Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie podobnie :

-nie działa audio na Press TV HD oraz Hispan TV HD- nie obsługuje AAC?

-tuner czasami nie reaguje na komendy pilota- trzeba wyjąć baterie i włożyć ponownie (baterie wymienione)

-przy wyświetleniu listy kanałów dekoder nie reaguje na szybki skok w górę/w dół dla przycisku CH (góra/dół) - kiedyś działało. Taki skok można jedynie zrobić przyciskami PRAWY LEWY.

-tuner reaguje na komendy pilota jedynie przy praktycznie idealnym wcelowaniu tegoż pilota w tuner ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z odbiorem kanałów na dopiero co aktywowanym Samsungiem DSB-H370G, wszystko zostało zarejestrowane, dekoder pojawił się na koncie w ICOK, nadany został pakiet Familijny +Relax Mix na 1 miesiąc a już drugi dzień kanały nie chcą się uruchomić.

Sam ponawiałem uprawnienia, dzwoniłem na infolinię, dział nadawania uprawnień rozparowywał i od nowa parował dekoder z kartą i nic już drugi dzień dekoder jest włączony na kanale 13 Polsat Sport News i nadal napis "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

 

Zastanawiam się czy to jest powód (screen z zakładki "Wbudowany nagravision/informacja o systemie):

 

Nowy aktywowany dekoder:

a8e7cf799a8b.jpg

 

Taki sam dekoder już działający:

5d74b3f547e3.jpg

 

Zastanawiam się czemu się one różnią wersją oprogramowania karty:

Nie działający posiada: DNASP142 RevGO1,

działający posiada: DNASP142 RevGO2.

 

Myślicie, że tu tkwi problem?

 

edit:

 

Widzę, że ktoś kiedyś miał ten sam problem.

 

Szkoda go wymieniać, bo jest nowy czy uprawnienia można jeszcze pobrać z innego TP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że dzwoniłem do Działu Nadawania Uprawnień trzy razy podawałem wersje oprogramowania karty i żę mi się nie zgadza z drugim identycznym dekoderem, który u mnie działa. Tylko nadawali od nowa uprawnienia, zobaczymy czy jak zadzwonię i powiem to co kolega @Oklahoma doradził czy coś to pomoże.

Nie uśmiecha mi się nowego DSB-H370G wymieniać na coś z CPT.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń na infolinie,poproś o połączenie z działem dcc2

poproś o polecenie 2 i 9 na karte...

jak nie pomoże to zamów nową karte

have fun

 

działa nadawania uprawnień,jak konsultant wyśle to co napisałem

to powinien się zapalić błąd 04 dekoder zablokowany

i nie chwal się gdzie taką porade otrzymałeś

 

Zrobiłem jak kolega radził, faktycznie pokazał się błąd 04 a teraz od dłuższego czasu jest informacja "Dostęp do programu został zablokowany".

 

Długo tak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...