Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś aktywowałem kartę w Atonie 2.18 pracującym w Technisacie DigiCoder S2. Aktywacja na "Wymiana kart".

Proces trwał kilka minut.

Wszystko jest ok. Karta działa przez spliter SmartWi. Trzeba było tylko na nowo przypisać karty klienckie.

Data uprawnień na nowej karcie 31.10.2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Strongu, wymiana przeszła bez żadnych problemów. Mam wszystkie kanały, jakie mam zakupione.

Nie zauważyłem, żeby kanały się szybciej przełączały. Chyba nie ma zmian pod tym względem.

Nie wiem ile czasu trwało przesyłanie uprawnień. Pewnie wysłano mi je w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, stan obecny jest taki:

1. Stacje radiowe (Cyfra+RMF i Cyfra+Radio) działają, ale długo się dekodują (wsześniej pisałem, że nie działają). Cyfra+PR (Polskie Radio) działa normalnie, bo jest FTA.

2. Stacje Music Choice (wszystkie 7) dalej nie działają.

3. KBS World nie działa (myśle, że tobie również, zakładam się, że masz pakiet Podstawowy lub wyższy, w Powitalnym go nie ma).

4. Reszta działa.

 

Ferguson powinien zrobić nowy soft do AF-xx18, (6821 lub wyższy, wersji 6820 już podziękujemy), a Cyfra niech zajmie się za problemy z Music Choice i KBS World.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson powinien zrobić nowy soft do AF-xx18 ...

Czyli nie powinienem, w moim 8018 wymieniać (bo i tak to nic nie da), tylko mam czekać na jeszcze nowszy soft?

Na stronie http://www.ferguson-digital.eu "najnowszy" dostępny jest z 21.06.2007r. Na nim są też problemy ze współpracą z nowymi kartami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNA informacja dla użytkowników PHILIPSów DSX!!!

 

Jeśli zobaczyliście na kanale 19-tym, informację, że aktywacja karty zakończyła się sukcesem, a mimo to odbieracie tylko kanały z pakietu powitalnego, to po prostu wyjmijcie kartę, wyłączcie dekoder, włóżcie kartę i podłączcie dekoder...

jak za sprawą czarodziejskiej różdżki wszystkie kanały [z Waszego pakietu] zaczną działać.

 

U mnie po wymianie karty wszystko działa ale bez kanałów MusicChoice.Co jest grane?!

 

Awaria po stronie nadawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można zrobić tak-aktywować karte na philipsie dsr 3201 i potem 30 września włozyć aktywowaną już kartę do Philipsa PVR HD?

 

Ja juz wlasnie tak zrobilem i aktywowalem karte na mediasacie. Teraz czekam do konca miesiaca zeby wlozyc ja do PVR HD i mam nadzieje ze bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...