Skocz do zawartości

Sprzęt do odbioru serwisów streamingowych – dyskusja ogólna


szunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no niestety ja nie wiedziałem że HBO jest niedostępne w naszym kraju na urządzenia Amazon, uruchomiłem skonfigurowałem i okazało się że nie mogę pobrać HBO zmieniając lokalizację ani zainstalować ze sklepu.

Jaki profil ma Pluto TV ? czy to bajkowa telewizja dla dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę że temat się rozwija i jeszcze raz ... nie mam możliwości ręcznej instalacji Downloader pobiera apki ale przy próbie instalacji wyskkauje błąd ,  nie mam w sticku opcji czyszczenia pamięci itp, moje urządzenie to Amazon Fire Stick Lite 2022, pytałem czy po wykonaniu resetu i przy zmianie ustawienia lokalizacji na koncie amazon na US będę mógł pobrać apki i je zainstalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim włącz opcje programisty Wchodzisz w Mój Fire TV/Informacje i tam będziesz miał stopkę Fie TV Stick na niej klkasz chyba 6-7 razy pokaże Ci się że jesteś programistą. Wyjdz z menu wejdź jeszcze raz i mój fire tv bedziesz miał opcje programisty tam instalowanie nieznanych aplikacji i tam zaznacz downloader i powinieneś z niego zainstalować HBO. W x-plore możesz sobie podpiąć np google drive na niego instalki HBO czy TVP i instalujesz bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Po co kupować zabawkę od Amazon ze spaczonym softem? Racjonalny wybór za 250 - 300 zł to Chromecast 4K. Nic nie trzeba kombinować, w sofcie nikt nie grzebał, wszystko działa.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy system na dowolnym boxie jest forkiem dostosowanym do urządzenia i wydawcy oprogramowania. 

 

Nieudolny to może być tylko użytkownik co tak twierdzi bo wychodzi jego nieznajomość systemu Android. 

To że coś nie da sie zainstalować z pilota w prosty sposób  nie jest żadną wadą systemu tylko ograniczeniami producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie przesadzajmy. Dzisiaj kupujesz sprzęt i ma działać out of the box. Jakiekolwiek modyfikacje to strata czasu.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując produktu Amazon z góry się już wie że obsługę programową zapewnia Amazon z wybranymi pozycjami tylko dla swojego systemu FireOS.   

To samo ma dziesiątki boxów i niestety niektóre aplikacja nie da sie zainstalować jak tylko i wyłącznie ręcznie z poza oficjalnego wyboru aplikacji.  

 

Co do instalacji to jest aplikacja ale tylko dla regionu USA i bez problemu sie instaluje na amerykańskim IP czy koncie Amazon. 

Inni niestety musza kombinować co w sumie nie jest takie trudne, załączyć odpowiednie  ustawiania, skopiować/ściągnąć aplikację do pamięci sticka i zainstalować. 

 

install-hbo-max-on-firestick-3.jpg

 

install-hbo-max-on-firestick-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Kupując jakikolwiek produkt w polskim sklepie, z góry się zakłada, że to produkt przeznaczony na nasz rynek. Żeby było zabawniej, to Chromecast nie jest dedykowany na nasz rynek, ale spełnia wszystkie standardy żeby nim być. Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...