Skocz do zawartości

Podwyżki abonamentu w "n"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z listu do abonentów telewizji nowej generacji n:

Dla klientów korzystających wyłącznie z dwóch płatnych pakietów tematycznych z dniem 1 sierpnia 2008 r. zmianie ulega Opłata za korzystanie z pakietu informacja i rozrywka i wynosić ona będzie 6 zł brutto miesięcznie. Abonenci, którzy zostali objęci podwyżką ceny mogą składać ITI Neovision, do dnia 15 lipca 2008 r. oświadczenie o rezygnacji z umowy na skutek braku akceptacji ceny. Aktualny Cennik przesyłamy w załączeniu. Opłata za korzystanie z pakietu tematycznego informacja i rozrywka dla Abonentów korzystających z co najmniej trzech płatnych pakietów nie ulega zmianie.

Polecam naukę czytania ze zrozumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Parker --> To co przytoczyłeś to kolejny wykręt operatora. Pisze tak, aby część osób posiadających 3 i więcej pakietów, chcących zrezygnować, w konsekwencji tego nie zrobiła. Jak dla mnie to się tym powinien zająć UOKiK, bo to ewidentne wprowadzanie klientów w błąd. Jak przyjdzie do mnie to pismo od n to napiszę do urzędu. Zgodnie z obowiązującym polskim prawem przy jakiejkolwiek zmianie cennika, korzystnej czy też niekorzystnej dla abonenta, można rozwiązać umowę.

 

PS. Polecam naukę czytania ze zrozumieniem... kodeksów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listu do abonentów telewizji nowej generacji n:
Dla klientów korzystających wyłącznie z dwóch płatnych pakietów tematycznych z dniem 1 sierpnia 2008 r. zmianie ulega Opłata za korzystanie z pakietu informacja i rozrywka i wynosić ona będzie 6 zł brutto miesięcznie. Abonenci, którzy zostali objęci podwyżką ceny mogą składać ITI Neovision, do dnia 15 lipca 2008 r. oświadczenie o rezygnacji z umowy na skutek braku akceptacji ceny. Aktualny Cennik przesyłamy w załączeniu. Opłata za korzystanie z pakietu tematycznego informacja i rozrywka dla Abonentów korzystających z co najmniej trzech płatnych pakietów nie ulega zmianie.

Polecam naukę czytania ze zrozumieniem :)

I gdzie jest napisane, że nie mogą rozwiązać umowy osoby posiadające więcej niż 2 pakiety? Możesz rozwiązać tylko w powodzie podajesz zmianę cennika, a nie podwyższenie abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie mam n-ki. Aktualnie żadnej platformy opcja tylko i wyłącznie Multipakiet Canal+. Chyba najlepsze rozwiązanie na chwilę obecną. Wchodzą nowe kanały na polski rynek jak np. Universal Channel lub Sci-fi a tam lecą same powtórki z innych kanałów np AXN lub HBO. Zero nowości. A do tego ceny pakietów podnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interpio: :lol2: Takie ceny pakietów?! To lekka przesada.

mati162c: To tylko jego sugestia i to beznadziejna, bo żaden [beep] nie nabrałby się na pakiet za trzy dychy, a nawet za dwie.

 

james to nie ma osób, które biorą powitalny w cyfrze? :) 19zł... 1 pakiet w n za 20 to byłoby mniej więcej to samo, tyle że o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interpio: :lol2: Takie ceny pakietów?! To lekka przesada.

mati162c: To tylko jego sugestia i to beznadziejna, bo żaden [beep] nie nabrałby się na pakiet za trzy dychy, a nawet za dwie.

Mylisz się, są tacy - sam wziąłbym z chęcią od "n"-ki pakiet Kultura, Nauka, Świat bo wart jest tych 30 zł., nawet lepszy jest według mojej opinii od Canal+.

Nie rozumiem, jednej rzeczy, dlaczego mam płacić za pakiet (dez)informacyjny,

za którego oglądanie (głównie liberalnej propagandy)- mi jako abonentowi powinni płacić a nie odwrotnie!

 

Drugim ciekawym i udanym pakietem w "N"-ce jest pakiet film, chociaż mi wystarczy to co oferuje P2P, youtube etc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@interpio - gratuluję POdpisu[/size]

 

Chodzi Ci o nieznajomość podstawowych reguł podawania wyników sondaży czy o skrajnie nędzna ortografię???!!!!???

Jest takie powiedzenie, że są 3 rodzaje kłamstwa: zwykłe kłamstwo ,wierutna bzdura i statystyka!

Minister propagandy III Rzeszy Goebbels zwykł mawiać do swoich podwładnych: "Kłamcie, kłamcie zawsze coś zostanie" .

Wolne media - gdzie? TVN, POLSAT, TVP, RMF, Radio Zet, Gazeta Wyborcza :lol:

 

Wracając do podwyżki w "n"ce, nie wiem czy zauważyliście jedną rzecz, jak tylko grupa TVN zawarła porozumienie ze spółką Neovision Holding na zakup ich 25% akcji, zaraz potem zapowiedziano płatny pakiet (dez)informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa uległa z końcem kwietnia przekształceniu na okres nieoznaczony, dzisiaj dzwoniłem do nich w sprawie podwyżki. Powiedzieli że mam prawo rozwiązać umowę, jednak proponują mi specjalną ofertę. Do 31 lipca-32zł, po 1 sierpnia-38zł za wszystkie pakiety do końca roku 2008. Oczywiście nie muszę przedłużać umowy do określonego terminu. W związku z czym korzystam z pełnej oferty bez opcji dodatkowych za niską cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz dzwoniłem do n-ki, bo jest mecz i pusto na infolinii. Podobnie jak @Pablo-1986 otrzymalem specjalną ofertę - wszystkie pakiety do 31 lipca za 32 złote, a od 1 sierpnia do końca roku po 38 złotych miesięcznie. Aha, mam już wszystko (sześć pakietów) odkodowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...