Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. K2 już nie nadaje na 12,322H (od kilku tygodni), czyli na kanale nie będzie nic.

2. Z tego co mi wiadomo: Cyfrowy Polsat nie odpowiada za tak wysokie pozycje na liście kanałów - po prostu odbiornik to sam wyszukał, u kogoś innego na 1000 może być coś innego. To nie jest część oficjalnej listy kanałów Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Cyfrowy Polsat powinien bo uzupełniać miejsca w sekcji FTA ponieważ coraz więcej kanałów z niego nie działa - ostatnio kanał 220 czyli "New Television" który jest już nieaktywny.

Moim zadaniem powinna być jak nie przebudowana to mocno zlifftingowana lista kanałów a powinna przebiegać w następujących punktach:

1. Pousuwać kopie innych kanałów (Polsat News,Polsat Cafe,Polsat Play,Discovery no i Dla Abonentów) czyli kanały o następujących pozycjach na liście NIT: 5,9,10,22,31,46,76,104,130 jak również 149.

2. Następnie przebudować początek listy w sektorze HD by wyglądał następująco:

111. Polsat HD - ogólny (HD)

112. TVP HD - ogólny (HD)

113. TVN HD - ogólny (HD)

114. TVN HD +1 - ogólny (HD)

115. TVN7 HD - ogólny (HD)

118. Nickeleodion HD

A następnie przebudować listę w sektorze muzycznym i FTA dodając do niej:

142. Arte HD

143. MTV HD

144. MTV Polska

145. Viva Polska

146. Eska TV

147. 4fun.tv

148. Polo TV

149. TV Disco

Pozycje 150,151 i 152 byłyby dla nowych muzycznych stacji m.in FTA

153. Rebel TV

154. Czwórka na Wizji

170. Edusat

171. Rodin TV

A z zagranicznych:

218. Ariang TV

220. K+

222. SF Info

232. TV Slovenija 2

235. Mediaterraneo Sat

236. Ictimai TV

237. 1-K TV

238. TV Slovenija 3

239. TV Slovenija K-C

241. TV Romania International

242. Italia 1

246. R1

259. RTR Planeta

264. Armenia 1 TV

268. HRT2

271. AZ TV

272. TV Persia One

273. BBC Arabic

274. Al Jazzera Documentary

275. Wedding TV Italia

276. Discovery Real Time

277. Discovery Real Time +1

278. Algerie 4

279. Algerie 5

280. VTV4

281. MC TV

282. Al Fady

283. BFM TV (kanał nadaje w DVB-S2)

284. QVC

285. Miracle Channel

Same kanały dla abonentów mogłyby być na 300 (Dla Abonentów) i 301 (Info VOD) lub wspólnie Info VOD dzielący częstotliwość i czas z kanałem "Dla Abonentów" na 300 kanale. A potem na 301-303 xxxVOD a od 304 zwykłe VOD, na 350 radio a na 390 testy. Do radia zaś można dodać paczkę radiową Cyfry+, Radio Kaszebe (na liście radiowej kanał 11) i Radio Jasna Góra (na liście radiowej kanał 12) a w dalszej kolejności na liście telewizyjnej także TV6 przenieść na 5 pozycje, TV Puls na 9 pozycje a TVS na 10 pozycje. Dzięki temu lista słonecznej platformy byłaby jeszcze bardziej nowoczesna i co najważniejsze przygotowana pod nowe stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zastanawia mnie co za [beep]l wymyślił tyle kanałów dla abonentów czy nie wystarczy 1 słownie jeden, właśnie wprowadzili zmiany i na własnej liście mam co 2 kanał poszatkowany kanałami dla abo.

 

No dokladnie, ja juz myslalem po ostatnich zmianach ze moze w ogole znikna z prywatnej listy a tu sie okazuje ze jest ich tyle co dawniej jak nie wiecej tylko na innych pozycjach, i przez to jeszcze musialem porzadek na liscie robic bo mi niektore kanaly poprzestawialy sie na inne pozycje. Jednym slowem brawo Polsat. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...