Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro się tak go doszukujesz, to znajdź go u siebie :) Nigdzie nie napisałem, że szczycę się tymi listami, a mam porównanie obu kanałów. I tego co grają w tygodniu po południu, a także w weekendy.

Więc poszperaj w tamtym wątku trochę głębiej. I przeczytaj sobie, co mi się tam podoba :)

 

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poleciał Rednex - Cotton Eye Joe. Nie widziałem tego jeszcze tutaj. 

Jak dla mnie aktualnie kanał numer 1. Leci codziennie. 

Co do @STARS.TV to nie umniejszamy zasług tego kanału na polskim rynku. Pamiętam jak startowali i jak był efekt wow. Pamiętam wymianę zdań i opinii ze Stars i to jak kanał ewoluował. U moich rodziców leci bardzo często głównie ze względu na lata 80. U mnie ze względu na lata 90.

Aktualnie top 4 kanałów muzycznych wg mnie:

1. MTV 90s

2. MTV Live HD 

3. Deluxe Music

4. Stars TV

 

Nie mam dostępu do innych pozycji poza 13E, 19,2E, 9E, 7E, 4,8E więc nie wiem co tam leci na 28.2 ale pamiętam tę koszmarną jakość obrazu tych kanałów. 

Jak dla mnie playlista MTV 90s jest zdecydowanie na odwal się ale przynajmniej mają bardzo dobrą jakość obrazu jak na SD. Jakość dźwięku też jest rewelacyjna, niemożliwe żeby się bawili w podkładanie dźwięku bo synchro jest idealne a często obserwuję jak się rozjeżdża obraz z dźwiękiem w przypadku innych polskich kanałów z muzyką z lat 90, w tym stars. 

 

Edytowane przez lotus
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba ktoś zagrzebał głębiej do wideoteki. Poleciał LL Cool J - Mama said knock you out. 

W międzyczasie znowu Mo money Mo problems.

Ale po chwili Color Me Badd - I wanna sex you up. 

Coś się dzieje przez 5 minut. 

Teraz natomiast A Tribe Called Quest - Can I kick it. 

No no. Normalnie wersja demo Yo! MTV Raps. 

Pasmo później i jest i Genesis - I can't dance. Chwilę potem Madonna - Vogue. Fajnie gdyby więcej czegoś takiego puszczali. Przez chwilę można poczuć naprawdę fajny klimat, który jest zbyt często przerywany przez Backstreet Boys, Boyzone, Christinę Aguilerę, Ricky'ego Martina, Britney Spears. 

Edytowane przez lotus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mastano napisał:

Tak naprawdę te klipy, które ostatnie wymieniłeś, były już wielokrotnie puszczane przez poprzednika MTV 90s :D Jedyne tu zaskoczenie to LL Cool J - Mama Said Knock You Out.

Nie oglądałem poprzednika wcale to za bardzo się nie orientuję ale z tego co piszesz to ten kawałek LL Cool J to chyba wyjątek potwierdzający regułę, że nie ma się co spodziewać czegoś bardziej różnorodnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu jako-tako jeszcze było, w tym to oglądanie bloku było stratą czasu ;)

 

6 klipów (jeśli dobrze liczę) zdążyło się powtórzyć jeszcze w czasie trwania bloku w ledwie 4 godziny - na 59 wyemitowanych.

Z reszty (53) jeśli się nie pomyliłem, 26 było w zeszłym tygodniu, więc zasadniczo biorąc pod uwagę cały blok: tylko 45% tego co zagrano, nie powtórzyło się jakoś.

 

Ale... Nawet z tego co się nie powtórzyło - tak naprawdę wiele z tych nagrań jest na playliście i pojawia się też poza tym blokiem.

Faktycznie klipów, których jeszcze na MTV 90s nie widziałem było całe... 1 (słownie: jeden) :) Konkretnie: England / New Order - World In Motion.

 

Nie ma zaskoczenia - tak to wygląda na tygodniu, zasadniczo jest to samo i sporadycznie wlatuje nagle z 1-2 nagrania totalnie od czapy, wyciągnięte znikąd. Na tygodniu wypatrzyłem tak np. Enya - Book Of Days (i byłem szczerze zaskoczony), Cher, Chrissie Hynde & Neneh Cherry with Eric Clapton - Love Can Build a Bridge (zapomniane, zestaw artystów taki, że trudno uwierzyć, że się spotkali ;) ), Livin' Joy - Don't Stop Movin' (dlaczego tego nie zagrali w bloku, tylko w dzień?), czy Crowded House - Fall At Your Feet.

 

Dla formalności (bold - moje wybory):

MTV 90s Dance Anthems 2020-11-28 19:00 - 23:00

  1. Jamiroquai - Virtual Insanity
  2. Karen Ramirez - Looking For Love
  3. DNA ft. Suzanne Vega - Tom's Diner
  4. The Chemical Brothers - Let Forever Be
  5. Deee-Lite - Groove Is In The Heart
  6. Depeche Mode - Enjoy The Silence
  7. K.W.S. - Please Don't Go
  8. Air - Kelly Watch The Stars
  9. Madonna - Ray Of Light
  10. Underworld - Born Slippy
  11. Stardust - Music Sounds Better With You
  12. Everything But The Girl - Missing (Todd Terry Mix)
  13. Ultra Naté - Free
  14. Fatboy Slim - The Rockafeller Skank
  15. Sash! ft. Rodriguez - Ecuador
  16. Cher - Believe
  17. Haddaway - What Is Love
  18. Smash Mouth - All Star
  19. Wamdue Project - King of My Castle
  20. Moloko - Sing It Back (Boris Dlugosch Musical Mix)
  21. M People - One Night In Heaven
  22. New Order - True Faith
  23. Moby - Honey
  24. N-Trance - Set You Free
  25. Daft Punk - Around The World
  26. Orbital - Belfast/Wasted
  27. Vengaboys - We're Going To Ibiza
  28. The Chemical Brothers - Hey Boy Hey Girl
  29. Jennifer Lopez - Waiting For Tonight
  30. Rosie Gaines - Closer Than Close
  31. Madonna - Beautiful Stranger
  32. Tori Amos - Professional Widow (It's Got To Be Big) (Armand's Star Trunk Funkin' Mix)
  33. Jamiroquai - Virtual Insanity (drugi raz)
  34. Dario G - Sunchyme
  35. The Shamen - Ebeneezer Goode
  36. Seal - Crazy
  37. MC Hammer - U Can't Touch This
  38. Soup Dragons - I'm Free
  39. Massive Attack - Unfinished Sympathy
  40. Robyn - Show Me Love
  41. DNA ft. Suzanne Vega - Tom's Diner (drugi raz)
  42. Whigfield - Saturday Night
  43. Stardust - Music Sounds Better With You (drugi raz)
  44. Bobby Brown - Two Can Play That Game
  45. Sub Sub ft. Melanie Williams - Ain't No Love
  46. Vanilla Ice - Ice Ice Baby
  47. Shanks & Bigfoot - Sweet Like Chocolate
  48. Madonna - Ray Of Light (drugi raz)
  49. Nomad - (I Wanna Give You) Devotion
  50. Smash Mouth - All Star (drugi raz)
  51. Roxette - Joyride
  52. Ce Ce Peniston - Finally
  53. Nightcrawlers - Push The Feeling On
  54. Deee-Lite - Groove Is In The Heart (drugi raz)
  55. Olive - You're Not Alone
  56. England / New Order - World In Motion (muzycznie bez szału, ale pierwszy raz widziałem u nich)
  57. The Prodigy - Firestarter
  58. Jamiroquai - Cosmic Girl
  59. Livin' Joy - Dreamer
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeszekT napisał:

I to ma byc MTV 90s w Europie?

W Europie nie grali KWS a grali Double You. Widac, ze zespol UK nie ma pojecia jak podejsc do sprawy fachowo.

 

Niestety, to nie jest zjawisko dnia dzisiejszego. KWS - PLEASE DON'T GO wielokrotnie nadawano na poprzedniku MTV 90s - VH1 Classic. A jak, wiemy, VH1C przez ostatnie lata produkowano w Londynie i playlisty też układano pod Londyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego taka cisza? Gdzie ten entuzjazm, wręcz podniecenie, bo aż 2 nowe klipy się pojawiły!!! ?

Ucichło? Nikt już nie ogląda 3-ci miesiąc tej samej playlisty? Wczoraj postanowiłem, że przełączę na MTV 90s, a tu znowu "I'm Every Woman" a w tyg. w Girl Power Hour (czy jak to sobie nazwali i po co skoro cały dzień to samo) puścili Faithless "God is a DJ" (jakby chociaż Sister Bliss tam śpiewała to bym zrozumiał). Podziękowałem od razu i przełączyłem na Stars.TV. Ostatnio znalazłem na moich starych VHS "Outside" Georga Michaela z MTV Europe i od tamtego czasu widziałem ten klip tylko w Stars.TV. 

Żenada, że kanał przeznaczony na rynek europejski tworzą brytyjczycy wg ich playlist. Do tego brytyjska cenzura klipów, zwłaszcza Chemical Brothers "Hey Boy Hey Girl" - nigdy na MTV Europe tej wersji nie było. A ten kto tworzy te playlisty to pewnie nawet nie wie, że cała Europa w latach 90s oglądała jedno wspólne MTV przez 7,5 roku! 

I znowu Boyzone....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...