuje mnie tylko to że nie będe mógł sobie nagrac poszczególnych setów na kompa po po ubiegłych trzech latach to załączałem dekoder do kompa i jazda bo wtedy Sunrise był na planecie fm a jeszcze wczesniej na Rmf maxxx a teraz na odległym satelicie w dvbs2 do którego nie mam dostepu bo mam tylko technisata z tnksd.

SZKODA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ciekawe czy zapowiadana przez ITI(n) Eska TV w wersji HD będzie w Conax czy FTA ...

Jakoś na razie brak odpowiedzi na maila od Eski...

 

Eska TV HD będzie na wyłączność w eNce.

 

@Mocny FULL, na początku lipca zostało zwiększone bitrate do 4,1 Mbit/s, więc dlatego jakość obrazu jest najlepsza :)

 

Tak to prawda zwiększono bitrate obrazu Eska TV ale nie aż do 4.1 MB/s bo nawet tyle nie mają włąsne kanały TVN-u :-)

Obecnie bitrate obrazu Eska TV jest na poziomie 3,5 MB/s a przedtem był ok 3 MB/s :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W esce sie zarza w szystko teraz ich mniej oglądam bo mnie zdenerwowali jak nie dali transmisji z SF tak sie podniecali tym sunrisem a teraz reklamują ELEKTROCITY tylko ja sie pytam po co jak sie jest patronem jakiejs imprezy tym bardziej jak jest to radio to chyba wypada coś puścić w radiu lub dać jakąś relacje w tv przecież maja tv .Po jakiego grzyba ta eska się teraz wszędzie pcha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często zanik obrazu mają o północy, jakby coś przełączali. Zatrzymuje się ostatni klip, potem znika obraz i wraca po jakimś czasie. Za starej grafiki tak było często o północy, teraz pierwszy raz to widziałem (z ndz na pon.) Wprowadzili też zmianę do logo - co jakieś 20 sek. przez logo przechodzą kolory z belek. Takie nawiązanie do Vivy? Niestety nowa grafika mnie nie przekonuje, te kolory za bardzo rażą, a litery są słabo widoczne. Do tego kilka błędów mają w belkach np. Miriam zamiast Mirami, "Shampane Shower" zamiast "Shampane Showers", "Get Back Up" zamiast "Get Back (ASAP)", ATB feat. Jay Soon zamiast ATB feat. Jansoon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najlepiej dla nich było by zajecie sie puszczaniem nowych klipów a nie patronowaniem dużych imprez.Patronowanie niech zostawią tym co mają o tym pojęcie np Planecie lub Rmfmaxxx .

Z innej beczki, denerwują mnie strasznie napisy na koncu programów w ostatniej piosence np.

WEBCHART leci sobie ostatni numer a tu na koncu: prowadzenie ktoś tam , realizacja ktoś tam produkcja ESKA TV no dla mnie to nie porozumienie jakieś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wszystkie dyskusje na tematy logo to już nie mogę. Ludzie czy dla was jest ważniejsze logo czy to co dany kanał prezentuje i jakość obrazu.

Dopiero zacznie się dyskusja za dwa trzy tygodnie może szybciej gdy pojawią się nowe ograniczenia wiekowe.Nie ma informacji czy będą dotyczyć kanałów muzycznych.Logo to bardzo ważny temat np na forum c+

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/1-3021

jest podobna dyskusja , trwa od trzech lat bo nikt nie lubi jaskrawego logo i ograniczeń wiekowych takiego jak np na kanałach tvp 1 , tvp 2. Jedyny wyjątek to tvp sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bytesize

 

@Karol to tłumaczył, tylko na innym forum.

Bo pewnie nie są monitorowani i nikt się tego do tej pory nie uczepił. KRRiT ma to do siebie, że reaguje dopiero na skargi, sama nie jest w stanie wychwytywać nieprawidłowości - są także podmioty na rynku, które nigdy nie obrywały za nieprzestrzeganie prawa, np. TV Trwam czy TV Biznes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...