Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że VIVA ma ograniczony repertuar, jeżeli chodzi tu o współczesną muzykę, a na ESCE leci to samo co na VIVIE i jeszcze więcej , więc ja nie wiem co na Vivie jest lepszego..?

 

No chyba że jesteś fanem hip-hopu. to fakt, to jest jedyna stacja na której ujżysz go w mniejszych czy większych ilościach .. , ale moim zdaniem eska i tak góruje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądając przez 10 minut eske TV natrafiłem na denerwujący błąd, mianowicie w zapowiedzi miał być Pezet a było jednak co innego. Nie chce mi sie już oglądać, ale jeszcze jakiś fail by się znalazł.

 

Otóż taki błąd występuje zawsze pod koniec każdego programu.

@lcniko napisałeś tego posta po 00:00 więc drogą dedukcji myślę że natrafiłeś na koniec Klipów Non Stop a na początek Summer City stąd pewnie ten błąd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pamiętam jak oglądałem Eske z 11 na 12 Sierpnia minęla godzina 00:00 była zapowiedź bodajże Rabiosy a puścili od środka Welcome to Saint Tropez i co lepsze w lewym górnym rogu napis ,że do Elektro City pozostało 9 dni czyli dali powtórkę Summer City z ubiegłego tygodnia tj. 5 sierpnia :D

a tak w ogóle to gdzie jest Yoanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Eska już po tak krótkim czasie w moich oczach stacza się w dół .....

 

Pierwszym wielkim minusem jest największa ilość reklam na stacjach muzycznych ... już to policzyłem w ciągu reklam Vivy są dwukrotnie 4 minutowe reklamy Eski ;/

Drugim minusem są Nowości .... Ostatnio przyspieszyła Viva przez co Eska traci swój atut .

Trzecim minusem jest brak różnorodności z takim 24 godzinnym Łubdum Łubdum do DVB-T ??< chociaż jak mamy polo> Wolę już Vivę i 4Fan ... Na Vivie jest sporo pasm tematycznych na 4Fanie również.

 

Jedynym atutem jest czystość ekranu od smsów i 16/9 ... ale nie wiem już co lepsze czy Smsy czy podwójne reklamy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek1991 ESKA TV ostatnio coś się pogorszyła pod względem nowości (nie wiadomo czemu ale radio ESKA tez trochę przystopowało jeśli chodzi o nowości) oraz z dnia na dzień jest coraz więcej reklam, chyba dlatego że chcą po prostu na nich zarobić, VIVA i 4fun zarabiają na smsach dlatego (chyba) jest mniej u nich reklam. Poza tym Eska stawia bardziej na muzykę dance i pop a na VIVIE i 4funie od czasu do czasu jest jakieś pasmo z inną muzyką.

Poza tym wcześniej leciało trochę więcej teledysków na playliście niż obecnie i powoli ESKA pod względem ilości klipów zaczyna dorównywać VIVIE, ciagle prawie w kółko jedno i to samo teraz praktycznie każde pasmo i każda lista wygląda podobnie pod wzgledem klipów tak ja ma to miejsce na VIVIE.

Ale mimo tych wad nadal częściej ją oglądam niż 4fun i VIVĘ, chociaż teraz coraz częściej zaglądam na 4 funa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajmy na nasze kanały muzyczne, szczególnie na ESKE TV, wystarczy obejrzeć któryś z tematycznych kanałów MTV np. MTV Dance lub Rocks, tam to są pasma reklamowe, 4 clipy (max. 5) i reklama a na dodatek o zgrozo codzienne pasmo reklam typu "tv shop" od 4 do 7 rano, 3 godziny bez muzyki, zdarzyło się że "wpadłem" któregoś poranka na MTV Dance (około 6 rano) i byłem zasmucony że straciłem ten kanał, że pewnie kablówka go wycofała, to samo było z MTV Rocks, a o 7 rano wszystko wróciło do normy logo się pojawiło muza też i tak do następnego przed poranka gdzie o 4 rano pojawiły się znowu "tv shopy".

 

A tak w ogóle wolę ESKE niż 4fun'a czy VIVE, drażnią mnie te wszystkie zabawy sms'owe, plusem dla 4fun'a jest to że nadaje w 16/9, czekam na VIVE, by w końcu poszła po rozum do głowy i zaczęła nadawać w 16/9. Dla ESKA TV daję 10/10 za jakość i muzę, 4fun'a 7/10 za jakość, dla VIVY 5/10 z sentymentu i przyzwyczajenia, a dla MTV Dance 8/10 (- 2 za reklamy) za to że jest dużo nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Dance lub Rocks, (...) a na dodatek o zgrozo codzienne pasmo reklam typu "tv shop" od 4 do 7 rano, 3 godziny bez muzyki, zdarzyło się że "wpadłem" któregoś poranka na MTV Dance (około 6 rano) i byłem zasmucony że straciłem ten kanał, że pewnie kablówka go wycofała

Tragedia, 3 godziny telezakupów o porze wstawania kur i piania kogutów. O takich porach już nie wymagajmy super oferty, tym bardziej, że pozostaje 21 godzin muzyki (a że z reklamami, to inna sprawa).

 

Tydzien bez nowości i już sądy? Ludzie, tak jest wszędzie. Jak VIVA nie puszczała najnowszych teledysków, to "stacza się oferta", "przed Viacomem było lepiej". Tutaj tłumaczenia o DVB-T. Taki "poważny" nadawca jak ZPR koszy koncesji i nadawania ma chyba wliczone w funkcjonowanie kanału, a że Eska TV nie ma tylu nowości teraz? Może niedługo będzie lepiej.

 

I błagam, "4fun.TV" czy inaczej, tylko nie "4fan". Brrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ama18 chodzi mi o sam fakt że takie "giganty" jak MTV Dance i Rocks z wysp szukają wsparcia finansowego, to można się spodziewać że Viacom na naszym rodzimym rynku też może sięgnąć po takie wsparcie jak "tv shopy" żeby zdobyć trochę gotówki.

 

Same reklamy mi nie przeszkadzają nawet na ESKA TV, która według mnie jest super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...