Skocz do zawartości

MTV 80s


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Precyzyjnie o 6:00 VH1 Classic został zastąpiony przez MTV 80s.

 

Start jak na razie niezły, zaczęło Depeche Mode - Never Let Me Down Again, którego na VH1 Classic nie widziałem.

 

Pierwsza dziesiątka zagrana na antenie:

  1. Depeche Mode - Never Let Me Down Again
  2. Adam & The Ants - Stand And Deliver (to widziałem na VH1 Classic w ostatnim czasie raz)
  3. Marillion - Kayleigh
  4. Supertramp - It's Raining Again
  5. Level 42 - Running In The Family
  6. Eighth Wonder - I'm Not Scared
  7. Leo Sayer - More Than I Can Say
  8. Steve "Silk" Hurley - Jack Your Body
  9. Kool & The Gang - Fresh
  10. Elton John - Nikita

 

5422.jpg

 

Mam nagrany start, jeśli nikt nie wrzuci, to może się pokuszę w ciągu dnia, ale żaden szok - ostatni klip na VH1 Classic to był Bruce Springsteen - Born To Run, później promo VH1 Classic, promo MTV 80s.

 

Drobna wpadka - czarna czcionka w nazwie bloku, podejrzewam, że miała być biała, a czarne tło/cień/obrys. Ale nie wyszło.

 

Póki co kanału nie przełączono do 16:9 i jeśli tak zostanie - ja popieram. Tak kręcono klipy w latach .80. Jak już pisałem w wątku VH1 Classic: emitowanie inaczej, gdy jednocześnie nie ma powodów (klipów nowszych) aby 16:9, czy 14:9 stosować - tylko by psuło klipy. Chociaż może jeszcze przełączą, bo jednak tak komunikowano zmianę... Nie wiem, czy to docelowa wersja, bo powiedzmy, że belki zalatują ascezą (choć może celowo, ma imitować proste podpisy z użyciem czcionki Kabel?)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda, że znowu zanurkowano w archiwach, np. teraz Toto Coelo - I Eat Cannibals. Choć nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, zobaczymy za tydzień/dwa. Ostatnie tygodnie VH1 Classic tylko z muzyką z lat 80. okazały się średnie, bo o ile ilość klipów w miarę wystarczała do bloku 12h, to już do 24h nie bardzo, po tygodniu rotacja zaczynała dokuczać. Jeśli teraz znowu dołożyli, to jest nadzieja - zobaczymy ;) Żeby to miało sens - standardy muszą być, ale i elementy zaskoczenia. Żeby widz miał na co czekać - proste.

 

O, Transvision Vamp - I Want Your Love. Było grzebane w archiwach :) Niestety mają coś popsute jak przy A-Ha - Cry Wolf, klip otoczony czarnymi pasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre wrażenia po zmianie VH1 Classic na MTV 80s. Playlista wydaje się na razie bardziej bogata i mniej oklepana od pasm znanych na VH1 Classic. Ciekawe tylko, czy będzie to stały trend. 

 

Grafika stacji również ciekawie dobrana. Prosta ale jednak robi fajne wrażenie jakby oglądało się kanał w latach 80tych. 

 

Zobaczymy dalej jaki będzie poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mr. Orbita napisał:

Nie wiem, czy to docelowa wersja, bo powiedzmy, że belki zalatują ascezą (choć może celowo, ma imitować proste podpisy z użyciem czcionki Kabel?)

 

Akurat pasek info uwazam ze jest ok i oddaje ducha tamtych czasow: jest duzy i czytelny i pasuje do niskich rozdzielczosci ktore wowczas panowaly. Niestety, wzorem VH1 Classic zabraklo tak cennej dla mnie informacji jak rok wydania utworu. Co prawda mamy teraz kanal zawezony do 1 dekady, no ale nagrania z poczatku dekady sa jednak troche inne niz te z konca. Te z konca juz zwiastowaly nowa ere w muzyce (tak jak koncowka lat 70-tych byla doskonalym wstepem do dekady lat 80-tych), takze dla mnie osobiscie muzycznie dekada lat 80-tych konczy sie tak gdzies na roku ~1988.

 

Bede ten kanal na pewno czesto ogladal, bo jak juz tu gdzies na forum pisalem, dekada lat 80-tych jest "moja" dekada. Niewatpliwa zaleta tgo kanalu w porownaniu do rodzimego Stars.TV jest brak reklam, ktore to niestety, ale wytracaja widza/sluchacza z pewnego klimatu ktory zdarzy w sobie utrwalic.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lotus napisał:

@jackie :-Szkoda, że nie ma na satelicie.

 

5 godzin temu, Besciakos napisał:

Jest jakaś opcja by wykupić gdzieś w jakieś pay-tv na satelicie ten kanał ?

 

Dostęp z ofert Skylink CZ / SK - pakiet Flexi 10  ( Astra 23,5 E - miesięcznie 11,5 euro - 299 koron = 50 zł ) uprawnienia do kanałów na Astrę 19.2E.

Dostęp także jest z oferty HD Austria - moduł CI+ - miesięcznie 10 euro.

Odbiór Astra 23,5 - 19,2E - 13E bezproblemowy.

Wszystkie platformy wymagają rejestracji.

Skylink to prepaid - opłacasz - oglądasz - nie podpisujesz umowy terminowej.

HD Austria to abonament na 12 miesięcy.

Canal DIgital Skandynawia uprawnienia na Thor 0.8W to już inna bajka - cena zaporowa.

Wymagany własny dekoder ( E2 - linux ) albo moduł Irdeto CI+.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...