Skocz do zawartości

Brak "Polsatów" i "TVNów" na Cameleon+AlphaCrypt


muzyszyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po dłuższej przerwie(ok. 5tygodni) w korzystaniu z TV stwierdzam problem z dekodowaniem kanałów grupy Polsat i TVN-pojawia się komunikat

"You are not entitled to receive this programme!"

Przed przerwą-przez ok.10 miesięcy nie było żadnych problemów

 

Zestaw :

Panasonic TX-GZ950E + AlphaCrypt(3.28) + Cameleon

 

Uprawnienia zaktualizowane, kanały C+ dekodowane bez problemu

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

Wymiana modułu na moduł operatora z nową kartą. Te kanały działają tylko ze sprzętem operatora. 

Hmm...

A co się zmieniło w trakcie ostatnich tygodni-szukałem jakichś info o zmianie kodowania, itp., i nic nie znalazłem... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz Sulisz Zastanawiam się dlaczego na portalu satkurier.pl nie ma aktulanie żadnych informacji o zmianie systemu dostępu warunkowego i następstw, wynikających z tejże zmiany, dla użytkowników tzw. sprzętu własnego.

Kliknąłem na stronie głównej w zakładkę "Platforma CANAL+" i... nic nie znalazłem. Może dobrze napisany artykuł na temat wygaszania Mediaguard i przechodzenia na Nagravision ograniczyłby tego typu pytania na forum.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co jest napisane. Według zapewnień Hollexu (pytałem dzwoniąc do nich) ma działać z kartą cameleon w trybie nagra.

Moduły, które sprzedają, mają ponoć ich własne firmware. Ponieważ nie sprawdziłem tego organoleptycznie, dlatego napisałem "według zapewnień Hollexu".

Technicznie ten moduł bez problemu da radę. Jeżeli w firmware zaszyte są konieczne dane dla cameleonów w global to wierzę, że będzie działał. Tylko nie wiadomo jak długo.

Karty HD+ w nagra działają bez problemów (HD01-HD04A). 

Edytowane przez meckbar
Błąd merytoryczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, meckbar napisał:

Wiem co jest napisane. Według zapewnień Hollexu (pytałem dzwoniąc do nich) ma działać z kartą cameleon w trybie nagra.

Moduły, które sprzedają mają ponoć ich własne firmware. Ponieważ nie sprawdziłem tego organoleptycznie, dlatego napisałem "według zapewnień Hollexu".

Technicznie ten moduł bez problemu da radę. Jeżeli w firmware zaszyte są konieczne dane dla cameleonów w unique to wierzę, że będzie działał. Tylko nie wiadomo jak długo. Karty HD+ w nagra działają bez problemów (HD01-HD04A). 

Ciekawe czyje klucze tam zaszli haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelTSW napisał:

To powiedz na jakim module działają i pomożesz  wielu osobom 

 

Powinny działać kanały z karty Cameleon na tym module Cyfra+ / Nagravision 1813 tylko cena zaporowa jest i mało na rynku nawet wtórnym.

 

14138.jpg

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemek1234 napisał:

 

To jest parowanie global.

 

Racja, miałem na myśli global, a napisałem unique.
@PawelTSW Na takiej zasadzie jak tunery z E2. Piszemy o karcie Cameleon, a nie Cayman. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, meckbar napisał:

Wiem co jest napisane. Według zapewnień Hollexu (pytałem dzwoniąc do nich) ma działać z kartą cameleon w trybie nagra.

Moduły, które sprzedają, mają ponoć ich własne firmware. Ponieważ nie sprawdziłem tego organoleptycznie, dlatego napisałem "według zapewnień Hollexu".

Technicznie ten moduł bez problemu da radę. Jeżeli w firmware zaszyte są konieczne dane dla cameleonów w global to wierzę, że będzie działał. Tylko nie wiadomo jak długo.

Karty HD+ w nagra działają bez problemów (HD01-HD04A). 

Ma działać i działa o czym było pisane juz wiele razy tylko niektórzy są bardziej zainteresowani pisaniem bzdur niż czytaniem tego co inni piszą?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.08.2020 o 20:02, meckbar napisał:

Według zapewnień Hollexu (pytałem dzwoniąc do nich) ma działać z kartą cameleon w trybie nagra.

Działa bardzo dobrze, jednak jak wspomniałeś, nie wiadomo jak długo. 

W dniu 31.08.2020 o 20:40, meckbar napisał:

Niebieski moduł nc+ CI+ też rozpoznaje kartę cameleon.

Z ciekawości zapytam, który to moduł, bo już się pogubiłem? Niebieski to mam conaxa.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...