Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022 - turniej finałowy


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy finał w historii MŚ. Coś przepięknego, lepszego meczu sobie wyobrazić nie mogliśmy. Wygrała drużyna lepsza, Francuzi przez godzinę nie zrobili nic, aby ten mecz wygrać, ale kiedy nieco ruszyli, kiedy uwierzyli to mecz stał się czymś totalnie pięknym. Dodatkowo sędziowanym przez Polaka, sędziowanym w sposób świetny, kompletny szef, kontrola boiska, błyskawiczne i poprawne decyzje oraz ta wisienka na torcie w postaci tego przywileju korzyści, przy faulu na pograniczu pola karnego Argentyńczyków. WOW, WOW, WOW, oby jak najwięcej takich meczów!

Edytowane przez Vinni
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu krytykowałem Messiego za karne, których nie wykorzystał ponad 30 i chwaliłem Maradonę, że nie wykorzystał tylko 4 a jednak Maradona i Platini w decydującym momencie na MŚ nie trafili a Messi wykonywał 6 rzutów karnych w fazie pucharowej i wszystkie wykorzystał.

W fazie pucharowej zawodzili Maradona, Platini, Zico, Socrates ale nie Lionel Messi. Wykorzystał wszystkie 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zawsze mówiłem,że zwycięstwo należy wybiegać i to zrobili Argentyńczycy.Już po pierwszych minutach gry Francuzów, czarno to widziałem. Zgadzam się z opiniami kolegów co do finału. To były najlepsze mistrzostwa,które oglądałem od Meksyku,gdzie w finale Brazylia pokonała Włochy 4-1.Bardzo wysoki poziom gry ,sędziowania i samego przekazu telewizyjnego,aż miło.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał rewelacyjny.

Polski akcent na boisku bez zarzutów.

Szkoda tylko że tak obsceniczny gest zepsuł moment wręczania nagród

https://www.sport.pl/mundial/7,154361,29277381,obsceniczny-gest-bohatera-argentyny-na-ceremonii-wreczenia-nagrod.html

 

Przekaz telewizyjny tutaj lekko bym dyskutował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

tylko w 12 przypadkach piłka wpadła do bramki po strzale zza pola karnego. Aż 93% goli padło po uderzeniach z obrębu “szesnastki”.
 
Coraz większa liczba trenerów, również w Polsce, odradza zawodnikom oddawanie strzałów zza pola karnego. Albo inaczej: zachęca do uderzania piłki w kierunku bramki spoza szesnastki wyłącznie z dobrze przygotowanych pozycji. Czyli takich, kiedy pojawia się realna szansa na zdobycie bramki. Statystyki są nieubłagane. Strzał z dystansu najczęściej i najnormalniej w świecie wiąże się bowiem ze stratą piłki.

https://www.meczyki.pl/newsy/zaskakujacy-trend-podczas-ms-w-katarze-arsene-wenger-pokazal-statystyki-powrot-do-lask/202783-n

Ma ktoś statystyki oddanych strzałów zza pola karnego na MS 2022 w porownaniu z poprzednimi Mundialami i Euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...