Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Pawop napisał(a):
56 minut temu, Arkon napisał(a):
Ta przystawka zupełnie nie przekonuje, bo ponoć  C+ online też na niej źle działa. Na jakiej wszystkie serwisy działają bezproblemowo- Chromcast? O dziwo na android tv działa płynnie meczyk.

Wszystko działa jak należy na Tizenie

Chodziło mi o najlepszą przystawkę, chyba jak czytam ten dział takiej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Arkon napisał(a):

Chyba nie tylko, bo Viaplay też chyba nie działa dobrze, choćby na meczu Arsenalu z MC nie było płynnie.

 

3 minuty temu, cidik napisał(a):

nigdy nie miałem problemu na Apple TV 4K z Viaplay. Dodatkowo masz na nim wyższy bitrate na transmisjach sportowych względem innych systemów

Dzisiaj był problem, przez pewien czas był pokaz slajdów zamiast transmisji meczu Arsenalu (w tym samym czasie mecz Championship leciał bez żadnych problemów).

Poza tym dzisiejszym "występkiem" Viaplay działa bardzo dobrze na Apple TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, czerstwy napisał(a):

Pytanie czy to jest widoczne czy jak to jedna osoba pisze to tylko cyferki.

Jest 5,9 Mbps jako wartość maksymalna zamiast 5 Mbps jak w innych urządzeniach. Aby dostrzec poprawę przy tak stosunkowo niedużym zastrzyku bitrate to chyba trzeba być arcykoneserem siedzącym się z nosem w TV. Tu raczej ficzery Apple poprawiają wygląd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2023 o 23:19, Arkon napisał(a):

Chodziło mi o najlepszą przystawkę, chyba jak czytam ten dział takiej nie ma.

Realme TV Stick 4k byłoby przystawką idealną, gdyby działała automatyczna zmiana częstotliwości odświeżania przez apke Refresh Rate.

 

Jest to jedyna przystawka Android TV na której Viaplay działa poprawnie i nie trzeba kombinować z Kodi.

 

Podobno na MiBox S też z Viaplay nie ma problemów, a dodatkowo Refresh Rate działa jak powinien.

 

Zatem szukając przystawki idealnej, rozważyłbym jedną z tych opcji.

 

No i jeszcze może Chromecast. Refresh Rate działa, Viaplay standardowo puszczasz przez Kodi. I w takiej konfiguracji masz wszystko potrzebne do szczęścia.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2023 o 23:19, Arkon napisał(a):

Chodziło mi o najlepszą przystawkę, chyba jak czytam ten dział takiej nie ma.

Ciekawe jak ten sprzęt sobie radzi z apką Viaplay.. 

Homatics - Box R 4K Plus. Obecnie na stronie Satkuriera jest jego recenzja.

Swoje kosztuje, ale ma bardzo dobre już opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Emilio1985 napisał(a):

Realme TV Stick 4k byłoby przystawką idealną, gdyby działała automatyczna zmiana częstotliwości odświeżania przez apke Refresh Rate.

 

Jest to jedyna przystawka Android TV na której Viaplay działa poprawnie i nie trzeba kombinować z Kodi.

 

Podobno na MiBox S też z Viaplay nie ma problemów, a dodatkowo Refresh Rate działa jak powinien.

 

Zatem szukając przystawki idealnej, rozważyłbym jedną z tych opcji.

 

No i jeszcze może Chromecast. Refresh Rate działa, Viaplay standardowo puszczasz przez Kodi. I w takiej konfiguracji masz wszystko potrzebne do szczęścia.

Na razie o dziwo Android TV w Philipsie działa mi bardzo dobrze, ponoć są problemy na SkyShowtime. Obecnie chyba najbliżej mi do Chromcast, ale podobno ma być jakiś następca 4, więc czekam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stefan85 najlepiej kup obie i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami w kwestii Viaplay i apki Refresh Rate :)

 

Sam jestem ciekaw tego Homaticsa, ale mam już tyle przystawek, że na razie stopuje z zakupami.

 

NIe sądzę jednak, żeby wyróżniała się czymś szczególnym na tle Chromecasta czy Realme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...