Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

wlasnie wylaczylem opcje hbo i cinemax. za taka operacje zaplacilem 20 zlotych. i zostalem poinformowany, ze kazdorazowo, gdybym wlaczyl sobie hbo na miesiac to placilbym za wylaczenie.

i tu moje pytanie: 20 zlotych kosztowalo wylaczenie hbo i cinemax. jesli za miesiac wlacze samo hbo to ile bedzie kosztowalo ponowne wylaczenie ??

 

dodam ze mam promocje korzystna zamiana jesli to jakas roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzis przynioslem bialy nbox (jeszcze nie aktywowalem).

I pokazuje mi takie parametry (instalacja pozostala po polsacie)

sila 100%

jakosc 78-85%

BER 7.6E-3 - 8.0E-3

 

Da sie na tym odbierac n czy nie aktywowac i oddac rekoder nie zawracajac sobie glowy.

Dodam, ze na sagamie HD od polsatu poziom sygnalu wynosi 84%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojt@s

Chodzi o BER. Bo nie wiem, czy ma on dobra wartosc (za duze, za male). Co to wogole jest to BER?

 

 

edit:

Jezeli dobrze rozumuje, o co chodzi z BER:

 

8.0E-3 > 3.5E-3 > 8.0E-2 > 3.5E-2 > 0

zle ---------------------------------> dobrze

 

Tak, czy zle to rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam białego N-BOXa,wiem że można go wymienić na czarnego za 350 zł,ewentualnie za 99.Umowe podpisałem 1 sierpnia 2008 roku.Czy jeżeli zmieniłbym na czarnego N-BOXa to podpisze Aneks na dodatkowe 15 miesięcy.Bo każdy mówi inaczej wiem że jest cos związane z długością umowy która zostałe do końca.Jeżeli ktoś ma dokładne onformacje to prosze.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam następujący problem mam n-box biały z tego co facet w sklepie mówił to już go aktywował, trochę się męczyłem i ustawiłem jakość na 30-40% ber 4-6

wiem że to za mało ale nie w tym rzecz ponieważ nie mogę wejść w żadne opcje dekodera np. gdy wciskam setup pojawia mi się miernik sygnału a powinny być przecież wtedy jakieś inne opcje prawda? Jedyne opcje jakie posiada aktualnie ten dekoder to ustawienia anteny i nic poza tym, klikając OK w ustawieniach anteny pojawia mi się komunikat że ustawienia są prawidłowe klikam dalej OK pojawia sie komunikat Trwa pobieranie listy kanałów nastepnie po paru chwilach wszystko wraca z powrotem do ustawień anteny i tak w kółko. Po podłączeniu anteny powinna pojawić się godzina i data ale ja nic tam nie mam.

Czy dekoder może nie być jeszcze aktywowany, czy może jest zepsuty? Jeśli zepsuty to lipa bo jestem obecnie w Anglii.

Proszę i dziękuje z góry za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

do konca stycznia musze wylaczyc pare pakietow i tu problem z dodzwonieniem sie mam mega.

skype co dziwne nie jest zajety, ale wogole nie odbiera.

konsultant pomimo czekania 20 minut nie odbiera

a gdy wybieram 4 i chce z automatu do wylaczania pakietow skorzystac to pozwala on tylko wylaczyc opcje dodatkowe (hbo, cinemax, filmbox) a nie zwykle pakiety.

 

 

czy cos jest u nich nie tak obecnie i maja jakas awarie czy to jest standard ?

czy moge takiej zmiany dokonac w dowolnym punkcie w ktorym sprzedaja nboxy ? bo juz mi troche szkoda pieniedzy na dzwonienie.

wogole uwazam, ze taka firma, wrecz koniecznie powinna sobie zafundowac numer jak np.netia, gdzie place tylko za zainicjowanie polaczenia.. ehhh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...