Skocz do zawartości

Podwyżki abonamentu w "n"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie teraz dzwoniłem do n-ki, bo jest mecz i pusto na infolinii. Podobnie jak @Pablo-1986 otrzymalem specjalną ofertę - wszystkie pakiety do 31 lipca za 32 złote, a od 1 sierpnia do końca roku po 38 złotych miesięcznie. Aha, mam już wszystko (sześć pakietów) odkodowane :wink:

 

Zgadza się w 100 % tak jak poprzednicy dostałem ofertę nowej "superoferty " :D ale musiałem "powołać " się na forum że przeczytałem taką wiadomość i czy to prawda bo na początku pani zamylała mnie innymi propozycjami "nie do odrzucenia " - oferta jest na sześć miesięcy od czasu zgłoszenia czyli kolejnych sześć cyklów rozliczeniowych ( w moim przypadku od początku sierpnia do końca stycznia 2009 ) czas aktywacji około 3 godzin - poczekam i zobaczę co z tego wyniknie - pozdrówki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz taką możliwość żeby oglądać wszystkie pakiety do końca roku. Dzwonisz na infolinię i mówisz, że chcesz tą promocję i Ci powinni włączyć. Ta promocja nie przedłuża umowy. Nigdzie także nie znajdziesz regulaminu tej promocji, ale n-ka mówi, iż regulamin abonenci dostaną listownie z rachunkiem. Te wszystkie odpowiedzi umieściłem na wszelki wypadek, żebyś nie zadawał dodatkowych pytań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...