Skocz do zawartości

MTV 80s


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Narzekaliśmy, że na kanale się nic nie dzieje i dzieje się :) Awaria konkretnie :)

 

Dziś od 5 rano (równo) belka na końcu klipu się nie pojawia - wchodzi dopiero na początku kolejnego klipu lub na identy :)

Jeszcze przed 5:00 leciał MARRS i było OK, a po 5:00 Wham! już popsuty i tak idzie do teraz :) Być może naprawi się o 5:00 - 5:00 to jakaś magiczna godzina dla MTV 80s i 90s, robi się jakiś przeskok w systemach u nich.

 

93253.jpg

 

93254.jpg

 

93255.jpg

 

93256.jpg

 

Ajajaj.

 

Ciekawe spostrzeżenie przy okazji - MTV 80s ma identy w 16:9, choć kanał leci w 4:3, więc mają czarne pasy góra/dół, a MTV 90s leci w 16:9, ale identy mają 4:3, więc czarne pasy są po lewej i prawej. Identy nagrane raz, więc do dziś na MTV 80s chwalą się zastąpieniem VH1 Classic...

 

Z przyczajonych ostatnio klipów granych rzadziej - wspomniana wyżej Céline Dion, ale też kilka innych:

  1. Debbie Gibson - Electric Youth (grany ze strapem MTV)
  2. Erasure - Victim of Love
  3. Janet Jackson - What Have You Done For Me Lately
  4. Queen - I Want It All (upolowałem jeszcze w maju, ale nie było nic ciekawego, żeby podbijać wątek)

ZAP-y poniżej pod spoilerem. Od maja sytuacja bez zmian, z ciekawości zerknąłem i playlista praktycznie zapętliła się, nie dorzucają niemal nic.

Spoiler

93257.jpg

 

93258.jpg

 

93259.jpg

 

93260.jpg

 

93261.jpg

 

93262.jpg

 

93263.jpg

 

93264.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem jest na MTV 00s, z tym że tam to już trwa od początku września co najmniej bo wtedy pierwszy raz zwróciłem na to uwagę.

U nich na koniec teledysku jest animacja i po niej już powinnien być nastepny. Ale zależnie od dnia bywa tak, że po animacji poprzedni numer trwa jeszcze nawet koło 5 sekund i wchodzi dopiero następny.

Dziś "laga" jest koło 1,5 sekundy no ale nadal nie tak jak być powinno ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, podejrzewam, że oryginalnie miało być fajne przejście między klipami, ale wykonanie wyszło jak zwykle :) Czasami śmiesznie to wygląda - przelatuje animacja, a tu poprzedni klip się jeszcze wyciemnia :)

 

Wracając do MTV 80s - teraz gdy było odświeżenie logotypów dla reszty MTV - planowali coś robić dla 80s i 90s? Mogliby chociaż wymienić ten ident o zmianie VH1 Classic, bo za moment mija rok od zmiany i wałkowanie tego trochę nie ma sensu. Kto miał się dowiedzieć, to się dowiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - ale nawywijali :D Na MTV 80s wyłapałem ich precyzyjnie, bo akurat siedziałem o 5 nad ranem i zwróciło to moją uwagę, nie przerzucałem po kanałach. Jak zerkam teraz to uwalili też np. MTV Live HD, Nick Music. Może dobrze, jakby to było tylko na 80s, to by mogło tak zostać, a przy takiej skali pewnie naprawią (albo samo się wyprostuje o 5:00).

 

Swoją drogą - widać jak tam ktokolwiek się przejmuje tym co leci - wygląda, że problem mają na sporej części kanałów od bladego świtu i nawet nikomu tam się nie chciało coś zareagować.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskowy problem został naprawiony - dopiero dziś, po 4 dniach. Od 5:00 - jeszcze pasek Joe Cocker & Jennifer Warnes wszedł na ident, ale już kolejne nagranie (Taylor Dayne) trafiło na koniec klipu, a nie po nim :)

Naprawiony też MTV 90s, możliwe, że wyprostowali wszędzie na raz, ale nie sprawdzam ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dobrze grali wczoraj w bloku sylwestrowo/noworocznym :). Zresztą pierwszy raz od lat miałem okazję popatrzeć na tematyczne MTV w sylwestra i każdy z tych kanałów miał osobne pasmo i niezłą playlistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż. A dla mnie między innymi The Whispers, Pointer Sisters, Shannon, Marrs, Black Box, S'Express, Toni Basil, Billy Ocean, Inner City, Mel&Kim czy Rock Steady Crew było zdecydowanie jakieś i inne od tego co grają inni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do tego kanału przez usługę Play Now.

Zastanawiam się jednak  w czym jest  "problem", że akurat ten  kanał z paczki MTV  nie jest dostępny do tego czasu  u dużych operatorów jak UPC, Canal+ czy Vectry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lakiman napisał:

Zastanawiam się jednak  w czym jest  "problem", że akurat ten  kanał z paczki MTV  nie jest dostępny do tego czasu  u dużych operatorów jak UPC, Canal+ czy Vectry..

Też mnie to nurtuje.

A MTV 80s jest jednym z moich ulubionych. Co prawda jakość nie bardzo i są częste powtórki utworów, ale brak reklam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...