Skocz do zawartości

Jaką gazete codzienną czytasz najczęściej?


adrian 18
 Udostępnij

Jaką gazete codzienną czytasz najczęśćiej?  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką gazete codzienną czytasz najczęśćiej?

    • Dziennik
      8
    • Dziennik Polska The Times
      9
    • Fakt
      11
    • Gazeta Prawna
      0
    • Gazeta Wyborcza
      41
    • Nasz Dziennik
      2
    • Rzeczpospolita
      8
    • Super Express
      4
    • Przegląd Sportowy
      18
    • Nie czytam gazet
      34


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Z ogólnopolskich jak już to "Dziennik", czasami GW, "Przegląd Sportowy" przy okazji Skarbu Kibica, a na co dzień "Głos Pomorza", w którym jest więcej reklam niż treści, ale i tak go czytuje głównie dla wyników i tabel: okręgówki, A-klasy i B-klasy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazety i książki psują wzrok to po co je czytać :)

Wszystko jest w necie i w TV i to odpowiednio jest skondensowane :P

Na dodatek gazety brudzą ręce (dawne To&Owo szczególnie) :)

A czytuję Wyborczą, choć w "sezonie ogórkowym" zaczyna powoli doganiać Fakt w "fakciarstwie".

Z lokalnych Głos Koszaliński, ale to tylko w ramach długiej podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następna kobieta, co czyta Gazetę Wyborczą :lol2:

Tak, aczkolwiek bardzo "wybiórczo" czyta :P

A dziś w niej właśnie wyczytałam, że Rupert Murdoch (światowy potentat medialny) zamierza wprowadzić opłaty za przeglądanie wszystkich wydań internetowych gazet należących do News Corp. Co Wy na to? To pytanie szczególnie kieruję do forowiczów mieszkających w UK, bowiem tam koncern Murdocha wydaje najbardziej poczytne dzienniki.

 

I jeszcze trzy łyki statystyki:

Z raportu portalu wirtualnemedia_pl sporządzonego w oparciu o dane Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wynika m.in., że sprzedaż „Gazety Wyborczej” w marcu 2009 roku spadła z 418 997 do 370 784 egzemplarzy. Tabloid „Fakt” (lider polskiego rynku) zanotował spadek z 531 800 do 490 898. Natomiast wydawana przez Axel Springer Polska gazeta „Dziennik” w obliczu spadającej sprzedaży – w ostatnich miesiącach o 10 proc. – zostanie wchłonięta przez „Gazetę Prawną”.

http://www.elondyn.co.uk/newsy,wpis,3767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech ten cytat posłuży wam, jak motto:

Porannej kawy i świeżej, pachnącej gazety nie zastąpi nic. Nawet najpiękniejszy ekran laptopu i najbardziej wypasiony płatny portal.

Wolę gazety trzymać w rękach. Nawet wtedy, kiedy brudzą ręce. Przynajmniej wiem, że czytam codzienną gazetę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Osobiście nie czytam gazet (poza comiesięczną lekturą - Sat Kurier)

Sat Kurier to nie jest gazeta, tylko czasopismo ;) Że też po aferze Rywina, jeszcze niektórzy tego nie rozróżniają :lol:

 

A co do ankiety, to zaznaczyłem Dziennik, ponieważ obecnie to jego najczęściej kupuje. Szczególnie w weekendy, ze względu na "Magazyn", który uwielbiam (Jakub Żulczyk i Robert Mazurek wymiatają). Oczywiście pod pojęciem "Dziennik" rozumiem, że chodzi o Dziennik Polska Europa Świat, a od poniedziałku Dziennik Gazeta Prawna. Piszę to, ponieważ np. w Krakowie jak powie się w kiosku poproszę Dziennik, to w 99% dostanie się Dziennik Polski :D Taka tradycja ;) Dlatego w Kraku przyjęło się mówienie: proszę Dziennik niebieski ;)

 

A i jeszcze dodam, że całkowicie zgadzam się z tym co napisał wyżej bogdan425. Tylko raz w życiu zdarzyło mi się kupić gazetę przez e-kiosk. Był to zresztą weekendowy Dziennik, którego nie znalazłem w kilku kioskach, a zależało mi na przeczytaniu wspomnianego Magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...