Skocz do zawartości

Podwyżki abonamentu w "n"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to prawda z tą dopłatą 6 złotych to powiem wam, że nic tylko zrywać umowy kto ma dwa pakiety. No chyba, że chcecie się przekonać za jakie nowe kanały w tym pakiecie będziecie dopłacać. Ale oczywiście mogę się mylić. :wink:

Ale najbardziej spodobał mi się ten fragment z tekstu Pana Juliusza: " Nieco niepokojące są też nieoficjalne informacje, że ITI Neovision zamierza uruchomić własny sklep internetowy ze sprzętem satelitarnym. Oznacza to "wchodzenie na teren" działania małych firm tv-sat, czyli dystrybutorów, którzy bardzo łatwo mogą się odwrócić od sprzedaży zestawów n-ki i nboxów. "

Pisze to dziennikarz magazynu SatKurier czy sprzedawca z firmy Hollex ? Bo się pogubiłem kto, czego i dlaczego sie niepokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pakiety + opcję dodatkową, więc podwyżka mnie nie obchodzi, chociaż z powodu jej wprowadzenia mogliby do pakietu INFO i Rozrywka przenieść kanały TVN Turbo i TVN Style (czego oczywiście nie zrobią), tylko pewnie wprowadzą TV 4, Superstację lub inny nic niewarty kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyła mnie informacja o płatności za bezpłatny pakiet dla posiadaczy 2-ch pakietów. Spróbowałem, nic ciekawego. Będzie okazja się pozbyć n. :) Chyba że to tylko dla nowych abonentów.

Pozbyć się zawsze można - z tym, że ze skutkiem natychmiastowym to w tej sytuacji przywilej :wink: Też mam n-kę i teraz czas na własne przemyślenia, i to aż do sierpnia? :lol:

Ciekawe co teraz zrobię. W planie miałem do n-ki dokupić dodatkowo Multipakiet 4X Canal+ (oczywiście, że z Cyfry+)

Dobrze, że mam tyle czasu na rozważania. Koniecznie trzeba bacznie obserwować konkurencję. Wszak nigdy nie wiadomo, kiedy i za ile :roll: wykonają niepopularny, ale za to podobny (w podwyżkach) ruch :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzielam osobny wątek o podwyżkach... pewnie się przyda teraz i w przyszłości ;)

 

Tak się zastanawiałem nad zaabonowaniem dwóch pakietów w "n'. Po tej informacji o podwyżce atrakcyjność oferty spada, cenowo podobnie jak konkurencja i trzeba porównać czy u konkurencji nie będzie korzystniej ;)

 

"n"-ko! Kolejny [beep]ny pomysł z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ta wyraznie jest napisane do dwoch pakietow trzeba bedzie doplacac za ten teraz gratisowy informacja wiec jasno i wyraznie jest powiedziane 16+16+6 daje to nam 38 zl wiec popatrzmy na zawartosc roznych pakietow a np na familijny w CP za 37.90 ile wiecej kanałów i nie powiem bo np w familijnych sa czego tu brak kanały Polsat tv4 polsat sport bbc i wiele innych kanałow ktorych ciezko byloby tutaj jakos skonfigurowac za ta cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Warunkiem swiadczenia usług przez ITI Neovision jest wybór i korzystanie przez cały czas trwania Umowy z minimum 2 płatnych Pakietów

wymienionych w Tabeli 1 Pakiety płatne niniejszego Cennika.

 

Jeśli tego zapisu nie zmienią będzie można brać np. Informację i Rozrywkę + Sport jeśli informacje podane przez SatKuriera się sprawdzą, może być też tak, że Informacja i Rozrywka będzie nadal za darmo a cennik będzie wyglądał tak:

2 pakiety płatne: 38 zł

3 pakiety płatne: 48 zł

4 pakiety płatne: 64 zł

5 pakietów płatnych: 80 zł

W takim wypadku nie będzie można wziąć pakietu Informacja i rozrywka jako płatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak w C+ była podwyżka o 2 zł/podstawowy,komfort i prestiż/i1 zł/powitalny/było trochę narzekań ale jakiś raptownych ruchów raczej nie.O odróżnieniu od n-ki podwyżka ta praktycznie niczego nie wymuszała a tu sprzedaż wiązana -mając dwa pakiety to weź trzeci za który nie zapłacisz 16 zł ale 10 zł/bo praktycznie pozostając z dwoma płacisz karę 6 zł a jak weźmiesz 3 to nie/.Jak by teraz nie patrzył gdy przerwanie TVN Gry nie będzie podstawą do rezygnacji to to podwyżka ta na pewno tak.Jak to się ma do zapowiedzi :

Grupa ITI planuje zainwestować około 70 milionów euro, które zarobiła na sprzedaży telewizji "n", ponownie w swoją satelitarną platformę telewizji cyfrowej. W ciągu najbliższych lat telewizja "n" ma wyprzedzić Cyfrę+.

- W 2012 roku chcemy mieć znacznie powyżej 1 mln klien­tów, co pozwoli nam wyprzedzić Cyfrę+ - mówi Pulsowi Biznesu Woj­ciech Kostrzewa, szef grupy ITI.

 

No zobaczymy jakie będą ruchy w n-ce i obawiam się że zamiast dynamicznie przybywać abonentów to trochę im na razie ubędzie.Ale takie są koszta odbicia sobie kosztem abonenta/i to w wyszukany sposób/ np.ostatnich strat na giełdzie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze pomiedzy platformami zawarto zmowe cenowa, ceny pakietu familijnego Polsatu 37,90 zl. cyfry - pakietu podstawowego 40 zl. i "n" dwoch pakietow 38 zl. beda prawie takie same.

 

Do tej pory "n"ka miala naciekawsza i najtansza oferte na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś przyszedł list od n-ki: osoby mające aktywne 2 pakiety - mogą zrezygnować z usług telewizji nowej generacji do 15 lipca 2008 roku. Osoby, które mają 3 i więcej pakietów, zerwać umowy w związku ze zmianą cennika nie mogą, bo ich ta zmiana nie dotyczy.

Z tego co widzę w cenniku, który przyszedł w załączeniu, 'informacja i rozrywka' nie jest traktowany jako pakiet płatny - jest to zupełnie inna kategoria. Więc minimalny abonament w n-ce od 1 sierpnia 2008 to 38 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...