Skocz do zawartości

DVB-T Trojmiasto


userHD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skoro mam nowy TV to wątpie aby wina była po stronie tunera DVB-T w TV chociaż różnie bywa to tylko sprzęt.

zakręce anteną bardziej na Gdynie wykręce i sprawdze.Czytałem że w Gdańsku mają problemy i nadają z Elbląga-Jagodnik tymczasowo może dlatego mi nie łapie.

Ale czy to prawda ?może ktoś potwierdzić czy aby napewno ma mux3 z chwaszczyna na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mux3 GDAŃSK NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW, nie wiem gdzie takie brednie nieaktualne znalazłeś, o nadawaniu z elbląga tymczasowo dla Gdańska to były tylko plotki PRZED włączeniem 27.października.

 

Cały gdańsk jest mocno pokryty mux3, z druta można odbierać, sam testowałem z byle druta w domu na Chełmie oraz w tunerze-usb w laptopie przy deptaku na molo na Zaspie, bez problemów mocny sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kużwa co jest grane TV LCD SAMSUNG LE37C530 Odbiór DTV DVB - T / C, MPEG4 nowy to co zje....y?

tunera usb nie mam do lapka to nie sprawdze jakieś rady?

przy programowaniu automatycznym zatrzymuje sie przy k48 na chwile jakby coś zanalazł i rusza dalej i [beep]a blada O kanałow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zatrzymuje sie na k.48 to ewidentne potwierdzenie, ze lapie sygnał DVB-T, sprawdz na tunerze-usb mpeg4 do kompa (kosztuje grosze) i sie przyda na przyszlosc, tu masz kanały i moce:

http://przelaczenie.eu/?s=kiedyigdzie&w ... kie#Gdansk

 

Gwoli ścisłości, to nie ma molo na Zaspie, tylko jest molo w Brzeżnie. Zaspa żada dostępu do morza!! :)

deptak jest jeszcze na Zaspie :) a same molo i plaża juz w brzeźnie, ja mowie o deptaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mieszkam około 10 km od nadajnika w chwaszczynie dokładnie dzielnica Oliwa odbieram w analogu TVP1/2/3 z anteny siatkowej skierowaną na chwaszczyno bez wzmacniacza dawna pozostałośc wisi na wysokosci 1 piętra za oknem.

TV LCD SAMSUNG LE37C530 Odbiór DTV DVB - T / C, MPEG4 i nie łapie mi Mux3

automatycznie /ręcznie niby stopuje przy 48k ale nic nie znajduje.Co za diabeł może być????????

Mam samsunga c 6000 i z antenki pokojowej złapał wszystko z chwaszczyna , ale miałem problem z odbiorem z anteny bez zasilacza . Po załączeniu zasilacza anteny wszystko działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mieszkam pod gdańskiem, w Bąkowie i nie łapie nic na kanale 48 tylko na 46 i mam jakość 100%

To chyba nie możliwe żebym z Kisielic łapał, mam wbudowany tuner w TV LG

czyli masz 100% ale mocy sygnalu a nie jakosci chyba ze kozystasz z wynalazkow cyfry plus lub posiadasz wyrob antenopodobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zawsze wyliczenia specjalistów są wiarygodne :?:

Żeby to byli specjaliści to bym nic nie mówił.

 

w okolicach Słupska na razie nici z odbiorem trzeba czekać

W którą stronę od Słupska te okolice? Północ? Zachód? I jak daleko od Słupska?

I czym próbowałeś odebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz 100% ale mocy sygnalu a nie jakosci chyba ze kozystasz z wynalazkow cyfry plus lub posiadasz wyrob antenopodobny

 

Posiadam antenę pokojową telmora ze wzmacniaczem i jak wystawię za okno to mam jakość 100% a siłę ok 60% i mam wbudowany tuner, tylko dziwi mnie że na kanale 46 to odbieram, analogowe kanały z chwaszczyna są prawie idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanko . Mieszkam w dzielnicy KOKOSZKI do Chwaszczyna mam w lini prostej ok 5km( antenę nadawczą widzę z okna ... jest tak wysoka) Na moim Tv w pokoju normalnie odbieram tvp1 , tvp2 info/Gdańsk z Chwaszczyna jakość IDEALNA TVN z jaśkowej na Piatkę Polsat i tv4 z zieleniaka na "Czwórkę"

 

Mam pytanko czy kupując sobie do mojego kineskopowego 14' LG ten tuner dvb-t http://allegro :censored:

 

i posiadając bardzo podobną antenkę pokojową ze wzmacniaczem http://sklepelektroniczny.com/data/gfx/ ... 1211_1.jpg

 

Odbiorę bez problemu sygnał dvb-t z Chwaszczyna ?? tzn TVP jak i ten 2 mux z Polsatem tv4 itd ??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...