Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jest już ramówka dla Polsat 2 na święta Bożego Narodzenia i Wigilię. Polsat 2 wyemituje film "W pustyni i w puszczy", który tym razem będzie emitowany w 3 częściach (1-24.12 / 2-25.12 / 3-26.12). Wszystkie części będą rozpoczynać się o godzinie 16:00 i potrwają do 17:00. Powtórki będzie można zobaczyć o godzinie 20:45 i 5:15. 25.12 od godziny 17:00 do 17:30 wyemitowany zostanie program świąteczny ew. kolędy. Pełna ramówka: http://www.polsatmedia.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zmiany w ramówce Polsat 2 w styczniu 2011 roku (w porównaniu z grudniem 2010 roku):

- Poniedziałek-Piątek

6:30 - w zamian serialu "Graczykowie" emitowany będzie serial "Malanowski i partnerzy"

9:15 - zamiast programu "Tajemnice losu" emitowany będzie serial "Rodzina zastępcza plus"

10:15 - zamiast serialu "Tylko miłość" emitowany będzie serial "Pensjonat pod Różą"

12:30 - zamiast programu "Drogówka" emitowany będzie serial "Rodzina zastępcza"

18:00 - zamiast programu "Drogówka" emitowany będzie program "Interwencja"

19:00 - zamiast serialu "Graczykowie" emitowany będzie serial "Dlaczego Ja?"

0:30 - (zamiana) będzie emitowany serial "Malanowski i partnerzy"

1:00 - (zamiana) będzie emitowany serial "Samo Życie"

5:00 - zamiast serialu "Rodzina zastępcza plus" będzie emitowany serial "Dlaczego Ja?"

- Wtorek-Piątek

1:30 - zamiast serialu "Graczykowie" będzie emitowany program "Kobieta Cafe"

- Poniedziałek

1:30 - zamiast serialu "Graczykowie" będzie emitowany program "Się kręci"

4:30 - zamiast programu 'Ewa gotuje" będzie emitowany program "Play Tour USA"

- Wtorek

4:30 - zamiast programu "Oblicza Ameryki" będzie emitowany program "Tam, gdzie nie wolno zaglądać"

- Środa

15:00 - zamiast serialu "Daleko od noszy II" i serialu "Zabić z miłości" będzie emitowany program "Się kręci"

4:30 - zamiast programu "Taaaka ryba" będzie emitowany program "Kolekcjonerzy"

- Czwartek

15:00 - zamiast serialu "Dlaczego Ja?" będzie emitowany program "Taaaka ryba" (15:00) i "Drogówka" (15:30)

4:30 - zamiast programu "Się kręci" będzie emitowany program "Drogówka"

- Piątek

15:00 - zamiast serialu "Graczykowie" będzie emitowany serial "Daleko od noszy" (15:00) i serial "Kochankowie z Internetu" (15:30)

4:30 - zamiast serialu "Zabić z miłości" będzie emitowany program "Taaka ryba"

- Sobota

6:30 zamiast serialu "Pierwsza miłość" będzie emitowany serial 'Pensjonat pod Różą"

10:00 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany serial "Pensjonat pod Różą"

11:00 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany serial "Samo Życie"

13:30 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany serial "Pierwsza miłość"

14:10 - zamiast serialu "Graczykowie" będzie emitowany serial "Pierwsza miłość"

17:00 - zamiast programu "Debata" będzie emitowany program "Oblicza Ameryki"

17:30 - zamiast programu "Debata" będzie emitowany serial "Ludzie Chudego"

18:30 - zamiast serialu "Zabić z miłości" będzie emitowany serial "Kochankowie z Internetu"

21:45 - zamiast serialu "Synowie", "Mamuśki", "Daleko od noszy II" będzie emitowany program "Stand Up. Zabij mnie śmiechem"

23:30 - zamiast serialu "Dlaczego Ja?" będzie emitowany serial "Synowie"

0:00 - zamiast serialu "Dlaczego Ja?" będzie emitowany serial "Mamuśki"

1:00 - zamiast programu "Oblicza Ameryki" będzie emitowany serial "Daleko od noszy II"

1:30 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany program "Drogówka"

2:00 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany program "Oblicza Ameryki"

3:00 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany serial "Hotel 52"

4:00 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany serial "Tango z Aniołem"

4:30 - zamiast serialu "Tylko miłość" będzie emitowany program "Stand Up. Zabij mnie śmiechem"

- Niedziela

9:30 - zamiast serialu "Samo Życie" będzie emitowany serial "Malanowski i partnerzy"

12:00 - zamiast programu "Kabareton na topie" będzie emitowany program "Tylko nas dwoje"

15:00 - zamiast programu "Dzień Kangura" będzie emitowany serial "Hotel 52"

16:00 - zamiast serialu "Hotel 52" będzie emitowany serial "Ludzie Chudego"

17:00 - zamiast programu "Dlaczego Ja?" będzie emitowany program "Drogówka"

17:30 - zamiast programu "Dlaczego Ja?" będzie emitowany program "Stand Up. Zabij mnie śmiechem"

19:00 - zamiast programu "Kabareton na topie" będzie emitowany program "Debata"

22:45 - zamiast programu "Dzień Kangura" będzie emitowany serial "Tango z Aniołem"

23:30 - zamiast programu "Debata" będzie emitowany program "Tylko nas dwoje"

3:00 - zamiast serialu "Hotel 52", "Synowie" będzie emitowany serial "Przeznaczenie"

4:00 - zamiast serialu "Zabić z miłości" będzie emitowany serial "Kochankowie z Internetu"

5:00 - zamiast serialu "Przeznaczenie" będzie emitowany serial "Ludzie Chudego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, dla Polonii! Tylko po co kodowali? Mogli go juz tak zostawic. Koncesja na Polsat International przepadla i klapa. Solorz nawalil. Nie musial wcale przerabiac Polsatu 2, nazwa byla ok. Bo niby dlaczego zawsze tylko wszystkie "International" a ponoc nawet TVP Polonia ma zniknac i powstac TVP International. Szkoda, bo Polsat w zachodnioeuropejskich kablowkach naprawde by sie przydal a tak nic nie robia, nic... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...