Skocz do zawartości

platforma "n" - pytania początkującego


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie promocje są opisane na stronie N: http://n.pl/oferta/promocje.html

Żeby mieć Recordera w promocyjnej cenie trzeba wziąć 2 kolekcje VOD za 40 zł miesięcznie + opłata za pakiety w wysokości 38 zł (po promocji 48 zł).

W ofercie VOD są tylko filmy i seriale, więc Grand Prix nie obejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mam pytanie czy mając N mozna jakoś dodatkowo wykupić pakiet kanałów Cyfry "film, sport,cyfra"?

Multipakiet (Canal+, Canal+Film, Canal+Sport) możesz wykupić za 39 zł/m-c (w obecnej promocji 19.50 zł przez 5 m-cy) ale musisz posiadać drugi dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Mam następujące pytanie: czy dekodery są w jakiś sposób przypisywane do kart? Mam bowiem n recordera i za niedługo kończy mi się umowa i związku z tym, że chciałbym skorzystać z promocji dla nowych abonentów chciałbym przy podpisaniu umowy wziąć nboxa bez nagrywarki, a kartę którą otrzymam przy podpisaniu nowej umowy włożyć do starego dekodera (n recordera). Czy będzie to działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałem zapytać osoby które już mają N czy warto podpisywać umowę z tą platformą cyfrową ?? . I czy można wybrać dwa podstawowe pakiety plus np Filmbox za 15zł? czy trzeba trzy pakiety i dopiero można kupić dodatkowe te pakiety ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem . A jak to jest z tymi dekoderami N a dokładnie z tym który ma dysk trzeba też płacić przez pół roku 30zł za tą wypożyczalnie ? czy można brać bez tego? i na ile miechów minimum umowę podpisać można ?? . I ile się płaci za dekoder ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nbox recorder w promocji jest po 99 ale placisz 38zl + 30zl za kolekcje VOD po 6 m-ach wybierasz 3 platne pakiety po 16zl i dostajesz za 0zl info i rozrywka. bez promocji nbox recorder kosztuje 449zl. koszt dekodera to jedynie oplata aktywacyjna, po jej rozwiazaniu musisz zwrocic dekoder. z tego c pamietam to n reklamuje sie teraz z umowa na 12m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak biorę dekoder z dyskiem za 38zł + 30 zł VOD = 68 zł pierwsze 6miesięcy tyle by wynosił abonament . Po 6 miesiącach muszę wybrać 3x płatne pakiety ? za 16 zł każdy z nich? czyli 48 zł przez kolejne 6 miechów ? i w ''prezencie '' dostaje pakiet info i rozrywka ? :? Czyli w reklamach można rzec że kłamią ? i nie ma żadnych 38zł za miecha? . I nie mogę wybrać pakietu info i rozrywka plus jakieś dwa inne aby wyszło 38zł za miesiąc ? . A z dekoderem bez dysku jest podobnie ? czy już 38zł za miecha ? przy wybraniu pakietu info i rozrywka + 2pakiety za 16zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vod za 30zl jest tylko w przypadku nbox recorder gdyz jest promocyjna aktywacja 99 zamiast 449. w przypadku zwyklego nbox'a placisz tylko 38zl/mies przez 6m-cy. biorac dekoder w promocji musisz po 6m-ach wybrac 3 platne pakiety po 16zl = 48zl i dostajesz wtedy info i rozrywka za 0zl, po za promocja wybierasz dekoder nbox za 99zl badz nbox recorder 449zl + conajmniej 2 platne pakiety po 16zl i musisz dodatkowo zaplacic 6zl za info i rozrywka. wg mnie lepiej sie oplaca doplacic te 10zl i miec 3 pakiety i nie placic z info i rozrywka niz miec 2 i placic dodatkowo 6zl. co do kolekcji vod to zaciekawil mie jedynie nScreen gdyz sa ciekawe seriale, w Picture Box po 6 m-ach zaczely sie powtorki oraz nie zaciekawa oferta jak dla mnie. na www.n.pl masz opisane nowe promocje regulamini jak i cenniki, ktore obowiazuja od 1.07.09r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dekoder nie jest na własność za te 99zł czy tam jak by 200kosztował . A po upływie tych 12miechow muszę oddać dekoder a jeśli chciałbym przedłużyć umowę o kolejne 12 miechów to muszę znów płacić za dekoder? czy normalnie będę mógł wziąść ten mój ''stary'' ? . I jak myślisz brać teraz eNkę czy lepiej poczekać do promocji świątecznej ? Jest szansa na tańszy dekoder z dyskiem? i bez tego zdzierstwa pt 30zł za coś czego nie chce.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dekoder placisz jednorazowa oplate aktywacyjna, po 12m-ach umowa przechodzi na czas nie okreslony. dopiero po rozwiazaniu umowy zwracasz dekoder wraz z pilotem, kablem euro i zasilaczem. ja mam n od 10 m-cy i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony w zwiazku z czym rezygnuje z polsatu (wypowiedzenie juz wyslane) w listopadzie i dokupuje od wrzesnia pakiet sport i motoryzacja bo LM bedzie sie zaczynac jak i nowa opcje dodatkowa nFilm za 20zl/mies a dotego kolekcja nFilm VOD jest gratis, ktora bez pakietu nFilm kosztuje 10zl/mies. Mozesz poczekac do wrzesnia jezeli nie zalezy ci zeby juz miec N gdyz zapewne pojawia sie jakies nowe badz tylko odsiwerzone promocje. co do samego recordera wg mnie lepiej placic przez 6m-cy te 30zl za VOD ale dostajesz cos z czego bedziesz zadowolony i na co obecnie nie pozwoli zwykly nbox chyba ze uaktywnia port USB i bedzie mozliwosc podpiecia zewnetrzengo dysku i kozystania z PVR jak i ogladania jednego programu a nagrywania w tym samym czasie drugiego co bardzo sie przydaje. wiec decyzja nalezy do ciebie.

 

p.s. jak zwykle sie rozpisalem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam takie pytanko-Czy gdybym sie udal powiedzmy jutro do APS czy BOK jak sie to nazywa N i chcialbym wziasc tylko 2 pakiety za 16 zl+ info za 6 zl czy jest to mozliwe ?/ Nie musialbym miec zadnej promocji przy tym.Czy tylko moge wziasc w promocji i musze brac minimum 3 pakiety za 16 zl + info gratis.Tak naprawde zalezy mi tylko na sporcie i filmie +TVP HD.Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jeśli chcesz tylko dwa pakiety płatne i żadnych promocji, to wygląda to następująco:

nbox: 99 zł

nbox recorder: 449 zł

 

Wtedy co miesiąc płacisz 38 zł i masz tak jak piszesz - "hity filmowe", "sport i motoryzacja" no i oczywiście "informacja i rozrywka" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Chcę wziąść opcję utrzymaniową Kanały Premium do 4 miesięcy (przedłuży mi umowę o 12 miesięcy) i jak np. w styczniu zlikwidują jakiś kanał to mogę zerwac umowę albo zmniejszyć pakiet (mam obowiązkowo płacić 3 pakiety płatne) bez ponoszenia kosztów?

2. Jeżeli zerwę tą umowę to mogę na ten sam dekoder i na tą samą umowę podpisac nową na np. 12 miesięcy na 2 pakiety? Czy muszę mieć wszystko od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli przedluzysz umowe i zniknie jakis kanal (nie dotyczy zmiany nazwy kanalu) lub zwiekszys sie oplata za pakiet/pakiety ktore masz to masz prawo rozwiazac umowe bez ponoszenia jakich kolwiek dodatkowych oplat. gdy rozwiazujesz obecna umowe zwracasz dekoder i wszystko co z nim dostales i mozesz podpisac nowa umowe ale wyglada to tak jak opisal @Peter Parker czyli ponownie musisz zaplacic oplate aktywacyjna za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!

To jam mam jeszcze 2 pytanka:

1. Czy jak wezmę promocję z przedłużeniem o 12 miesięcy to przez te ostatnie 12 miesięcy moge wziąść 2 pakiety baz ponoszenia kosztów?

2. A Jak teraz wezmę 2 pakiety to ilę muszę ponieść kary za zmniejszenie jak mam płacić 3 pakiety przez jeszcze ok. 4 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wybrane pakiety muszą zostać na stałe, czy mogę je zmienić co każdy miesiąc. I jak jest z potem z wyborem mniejszej liczby pakietów, kiedy przy starcie ich liczba była większa? Czy cena musi zawsze zostać ta sama, czy można zmieniać jej wysokość (oczywiście zgodnie z pakietami) bez żadnych ograniczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...