Skocz do zawartości

MTV 80s


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, saszkacz napisał:

i co niby by puszczali na tym mtv 60's i 70's jak teledyski zaczeli krecic w latach 80', poza tym rzadko kto słucha takiej muzyki ?

Mów za siebie. Jeśli chodzi o klipy czy jak to kiedyś nazywali, to jest ich sporo z tamtych lat. Wystarczy przejrzeć YT.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, saszkacz napisał:

poza tym rzadko kto słucha takiej muzyki ?

 

Nie bluźnij. Lata 70 to bardzo bogaty i bardzo ważny okres w muzyce. Wymienię tylko kilka nazw zespołów: Pink Floyd, Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, ABBA, Boney M, spora część hitów Queen czy Eltona Johna.

Lata 60 to między innymi Beatelsi, The Doors, jak również początki niektórych wspomnianych wyżej zespołów.

Problemem faktycznie mogła by być dostępność teledysków.

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2020 o 12:34, STARS.TV napisał:

BEST OF MICHAEL JACKSON, 22.października godzina 20:00, w STARS.TV bo przecież nie w MTV ;)

Gdybyśmy startowali w tej samej lidze czyli gdybym nie miał reklam to bym ich po prostu miażdżył :lol2:

Tylko dla osoby takiej jak na przykład ja, która wychowała się na pamiętnym MTV Europe każdy teledysk puszczany na kanałach MTV np. MTV 90s czy MTV 80s to świadomość że jest to oryginał klipu po prostu ten sam który był puszczany 30 lat temu. I to jest frajda. Trochę mnie dziwi fakt że nie zrobili na MTV 90 a i też na MTV 80 identycznego logo jakie było w latach 90 a także i belkę bo ta obecna przypomina tą oryginalną ale jest jakoś inna. Nie wierzę że nie byłoby to do zrobienia a kanał dla starszych widzów stałby się jeszcze większym wspomnieniem z lat młodości. 

Edytowane przez emarti
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pokazywało się już wiele razy, z A-ha przewijają się na pewno: Take On Me, The Sun Always Shines On TV, Cry Wolf i The Living Daylights. Natomiast być może z raz przemknęły Hunting High and Low oraz I've Been Losing You, ale przestałem już ostatnio notować - jeśli wpadły, to z raz/dwa.

 

Nadal wpadają pojedyncze emisje różnych rzadszych nagrań, np. dziś poleciały Prince - Batdance, czy Paul McCartney - No More Lonely Nights. Ciężko to namierzyć przez zalew relatywnych oczywistości, ale są, wpadają, codziennie coś wleci ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak latwo mozna by zrobic z tego atrakcyjny kanal. Jak? Wystarczyloby wywalic ludzi ktorzy ukladaja playlisty i zrobic wybor na zasadzie losowosci. Zawezamy kryteria do 1.1.1980-31.12.1989 (ewentualnie do gatunku jesli to jakis program cykliczny) i niech komputery losuja co ma isc do emisji. Gwarantuje, ze kanal bylby o niebo ciekawszy.

 

ehh, po raz kolejny okazuje sie ze najslabszym ogniwem jest czlowiek ;)

Edytowane przez peh
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr. Orbita napisał:

Tak, pokazywało się już wiele razy, z A-ha przewijają się na pewno: Take On Me, The Sun Always Shines On TV, Cry Wolf i The Living Daylights. Natomiast być może z raz przemknęły Hunting High and Low oraz I've Been Losing You, ale przestałem już ostatnio notować - jeśli wpadły, to z raz/dwa.

 

Nadal wpadają pojedyncze emisje różnych rzadszych nagrań, np. dziś poleciały Prince - Batdance, czy Paul McCartney - No More Lonely Nights. Ciężko to namierzyć przez zalew relatywnych oczywistości, ale są, wpadają, codziennie coś wleci ;)

Ehh, szkoda że 80s nie ma w Cyfrowym Polsacie, a MTV UNLIMITED przeszedł do historii, bo pomimo oklepańców fajnie by się oglądało ten kanał... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia do kiedy polskie platformy miały umowy na MTV Rocks który zmienił się w MTV 90s bo żeby nie okazało się że kanał zniknie niczym Trace Tv mając wywalone na przedłużenie. A może to zmowa polskich nadawców kanałów muzycznych z reklamami co trzy kawałki @STARS.TV ?? Dlaczego nie ma w platformach paneuropejskich kanałów bez reklam? Taki VH1 może nie być zagrożony ale o MTV Music i MTV 90s bym się martwił bo przecież trzeba oglądać "eski, forfuny czy inne starsy" z nawałem reklam. Nie ma nic lepszego niż włączenie kanału muzycznego i nie martwić się że za chwilę będzie maraton reklam. Mam rację czy może się mylę? 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...